Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Portal Continuum

Portal Continuum

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #21478

    ADM zgadzam sie ze zdaniem ze strony powinny miec odpowiedni poziom. Przez pryzmat fachowosci faktycznie patrzy sie na calosc tematu. Tylko trzeba pamietac ze z siecia jest jak z nitka - wchodzisz na kiepska strone nic nie znajdujesz wtedy szukasz dalej az wreszcie trafisz tam gdzie znajudujesz kompendium wiedzy. Wiem to z wlasnego przykladu - tak tutaj trafilem szukajac stron przez wyszukiwarke i linki az wreszcie natrafilem na forum. Poza tym kiepskie strony szybko przestana funkcjonowac bo nikt tam sie nie bedzie pojawiac. Umra smiercia naturalna jak mysle.

    Q
    Participant
    #27324

    Miło mi powiadomić iż Portal Q jest na nowym serwerze (bez reklam)

    oto link:

    http://www.portalq.prv.pl

    Zapraszam do współpracy w tworzeniu jedynej placówki Q w Polsce.

    Q
    Participant
    #28028

    POtrzebna pomoc przy tworzeniu portalu Continuum.Chętni mogą liczyć na awanse.

    Dalek
    Participant
    #28030

    Awans spoleczny?

    r_ADM
    Participant
    #28034

    Czy uwazasz, ze Q continuum to na tyle rozlegla galaz swiata ST, ze mozna o niej zrobic cala strone ??bo jak na razie to ja tam widze kolejna stronke o niczym plus forum na ktore nikt nie zaglada.pansp

    EMH Mark IX
    Participant
    #28036

    Dostałem dziś dość zaskakującego maila o treści:

    "Hi!

    Poszukujemy ochotników do rozbudowy portalu Q oto link:

    http://www.portalq.prv.pl

    Bylibyśmy bardzo wdzięczni.

    Zapraszam.

    Cześć"

    A po tej formułce następuje jeden z moich ciekawszych postów z USS Excelsior.

    Czyżbyś w ten sposób próbował zachęcić innych do współpracy Q?

    Jeżeli tak, to nie życzę sobie cytowania moich postów bez wcześniejszego uzgodnienia tego ze mną :[ .

    Beyo
    Participant
    #28060

    A to ciekawe bo dotad na forach dziala przycisk "quote" i nigdy nie trzeba sie pytac kogo sie cytuje.

    Kto wogole odpowiada za ten portal? czym sie ma roznic od ambasady? i czemu kolejne forum?

    Zarathos
    Participant
    #28063

    dopoki tresc postow nie wychodzi poza forum, to nie trzeba pytac nikogo o zdanie. ale jak juz sie uzywa tejze wypowiedzi z formalnej korespondencji etc to juz wypada.

    EMH Mark IX
    Participant
    #28067

    A to ciekawe bo dotad na forach dziala przycisk "quote" i nigdy nie trzeba sie pytac kogo sie cytuje.

    [post="27781"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Quote to cytat na forum w celu zorientowania dyskusji a nie wykorzystanie czyjejś twórczości na zewnątrz.

    Gdyby Q zacytował jakieś moje stwierdzenie, nawet nie pytając mnie o zdanie, nie czepiałbym się, ale gość wali w mailu całego posta.

    Nie żebym szczególnie cenił swoje wypociny, ale jeżeli do szerszego grona trafia, bez mojego zezwolenia, coś co nie miało nigdy wyjść poza ramy gry i do tego, jak przypuszczam, miało na na celu zainteresowanie innych "portalem Q", to zdecydowanie się odcinam od takiego postępowania.

    Osobiście bardzo mi się podoba postać Q. Jednakże jest jedno "ale".

    Jeżeli ktokolwiek z was dostanie propozycję współpracy z portalem Q zawierającą fragment opowieści EMH z Excelsiora, wiedzcie, że nie mam z Continuum nic wspólnego i nie zamierzam mieć.

    Szczególnie po tym nadużyciu.

    Pozdrawiam i nie mam zamiaru na ten temat więcej dyskutować...

    EMH

    Q
    Participant
    #28590

    Hi! ostatnio ściągnąłem na DC fajny filmik o trekerach promujący Enterprise.

    Umieściłem go na http://www.portalq.prv.pl w dziale download.

    Jest naprawdę świetny. Każdy kto ma choć odrobinę z Trekera w sobie powinien go obejrzeć.

    PS. By ściągnąć trzeba się zarejestrować w portalu.

    Zapraszam.

    Liquid
    Participant
    #28592

    Powinieneś to dopisać do Topicu z humorem Trekowym. Ale filmik widziałem juz jakiś zas temu, ktoś gdzieś podawał linka i nawet napisy były.

    Q
    Participant
    #28597

    EMHTo przypadek, że dostałeś takiego posta i to nie powód, by się tak rzucać o to!Poza tym to nie poszło do nikogo innego, bo i po co miałoby iść?Jak się odpisuje komuś na meila to czasami zapomina się skasować wiadomości którą się wcześniej dostało.No i cała ta niebotycznie skomplikowana zagadka się rozwiązała...

    EMH Mark IX
    Participant
    #28598

    Muhahahaaaa..... :twisted:Teraz to mnie powaliłeś bo żadnego meila do ciebie NIGDY nie wysyłałem.Więc niby od kogo dostałeś, nawet nie fragment tylko, calego posta z gry? Ode mnie? Dziwne, bo posty są rozsyłane przez automat z Yahoo i nawet jakbyś odpowiedział, to całość poszłaby na grupę.Poza tym - nie rzucam sie, tylko zwracam ci uwagę.Pseudoironiczna uwaga na temat "niebotycznej zagadki" jest do obalenia przez średnio rozgarniętego użytkownika dowolnego forum i grupy mailowej.Nie rób wiochy kolego. Po prostu przyznaj się do błędu - nikt ci głowy nie urwie.No dobra - pojechałem trochę z tą grupą, bo technicznie masz możliwość wysłać coś konkretnie do mnie. Ale jakoś mnie to nie przekonuje.

    Q
    Participant
    #28621

    Nie chcę mówić kto tutaj wiochę odstawia...

    Po pierwsze to nie jest temat do kłutni...więc może powinieneś rozważyć założenie nowego, specjalnie by móc jeździć po innych do woli by się samemu dowartościować.

    Po drugie takie zachowanie jest "trochę" nie trekowe, więc zastanów się najpierw nad tym co piszesz, a potem to rób,

    by ktoś przypadkiem w takim towarzystwie nie zaczął się wstydzić, że jest Trekerem.

    Poza tym.

    Nie obchodzi mnie jak dostałeś ten list i mam to głęboko gdzieś. A czas na bezsensowną kłutnie uważam za stracony, przekonywać do czegokolwiek też cie nie zamierzam.

    I nie cytuj listów ode mnie na forum publicznym.

    "Hi!

    Poszukujemy ochotników do rozbudowy portalu Q oto link:

    http://www.portalq.prv.pl

    Bylibyśmy bardzo wdzięczni.

    Zapraszam.

    Cześć"

    Przecież o to ci chodziło, więc tego nie rób!

    Dyskusję uważam za zakończoną.

    Gosiek
    Participant
    #28628

    Od Moderatora:

    Panowie - Wam się chyba tematy pomyliły i fora też. Jak chcecie kontynuować temat "pożyczania" cudzych tekstów i sobie całą sprawę wyjaśnić to przenieście się na priv, bo tu nie jest miejsce na tego typu przepychanki. Kolejne podobne posty zostana skasowane.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram