Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Polska kolekcja kina sci-fi na DVD

Polska kolekcja kina sci-fi na DVD

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #3462

    Od wczoraj miłośnicy kina spod znaku sci-fi otrzymali okazję do zapełnienia swojej biblioteczki DVD niespotykanym w Polsce wydaniem kolekcji filmów o tej tematyce. Od 6 września tygodnik Przekrój oraz dwutygodnik Viva dołączają serię 22 wybranych obrazów. Kolekcję rozpoczyna pierwsza część Terminatora zakończy zaś Cyborg z Jean-Claude Van Damme. Ostatni film wydany zostanie 26 czerwca 2008 roku.

    [more]Wśród innych interesujących pozycji w kolekcji znalazły się m.in Dzień Niepodległości, Pojutrze, Obcy część I, Bliskie spotkania trzeciego stopnia, Terminator 3 czy też Głębia. Szczegóły poszczególnych premier oraz pełną listę tytułów znajdziecie tutaj.[/more]

    I. Thorne
    Participant
    #53869

    Niestety, mimo że jestem miłośnikiem S-F to nie kupię ani jednej pozycji. Po prostu te filmy, które mnie interesują (a jest ich naprawdę niewiele) już posiadam, a reszta to prawdziwe gnioty, które nie oferują niczego poza efektami specjalnymi.

    J.L.Picard
    Participant
    #53878

    Też tak uważam. Może kupie Spider mana czy Ja Robot ale nie jest to nic czego wcześniej nie oglądałem.

    Gosiek
    Participant
    #53881

    Dla mnie cała kolekcja zawiera jedynie kilka pozycji wartych uwagi - Bliskie spotkania trzeciego stopnia, Głębia, Raport mniejszości, ewentualnie pierwszy Alien. Reszta to faktycznie głównie filmy słabe albo do jednorazowego obejrzenia. Jest tu jeszcze kilka starych filmów klasy B, do których czasami z sentymentu wracam - jak choćby Terminator, Robocop czy Predator, ale jakoś nie odczuwam potrzeby ich zakupu. W każdym razie nazwanie tego zestawu The best of science fiction to dla mnie jeden z lepszych dowcipów ostatniego tygodnia. Cieszyć może tylko fakt, że ktoś chce wydawać kino SF, może kiedyś doczekamy się zestawu lepszych i ciekawszych filmów.

    The D
    Participant
    #53909

    No i cena (28 zł) też jakoś specjalnie nie zachęca. Zobaczymy jeszcze jak będzie z jakością wydania, bo w niewiele wyższej cenie można znaleźć te same filmy w promocjach czy tez na Allegro.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram