Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Powrót Dnia Niepodległości

Powrót Dnia Niepodległości

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Participant

Studio Twentieth Century Fox oficjalnie wyraziło zamiar zrealizowania dwóch sequeli Independence Day tymczasowo zatytułowanych ID Forever Part I i ID Forever Part II. Więcej poniżej.[more]

Dołączona grafika

Poza tym wiadomo, że nie zobaczymy w nich Willa Smitha. Powody są dwa. Po pierwsze angaż aktora kosztowałby zbyt wiele, a po drugie twórcy wolą, aby w centrum zainteresowania widzów nie znalazła się pojedyncza gwiazda.

Co do reszty obsady - połowa będzie nam dobrze znana. Reszta to zupełnie nowe twarze. Podobno Jeff Goldblum jest jak najbardziej zainteresowany projektem.

Intrygujące są słowa samego Rolanda Emmericha, który wypowiedział się na temat formuły nowych filmów: "Nie robimy totalnego reboota. Robimy coś zupełnie niezwykłego". Strach się bać...

Na chwilę obecną premiera przewidywana jest na 2015 rok.

Źródło: Bleeding Cool[/more]

Melnikor
    Participant

Intrygujące są słowa samego Rolanda Emmericha, który wypowiedział się na temat formuły nowych filmów: "Nie robimy totalnego reboota. Robimy coś zupełnie niezwykłego". Strach się bać...

Znaczy, znając obecne praktyki scenarzystów z holywooda pewno będzie tak:

- Wezmą główny zamysł fabuły oryginału.

- Usuną/przerobią/zmienią kolejność części scen, zmieniając przebieg oyrginalnej historii.

- Wcisną jeszcze więcej efektów specjalnych i komputerowych, coby materiału starczyło na dwa filmy. Ostatecznie dopiszą nie trzymającą się kupy kontynuację jeszcze bardziej zmieniającą fabułę pierwowzoru.

Barusz
    Participant

I pomyśleć, że na tle filmów obecnie kręconych takie g***o jak ID robi za szacowną klasykę.

Jamjumetley
    Participant

Ja tam zawsze fanem byłem. Jeden z niewielu filmów, które mam siłę oglądać niezależnie od tego jak często są puszczane w TV 😉

Romek 63
    Participant

Mi też się ten film podobał :roll:Więc cieszy mnie zapowiedź kontynuacji 😎

I. Thorne
    Participant

Cos innego?To my bedzie robic inwazje na planete Obcych. Tylko czy wygramy?

Jamjumetley
    Participant

No i potwierdzone - Goldblum i Pullman powrócą w sequelach. Will Smith może dostanie króciutką rólkę.

Źródło: Blastr

Endrius
    Participant

Bez Willa to już nie będzie to 😐 To on ciągnął ten film do przodu.

Galactica
    Participant

W Avatarze byla prawie inwaja, ale czlowieki przegraly 😀 Jednak jestem ciekaw czy Obcy dorobią się antywirusa 😀

Diabeu
    Participant

To ma być pełnoprawna kontynuacja a nie żaden reboot.Akcja ma się dziać 20 lat po oryginale, w alternatywnym świecie, gdzie ludzkość wykorzystała technologię obcych, która została po nich we wrakach zniszczonych statków.Obstawiam, że tech ten ma nam dać dużo większą szansę w następnym starciu 😛

Jamjumetley
    Participant

To ma być pełnoprawna kontynuacja a nie żaden reboot.

Przetłumaczyłem co Emmerich powiedział.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram