Forum Fantastyka Star Trek ponad 50 odcinkow ST ENT i VOY w 3 dni

ponad 50 odcinkow ST ENT i VOY w 3 dni

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

bylem chory w zeszlym tygodniu i przez 3 dni obejrzalem ponad 50 odcinkow VOY i TNGmaly maratonmieliscie kiedy podobny dlugotrwaly kontakt z trekiem?? 😆

bArT8472
    Participant

bylem chory w zeszlym tygodniu i przez 3 dni obejrzalem ponad 50 odcinkow VOY i TNG

maly maraton

mieliscie kiedy podobny dlugotrwaly kontakt z trekiem??  😆

Więc zacytuje siebie ze swojego forum:

Dziennie przynajmniej 1 odcinek - jak mam czas, to nawet po 4-5 odcinków. Powyżej 5 odcinków już jest ciężko strawić, bo poprostu nie odbieram tego...

Raz.. jak dostałem płytki od Liranny (btw. kapt. TSS) (większość odcinków 5-7 sezon VOY), to wiem, że wszysktie 3 sezony oglądnąłem w 4 dni. Od 7 rano do 24, albo i do następnego dnia do 3 w nocy. Kolejny dzień znowu od 7, itd, itd ;P

Z przerwami na obiad, of coz 

Ale wtedy już nie kontaktowalem.. Oczy bolały, byłem zmęczony, i mowiąc szczerze, to potem to wszystko jeszcze raz obejrzałem na SPOKOJNIE... (dużo więcej zrozumialem  - chociaż więksość z tych odcinkow mialo napisy :P)

No ale było ostro.. Rodzice prawie mnie zabili, za to, ze tyle przy treku siedze 😈 .

Więc można powiedzieć, że mialem 'podobny' kontakt z trekiem 😛

AHM
    Participant

Ponad 15 odcinków dziennie, to nie zły wynik, zważywszy na chorobę. Miałem kiedyś tygodniowy maraton po 6-7 odcinków dziennie. Zauważyłem że po dwóch dniach zacząłem dziwnie się czuć w świecie realnym tak jak by otaczający mnie świat nie był realny, za to, to co było na ekranie czyli rzeczywistość ST była nad wyraz naturalna. Jeden odcinek co kilka dni (w moim przypadku nocy) to zdrowsza dawka.

4mami
    Participant

kontynuuje przygode i ogladam od zeszlej srody minimum 3 odcinki dziennie 😆

ariel97
    Participant

Witam fanów Star Trek-a !Chętnie przyłączę się do namiętnego oglądania Star Treka.Jednak jak narazie mogę oddawać się tylko namiętnemuoglądaniu filmów kinowych z gatunku Star Trek.Serialowych odcinków wciąż poszukuję

mattik
    Participant

Oj ja jak oglądałem ok. 3 Voy'e dziennie to juz sie dziwnie czułem. Obejrzałem razem z siostrą sezony 5-7 od września do połowy listopada. Mimo wszystko całodziennego treka nie wytrzymałbym. Treka najlepiej ściągać z peer-to-peer...

Domko
    Participant

Kiedyś też miałem aż taki entuzjazm do oglądania Star Treków po kilka razy.Moim swoistym rekordem jest oglądnięcie Star Trek Pokolenia ponad 50 razy (ok. 30 razy po niemiecku i ok. 20 razy z tłumaczeniem polskim). Zrobiłem to w ciągu miesiąca, czyli średnio 2 razy dziennie oglądałem ten film. Teraz bym już tak nie potrafił...P.S. W skutek tego do dziś pamiętam praktycznie każdą scenę i każdy dialog z tego filmu - oczywiście w tej formie, w jakiej mówił to polski lektor, nawet gdy tłumaczenie było kiepskie.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram