Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Portal Continuum

Portal Continuum

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • Q
    Participant
    #2231

    HI!

    😀 😀 😀

    Jest mi niezmiernie miiiilooo powiadomic Was, ze w koncu powstala Placowka Continuum w Polsce!

    Przydaloby sie na poczatek kilku czlonkow Continuum, wiec zapraszam Was do rejestracji w "portalu".

    oto link:

    http://www.portalq.prv.pl

    Jest pare wolnych stanowisk Adminow i Modow do zajecia, a kto pierwszy ten lepszy.

    Co do rang: to jak je tylko utworze, to chcialbym poprzepisywac je z innych forow trekowych.

    Co tam jest:

    Download: Pare plikow do sciagniecia juz jest, bedzie jeszcze wiecej, galeria zdjec i forum warunki jak przystalo na prawdziwych Q 😛

    Zapraszam!

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #21417

    q ja wlasnie wskoczylem na strone i sie rejestrnalem. teraz sobie troszke poszperam na niej!

    Gosiek
    Participant
    #21419

    Gratuluję zapału, ale jakoś nie bardzo widzę sens tworzenia kolejnego forum o star treku - zwłaszcza, że już na tych kilku istniejących siedzą i piszą wszędzie niemal te same osoby. Imo dużo ciekawszym pomysłem byłoby stworzenie Ambasady Q tylko w formie strony internetowej z rozbudowaną księgą gości. Dla mnie rejestrowanie się na kolejnym forum, na którym będzie się rozmawiać dokładnie o tym samym jest trochę bezcelowe...

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #21420

    Q pewnie sie na mnie obrazi ale chyba gosiek ma racje

    Q
    Participant
    #21423

    Hej moment moment...Kto tu mowi ze ze maja byc te same rozmowy?Co roznilo Q od Picarda i calej reszty Federacji?Inne podejscie, inne postrzeganie pewnych spraw, inne zainteresowania inny sposob myslenia. W ogole to Picard i Q mysleli na innych plaszczyznach.Taki wiec bedzie portal, takie forum, w taki, a nie inny sposob beda poruszane aspekty zycia, zycia nie tylko w swiecie Treka ale i w naszym zwyklym zyciu.Swiat Q rozni sie bardzo od Treka pomimo ze tam wystepuje. Trek nie bedzie tam glownym tematem, ale czlowiek ktory w przyszlosci blizszej lub dalszej stanie sie podobny do Q. Jest mnostwo tematow, ktore mozna tam zglebiac w celu rozwoju naszej swiadomosci, odkrycia natury wszechswiata itd. Nie kazdy Treker chce sie nad nimi zastanawiac.Gosiek: Nie widze podstaw dla wysuwania tych zarzutow.Pomijajac juz to co jest wyzej wpisz w wyszukiwarke Forum Star Trek a przekonasz sie ile jest forow poswieconych tylko samej Federacji.

    Krusty
    Participant
    #21428

    Ja przychylam się jednak do zdania koleżanki Gosiek - jednak wiedze jeszcze inną możliwość czy nie było by czasem lepiej dogadać się z dowództwem TSS-u i nie założyć tutaj na forum osobnego działu związanego z twoją stroną?

    Gosiek
    Participant
    #21430

    @ Q:Ja nie wysuwam zarzutów tylko wyrażam opinię, że kolejne trekowe forum uważam za chybiony pomysł. Być może się mylę - czas pokaże. To, że potraktowałeś moje słowa jako zarzuty, to już problem interpretacji i niezbyt uważnej lektury mojego posta.A dlaczego nazywam to forum trekowym? Właśnie dlatego, że choćby w samej nazwie odwołuje się do treka i postaci Q, która poza uniwersum ST nie istnieje. Również całe Twoje wyjaśniene ewentualnej tematyki przyszłych dyskusji na forum operuje jedynie przykładami zaczerpniętymi z treka. Nie porównujesz Q do postaci realnych ale do trekowych, nie mówisz o ludzkości tylko o federacji... A z pięciu aktualnie założonych na forum działów dwa są trekowe a trzeci o sci-fi, czyli rzeczy też odrobinę 😉 powiązanej z ST.A co do wpisywania 'forum' w przeglądarkę - pewnie, że forów trekowych jest masa, ale ja mówiłam o polskich forach, na których jest niemal ten sam skład i powtarzające się tematy. Dlatego tak jak wspomniałam podoba mi się pomysł Ambasady - czy to w formie strony czy portalu, natomiast forum uważam za zbędny dodatek.

    Q
    Participant
    #21431

    A Gosiek to kolezanka? 😯

    Nie wiem czy juz pisalem, ale dzis nie oplaca sie zakladac stron internetowych. Forum mozna tak skonfigurowac by imitowalo portal, w pewnych dzialach umiescic wiadomosci a potem je pozamykac, by zwykly uzytkownik nie robil balaganu. Forum zostaje jak nieodlaczna dodatkowa czesc.

    To mi dopiero checa-Prowadzie "Wojne" 😆 z takim rzadkim okazem jak Trekerka Moje uszanowanie juz sie nie kluce. 😀 😀 😀 ...Szkoda tylko ze jest odmiennego zdania 🙁 🙁 🙁

    Gosiek
    Participant
    #21432

    Dzięki za pozdrowienia :wink:, a co do odmiennego zdania to chyba dobrze - inaczej nie mielibyśmy o czym dyskutować. 😀 Co do samej 'gołej' strony to masz sporo racji, taka samotna, nawet często aktualizowana strona to trochę za mało, dlatego myślałam np. o stronie z rozbudowanym systemem komentarzy do newsów i artykułów - choćby takich jak na st.pl.A co do imitowania portalu - wyglada całkiem nieźle. 🙂

    r_ADM
    Participant
    #21433

    jedyne co mnie zaciekawilo na stronie to zdjecia jolene blalock :Pw tym kraju niedlugo bedzie wiecej stron o treku niz samych trekkerow 😛

    Dalek
    Participant
    #21437

    Tak jak z Tolkienem ? 😛 Jeśli mogę coś zasugerować to radziłby Ci jak najszybciej uciekać z Lycosu. Te reklamy naprawdę odstraszają. No i przydałby się spis i opis odcinków z Q 😆 . A poza tym trzymaj tak dalej :ok: . Ważne, że robisz to co lubisz.

    Q
    Participant
    #21455

    Co do innego servera to rozmowy trwaja.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #21465

    w tym kraju niedlugo bedzie wiecej stron o treku niz samych trekkerow 😛

    ADM czy to zle??? kiedys mowiac szczerze znalezc polska strone o treku bylo bardzo ciezko. teraz jest lepiej i nawiaze tutaj do moich postow o szansach na treka w telewizji - im wiecej bedzie trek widoczny w sieci polskiej tym mam nadzieje stanie sie bardziej zauwazany nie tylko przez milosnikow s-f ale i nieobytych z tematem. poza tym Q pomysl teczy ze spisem odcinkow jest chyba niezly

    Q
    Participant
    #21466

    Spis odcinkow juz tam jest. 😀

    r_ADM
    Participant
    #21467

    ADM czy to zle? kiedys mowiac szczerze znalezc polska strone o treku bylo bardzo ciezko. teraz jest lepiej i nawiaze tutaj do moich postow o szansach na treka w telewizji - im wiecej bedzie trek widoczny w sieci polskiej tym mam nadzieje stanie sie bardziej zauwazany nie tylko przez milosnikow s-f ale i nieobytych z tematem. poza tym Q pomysl teczy ze spisem odcinkow jest chyba niezly

    zle ?. moze nie, zle, ale to przerost formy nad trescia. stron tych jest masa, ale jezeli chodzi o tresc to moze dwie czy trzy cos soba reprezentuja. reszta to takie robienie na hurra. najpierw zrobimy a potem pomyslimy o czym.

    treka w polskiej telewizji w najblizszym czasie nie bedzie (chyba, ze mamy na mysli puszczenie FC o 9 rano) i tworzenie calkowicie bezwartosciowych stron tego nie zmieni.

    spis na odcinkow z q ? a czy nie da sie tego znalezc na st.pl ?

    Moderator: prośba o niepisanie postów kolorem - to przeszkadza innym użytkownikom w lekturze.

    Do Moderatora: zaoszczedzam w ten sposob roboty moderatorom. jak popelnie jakas literowke albo orta to nie bedzie potrzeby zaznaczac na czerwono, bo juz caly tekst bedzie w tym kolorze 😛

    Mod: Moderatorzy nie zaznaczają ortów dla swojej przyjemności (a przynajmniej nie tylko 😀 ), tylko by nakłonić użytkowników do ich poprawienia oraz dbania o poziom używanego języka.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram