Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Pomóżcie, przypomnijcie ;-)

Pomóżcie, przypomnijcie ;-)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Kiedyś była taka bajka, nie pamiętam na jakim kanale. Działo się to w Kosmosie, walka między Dobrem a Złem. Ludzie pilotowali takie statki kosmiczne, które miały w swoim ogonie i pod sobą dodatkowe statki. W sensie, że jeden duży statek składał się z trzech. Podczas walki rozdzielał się na trzy. Pamiętacie tytuł? 🙂

Unicorn
    Participant

"Power Rangers"?? ;P a może "Transformersy"?? ;P A tak na poważnie: nie mam pojęcia... Ale coś mi to mówi... tylko nie wiem co... 🙁

Sai
    Participant

Trochę za mało danych podałeś, kiedy to było nadawane 2,3,5,9 lat temu ? Może bohaterów pamiętasz albo strony konfliktu ? Obojętnie co. Statki rozdzielające się na 3 części ? Hmm…. Wing Commander ? Tam kiedyś rozdzielano statki. Na jakim kanale to puszczali ? Na krajowym czy zagranicznym ? Może „Generał Daimos” albo coś nowszego „Gwiezdny wojownik” z Blade`em który walczy w zrobotyzowanej zbroi. Chociaż Blade nie korzystał chyba z „potrójnych statków”, nie wiem dokładnie bo ogląda to mój brat.

Zeal
    Participant

A może "Starcom" ?Tyle, że tam Star Maxy i Star Wolfy to były raptem dwiema jednostkami. Co by mogło być trzecią... A czort wie 🙂

fluor
    Keymaster

To była kreskówka czy film?W jakim (mniej więcej) okresie czasu to emitowano? Kiedyś na Polonii1, która była wówczas dostępna analogowo, emitowano wiele kosmicznych (i nie tylko) anime...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram