[Poradnik] Podstawowe klasy postaci

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Zarri
    Participant
    #5294

    Na początku gry mamy 3 podstawowe klasy do wyboru. Każda z nich ma swoje mocne strony i każdą z nich inaczej się gra. Jeśli lubisz chronić swój team i brać na siebie główną siłę ognia przeciwnika to wybierz klasę Engineer. Jeśli wolisz wspierać swój team buffami, leczeniem oraz osłabiać wroga to wybierz klase Science. Jeżeli natomiast jesteś typem gracza, który lubi zadawać jak największe obrażenia wrogowi to spodoba ci się klasa Tactical.

    Każda z klas może później wybrać jeszcze dodatkową scieżkę specjalizacji tzw. professions. Na swoją profesje decydować się będziesz od 6 ranku. Kążda z klas ma do wyboru 3 profesje.

    Engineer

    1.Combat Engineers – skupia się na ładunkach wybuchowych i wsparciu statków bojowych

    2.Technicians – poprawia ekwipunek swojego teamu oraz osłabia ekwipunki wroga (buff/debuff)

    3.Fabrication Engineers – wspomaga swój team rozmieszczają na polu walki różnego rodzaju „zabawki” jak samostrzelające wieżyczki, generatory pola ochronnego itp.

    Science

    1.Scientists – osłabia wroga poprzez DOTy (Damage Over Time)

    2.Researchers – kontroluje wroga (CC – Crowd Control), może go zatrzymywać, zmniejszać jego siłę

    3.Doctors – zajmuje się leczeniem swojego teamu

    Tactical

    1.Soldiers – używanie granatów, zwiększanie siły ognia całego teamu

    2.Security – Zadawanie zniszczeń na różne sposoby by odciągnąć wroga od ataku na team (sciąganie aggro na siebie)

    3.Special Forces – posiadają umiejętność kamuflażu/niewidzialności

    Dołączona grafika

    iron1992
    Participant
    #113691

    tworzenie dobre tylko ja mam takie dość głupie pytanie ostatnio zacząłem grać naukowcem tylko nie wiem jakich okrętów najlepiej używać aby dobrze wykorzystać postać.Bo zawsze grałem czerwonym i z tych okrętów to brałem co popadło ale dla "wojownika". Z góry dzięki za pomoc

    LIBERTO
    Participant
    #113692

    jeśli chcesz wykorzytać w pełni możliwości postaci sci bierz statki naukowe lub ukierunkowane naukowo, np atroxa czy oddy sci (choć to drugie to tak średnio). a jeśli lubisz grac ofensywnie i chcesz tak też na sci możesz kupić vestę, bardzo przyjemny okręt

    iron1992
    Participant
    #113964

    Dobra. Nowe głupie pytanie otóż chodzi mi o to jaki jest najlepszy typ okrętu dla inżyniera. Bo dopiero nim zacząłem a sam grałem tylko czerwonym mundurkiem.

    FAB
    Participant
    #113966

    A co wg Ciebie oznacza najlepszy?

    iron1992
    Participant
    #113978

    coś co może dużo znieść i dobrze przywalić

    Helenth
    Participant
    #113983

    coś co może dużo znieść i dobrze przywalić

    Krążownik z możliwością obsadzenia taktyka na wyższej randze niż Lt & Ens. Ewentualnie eskorta ze sporą ilością umiejętności leczących.

    iron1992
    Participant
    #113985

    dzięki bo zawsze tłukłem się taktykiem albo naukowcem ale inżyniera nie ruszałem nigdy.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram