Forum Trek.pl Newsy Star Trek Powrót Birth of the Federation - Star Trek Supremacy

Powrót Birth of the Federation - Star Trek Supremacy

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Trwają prace nad nową wersją doskonałej strategii osadzonej w uniwersum Star Treka - Birth of the Federation. Nowe dzieło nosi nazwę Star Trek Supremacy i jest opracowywane przez zespół niezależnych programistów. Każdy z nas będzie mieć zatem szansę własnoręcznie poprowadzić Federację od samych jej narodzin, aż po czasy najwyższej świetności - zgodnie z dywizami gry: "Obejmij dowodzenie. Rządź. Podbijaj. Przetrwaj".

[more]Od poprzedniczki (wydanej w roku 1999) Supremacy różnić będzie głównie grafika i rozmach (znacznie większy wszechświat czyniący rozgrywkę ciekawszą), jednakowoż niemal wszystkie aspekty gry uległy mniejszym lub większym zmianom. Pozostaje jedynie czekać na ostateczną wersję, choć już dziś pobrać możemy produkt w wersji Pre Alpha - choć zawiera on wiele błędów, które czynią rozgrywkę bardzo uciążliwą. Jeżeli kogoś to nie zraża - Supremacy pobrać można z tej strony.

Kilka screenshotów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[/more]

Tom
    Participant

O jak miło. BOTF to jedna z lepszych trekowych gierek ;> - fajnie, że będzie następczyni.

Piotr
    Keymaster

Nawet wsrod nietrekowych gier jest bardzo wysoko - no bo ile jest tak fajnych gier turowych dziejacych sie w kosmosie, nawet dzis. Dlatego ten remake powinien przyciagnac sporo graczy.

Slawek
    Moderator

Można spytać, który to już projekt wskrzeszenia BotF? Jeśli mnie pamięć nie byli to parę ich chyba było ale żaden nie został w pełni ukończony.Niemniej jednak jeśli prędzej czy później Supremacy ujrzy światło dzienne to nie będzie mnie trzeba długo przekonywać do gry. Jak już wyżej wspomniano, BotF jest bardzo dobrą grą i naprawdę szkoda, że na wielu dzisiejszych systemach nie jest możliwe jej ukończenie (gra mocno spowalnia w późniejszej fazie).

cinus
    Participant

Właśnie sęk w tym, że Supremacy nawet w tej wersji Pre Alpha prezentuje się bardzo dobrze - czasem zdarzają się tylko crash'e i nie jestem do końca pewien czy save działa dobrze - no i oczywiście mankamenty typu: nie można grać Romulanami czy Klingonami... BTW. Ile to ja godzin spędziłem przy BotE - wie ktoś co się z tym projektem dzieje?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram