Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Polski film scifi

Polski film scifi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • Morale_Officer
    Participant
    #2395

    Polski scifi z klimatach Fallout/MadMax wkracza w faze preprodukcji. Jesli jest ktos chetny by wziasc udzial w jego powstawaniu to odsylam do :

    http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php?showtopic=3870

    Ryan
    Participant
    #26096

    Osobiście kibicuję http://www.sigonyth.com/ ale i oni mają nikłe szanse ukończyć projekt. :/

    Kaleh
    Participant
    #26098

    🙁 A ja mam gotowy scenariusz i plenery dla kolejnego polskiego post nuke z małym okultystycznym akcentem 🙂 Miałoby być tam wszystko czego wymaga się od porządnego filmu klasy B. Może ktoś się skusi na współpracę? 🙂


    PozdrawiamWaldemar Heise Impersonator - Kaleh

    Morale_Officer
    Participant
    #26105

    Miałoby być tam wszystko czego wymaga się od porządnego filmu klasy B. Może ktoś się skusi na współpracę? 🙂

    [post="25228"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    1) LOL

    2) No to podeslij scenariusz

    Kaleh
    Participant
    #26131

    Podstawą są plenery :)))Przede wszystkim Fort Owcza Góra w Kłodzku (w donżonie jest odlewnia żelaza przez co cała okolica wygląda postnuklearnie :)Do tego Sudeckie formacje skalne - idealne miejsce dla band mutantów chroniących swe zsniszczone promieniowaniem twarze przed światem:) Postaram się szybko podesłać wersję roboczą - tylko przekopię się przez moje dokumenty 🙂


    END TRANSMISSIONKaleh

    Prezes
    Participant
    #26132

    Ja sie chetnie podłącze, uwielbiam Fallouta przeszedłem go z 15 razy zeby zobaczyc rózne zakończenia i od dawna uważam że film na podstawie F byłby wy......any w kosmos.

    Kaleh
    Participant
    #26134

    Tyle że w przypadku Fallouta byłby kłopot ze znalezieniem odpowiedniego pleneru... chociaż w GOPie mamy różne ciekawostki 🙂

    Morale_Officer
    Participant
    #26145

    Tyle że w przypadku Fallouta byłby kłopot ze znalezieniem odpowiedniego pleneru... chociaż w GOPie mamy różne ciekawostki 🙂

    [post="25274"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    A zassales filmik z linka ktory jest na shamo? Dont underestimate the power of cinematography. Odpowiedni kadr, filtry, podciagniecie kolorow... dorzucasz klimatyczna muze i juz. Fallout jak mazenie.

    Anyway, film powstaje we Wroclawiu i okolicach z uwagi na to ze mamy tu zebranych full samochodow ala fallout/madmax, naście kostiumow i rekwizytow.

    Kaleh
    Participant
    #26147

    Hmmm... no fakt filtr jest BOSKI 🙂 naprawdę wygląda pustynnie... chociaż zawsze można się uciec z pustynią do niemieckiego tricku (sprzed interwencji w Afryce) i wykorzystać pustynię błędowską 😀 Poza tym żwirownie i piaskownie są wprost stworzone do działań Legionu Apokalipsy (maski, płaszcze p-chem, kolby od kbks-u zamiast broni..... )Ze ścieżką dźwiękową też nie byłoby problemu - wybór klimatów postapokaliptycznych jest w muzyce spory (różne formy dark ambientu, electro noir, ciężkich brzmień......


    END TRANSMISSIONKaleh

    Morale_Officer
    Participant
    #26148

    Hmmm... no fakt filtr  jest  BOSKI 🙂

    No ba 😉

    naprawdę wygląda pustynnie... chociaż zawsze można się uciec z pustynią do niemieckiego tricku (sprzed interwencji w Afryce) i wykorzystać pustynię błędowską 😀 Poza tym żwirownie i piaskownie są wprost stworzone do działań Legionu Apokalipsy (maski, płaszcze p-chem, kolby od kbks-u zamiast broni..... )

    My chyba zyjemy w dwoch roznych swiatach 😛 A swoja droga, dlaczego swiat po zagladzie atomowej ma byc piaszczysta pustynia? 🙂

    Ze ścieżką dźwiękową też nie byłoby problemu - wybór klimatów postapokaliptycznych jest w muzyce spory (różne formy dark ambientu, electro noir, ciężkich brzmień......

    Ja bym raczej myslal o heavy metalu i industrial.

    The D
    Participant
    #26188

    i wykorzystać pustynię błędowską

    Ten numer nie przejdzie. Pustynia nam zarosła 😉

    A swoja droga, dlaczego swiat po zagladzie atomowej ma byc piaszczysta pustynia? 🙂

    Bo to jest łatwiej nakręcić niż wszechświatopwy ocean po globalnym ociepleniu

    Kaleh
    Participant
    #26195

    My chyba zyjemy w dwoch roznych swiatach 😛 A swoja droga, dlaczego swiat po zagladzie atomowej ma byc piaszczysta pustynia? 🙂

    Hmmm.... zawsze może wyglądać jak teren toruńskiego PolChemu (polecam żądnym mocnych wrażeń 😉

    Ze ścieżką dźwiękową też nie byłoby problemu - wybór klimatów postapokaliptycznych jest w muzyce spory (różne formy dark ambientu, electro noir, ciężkich brzmień......

    Ja bym raczej myslal o heavy metalu i industrial.

    [post="25304"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Pomysł jaknajbardziej dobry 😀 Mogę polecić kilka kawałków 😀

    Morale_Officer
    Participant
    #26211

    Bo to jest łatwiej nakręcić niż wszechświatopwy ocean po globalnym ociepleniu

    No to jak juz przy Waterworldzie jestesmy :

    Plot holes: There is not enough ice in the polar icecaps to submerge the earth upon melting.

    No i przy okazji :

    If there were, the resulting seawater would be diluted enough to make it drinkable.

    😛

    Prezes
    Participant
    #26214

    Z pustynią to by nie było problemy, wystarczy kawałek pustej przestrzeni z jakąs trawą tu i tam i juz mamy wasteland z fallouta jak żywy, problem to moze byc z innymi plenerami no bo trzeba by znaleźć jakies stare budunki rozwalajace sie i odpowiednio oddalone od wszystkiego żeby to zagrało jakąś osadę, taki np. Klamath albo Den. Bo New California Republik to raczej sie nie da zrobić. co do eksponatów, ja mam stara wiatrówke z lunetą i przytwierdzonym do lufy breloczkiem z laserem który robi za celownik, troche jest sfatygowana ale ale wyglada na maxa falloutowo, bozar to to nie jest ale hunting riffle to juz prawie.

    Morale_Officer
    Participant
    #26218

    Z pustynią to by nie było problemy, wystarczy kawałek pustej przestrzeni z jakąs trawą tu i tam i juz mamy wasteland z fallouta jak żywy,

    Yep. Aczkolwiek chcialem zauwazyc ze nie rozpoczynalem tego tematu po to by o krajobrazach dyskutowac lecz o fabule 🙂

    problem to moze byc z innymi plenerami no bo trzeba by znaleźć jakies stare budunki rozwalajace sie i odpowiednio oddalone od wszystkiego żeby to zagrało jakąś osadę, taki np. Klamath albo Den.

    Lol 🙂 Again 🙂 O plenery to sie nie martwcie 🙂 Ja mam do dyspozycji pewne miejsce ktore wyglada jak falloutowy Junkyard 🙂 Nawet Hub czy Necropolis by sie znalazlo 😉

    Bo New California Republik to raczej sie nie da zrobić.

    Nigdy nie mow nigdy 🙂

    co do eksponatów, ja mam stara wiatrówke z lunetą i przytwierdzonym do lufy breloczkiem z laserem który robi za celownik, troche jest sfatygowana ale ale wyglada na maxa falloutowo, bozar to to nie jest ale hunting riffle to juz prawie.

    Good 😉 Lecz o eksponaty tez sie nie martwcie 😉 Mam tego tyle ze wystarczylo by dla calego oddzialu raidersow 😀

    Skupmy sie na scenariuszu. Oto propozycja jaka rzucilem na shamo :

    "Co powiecie na to zeby akcja filmu dziala sie kilka lat po wydazeniach z fallout 1? Nasz bohater zostal by wyslany z misja... I wplatal sie w wojne miedzy Junkyardem a Raidersami?

    I polaczyc to z powstaniem New California Republic?"

    Hmm, wyobrazmy sobie ze w kilkanascie lat po wydazeniach z F1 Raidersi zaczeli rosnac w sile. Hub - zniszczony. Brotherhood od steel odciety od zapasow zywnosci... wiec... Junkyard i ShadySands jednocza sie. ShadySands daje zywnosc (ktora wymieniaja z BoS za bron i amunicje) a Junkyard ludzi. No i wojna 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram