Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Polsat pokaże "Prison Break"

Polsat pokaże "Prison Break"

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Barusz
  Participant
  #3091

  Dzisiejsza Gazeta Wyborcza potwierdza krążące od kilkunastu dni po Internecie plotki jakoby jeden z najbardziej znanych amerykańskich seriali sensacyjnych ostatnich lat miał wkrótce trafić na antenę Polsatu. W artykule "Lustracja ramówek telewizyjnych" możemy przeczytać: "W drugiej połowie stycznia zobaczymy trzy hity. Pierwszy to amerykański serial "Skazany na śmierć". Jego bohaterem jest Michael Scofield - młody inżynier, którego brat został skazany na karę śmierci. Scofield pozoruje napad na bank i dostaje się do tego samego więzienia, by przygotować wielką ucieczkę" (18. strona, 6. akapit od końca).

  Niestety w internetowym wydaniu Gazety artykuł ten zmieniono dość znacznie, m.in. wycinając wyżej przytoczony fragment, nie mogę więc podać linka.

  W każdym razie doczekaliśmy się w miarę wiarygodnego potwierdzenia faktu, że serial trafi do naszego kraju.


  Edycja


  Ok, nie musicie mi już wierzyć na słowo 😉

  http://img327.imageshack.us/img327/7761/gwau9.jpg

  Barusz
  Participant
  #47081

  Według portalu filmweb serial będzie nadawany w niedziele o 20.00, pierwszy odcinek21 I 2007 r.

  Barusz
  Participant
  #47356

  Prapremierę przeniesiono o tydzień, 28 I będziemy mogli obejrzeć dwa odcinki pod rząd. Swoją drogą, to o ile w przypadku TVP taki zabieg można tłumaczyć chęcią obejścia zakazu przerywania programów reklamami, o tyle w przypadku Polsatu nie.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram