Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Postać Kaito Nakamury oczami George'a Takei

Postać Kaito Nakamury oczami George'a Takei

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • OmegaOne
  Participant
  #3551

  Ojciec Hiro - Kaito Nakamura - w serialu Heroes grany przez George'a Takei, szerzej znanego fanom Star Trek jako Mr. Sulu, opowiada o przeszłości i przyszłości swojej postaci w tym popularnym serialu. Fragment dalszej części newsa jest dosyć szczegółowym spoilerem, wiec klikasz 'więcej' na własne życzenie i odpowiedzialność.

  [more]

  Aktor w wywiadzie udzielonym iF MAGAZINE dzieli sie z fanami swymi przemyśleniami jak i ciekawostkami z planu. Ujawnia też kilka faktów ważnych dla fabuły serialu. Jak wiemy Kaito Nakamura ginie w tragicznych okolicznościach. Sam aktor jednak nie przesądza sprawy i dość enigmatycznie wypowiada sie na temat powrotu swojej postaci w dalszej części aktualnego sezonu. George tłumaczy się powściągliwością scenarzystów, którzy to znają skłonności aktorów do udzielania obszernych wyjaśnień, mogących zdradzić zbyt wiele z fabuły. Wskazuje też na pewne istotne dla serialu fakty, jak choćby doskonalą znajomość japońskiego Noah'a Benneta - ojca Claire, czy swój dawny romans z matka Petera Petrelli.

  Możemy również poznać kulisy niektórych scen znanych z serialu, jak choćby walka na miecze jego postaci z Hiro, która to jest ukłonem scenarzystów w stronę fanów Star Trek i nawiązuje do podobnej sceny szermierki Mr. Sulu znanej z TOS. Kolejnym smaczkiem, który być może uważni fani mogli zauważyć, jest dobrze im znany skrót NCC 1701 widoczny na tablicach rejestracyjnych jego limuzyny.

  Aktor z rozbawieniem wspomina tez swe zaskoczenie z ponownego spotkania Nichelle Nichols na planie Heroes. Jak twierdzi, mimo iż oboje znają się dość dobrze i utrzymują kontakt, aktorka nie zdradziła swego udziału w produkcji do ostatniej chwili. Dla niezorientowanych informujemy, że jest to odtwórczyni roli Uhury.

  Z pełnym wywiadem można zapoznać się w iF MAGAZINE.

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram