Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Poszukiwania Supermana rozpoczęte

Poszukiwania Supermana rozpoczęte

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5926

  Do niedawna mówiło się, że zakres wiekowy pretendentów do roli Człowieka ze Stali zawierał się pomiędzy 35 a 40 rokiem życia. Deadline donosi, że obecnie bardziej prawdopodobna jest opcja 28-32 lat, co wydaje się mieć więcej sensu. Wygląda też na to, że nowego Supermana zagra albo aktor zupełnie nieznany szerszej publiczności, lub odtwórca telewizyjny, który nie zdołał jeszcze "wyrobić" sobie marki. Więcej w dalszej części.

  [more]

  Dołączona grafika

  Jeżeli już mówimy o aktorach serialowych, na chwilę obecną rozważa się 34-letniego Joe Manganiello (True Blood) i 32-letniego Iana Somerhaldera (The Vampire Diaries). Przeszkodą w zaangażowaniu któregoś z nich mógłby być harmonogram zdjęciowy. Początek prac nad The Man of Steel przewidywany jest na czerwiec - okres gdy przegotowywana jest partia jesiennych odcinków seriali. Z kolei Warner Brothers nie może pozwolić sobie na opóźnienia, gdyż groziłyby one odebraniem studiu praw do ekranizacji kolejnej części przygód najbardziej znanego superbohatera. W związku z powyższym, musimy się liczyć z obsadzeniem "anonimowego" wykonawcy. Może właśnie taką drogę należy obrać. Christopher Reeve uważany powszechnie za jedynego prawdziwego Supermana też był dla publiczności nową twarzą.

  Produkcją zajmą się Christopher Nolan i Emma Thomas. Za kamerą stanie Zack Snyder. Premiera przewidziana jest na lato 2012.

  Może wy, drodzy czytelnicy macie jakichś kandydatów do roli?

  Źródło: Collider[/more]

  Diabeu
  Participant
  #94641

  Podobno Brandon Routh nie ma szans wystąpić w tym filmie, a szkoda, bo nie dość, że wyglądał jak kopia Reeve'a to jeszcze całkiem nieźle grał.

  Jamjumetley
  Participant
  #94642

  Routh był niezły - szczególnie jako Clark Kent. Jeżeli chodzi o jego alter ego, to chyba brakowało mu trochę luzu...

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram