Forum Trek.pl Newsy Star Trek Polowanie na prawdziwych fanów "Star Trek"

Polowanie na prawdziwych fanów "Star Trek"

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Keymaster

Na portalu film.onet.pl pojawiło się ogłoszenie rekrutujące fanów "Star Treka" - prawdopodobnie będące w związku z promocją filmu w Polsce.

[more]Dołączona grafika

Zgłoszenia należy wysyłać na adres film@portal.onet.pl wraz z opisem swojej osoby i pasji o dopiskiem "Star Trek" w temacie.

Źródło: Onet[/more]

Krusty
    Participant

O komentarze na onecie jak zwykle bawią mnie na całego...

fluor
    Keymaster

jeżeli wiesz wszystko o poruczniku Uhura i znasz wszystkie bitwy Federacji

Ten cytat już wiele mówi o wiedzy autorki newsa, nawet względem podstawowych informacji o nowej/starej załodze.

Komentarzy na onecie nie komentuję nawet, bo to jakiś inny świat jest 🙂

Eviva
    Participant

Przeczytałam te komentarze i, według starego powiedzenia, nóż sam sie w kieszeni otwiera. Ci ludzie nie mają pojęcia ani o Treku, ani o trekkerach, co samo w sobie nie jest może grzechem - ale jak tak, to po co się wypowiadają? Żeby zaakcentować swoją obecność, bo inaczej nie mogą?

Silver Phoenix
    Participant

Eviva, przecież to Onet 🙂

Sam portal nie jest zły, ale poziom komentarzy... Sama widziałaś. Tak jest pod każdym artykułem. Zresztą na WP i Interii podobnie (tylko trochę mniej). A co nimi kieruje - to byłby chyba wdzięczny materiał do badań psychologicznych. Sam się nad tym nieraz zastanawiałem i jakoś nie znalazłem odpowiedzi.

Gdyby głupota była lżejsza od powietrza...

Lo'Rel
    Participant

Dawno nie czytałem takich głodnych kawałków jak te komentarze... To jeden z powodów dla których nie udzielam się na tych portalach - intelektualna porażka i ignoranci nie mający pojęcia o czym piszą. A polowanie na trekkerów? Mam nadzieje, że w klatki nas nie pozamykają 🙂

Xalein
    Participant

a tak z ciekawosci napisal ktos do nich maila?

Silver Phoenix
    Participant

A ma ktoś kostium w szafie? 😉

fluor
    Keymaster

To wcale nie takie bezpodstawne pytanie w tych okolicznościach 🙂

Lo'Rel
    Participant

Ależ kiedyś prawie miałem, jak młody i głupi byłem to chciałem sam sobie uszyć z jakiejś niewinnej bluzy, ale na szczęście (głownie dla bluzy) zrezygnowałem hehe ;]

Krusty
    Participant

Zawsze można poprosić kogoś z załogi USS Horizon. 😉

Piotr
    Keymaster

a tak z ciekawosci napisal ktos do nich maila?

Zaskocze Was, ja pisalem. ;> Ale, choc napisalem pare slow o Treku z mojego punktu widzenia (by byc w temacie), to zrobilem to, by zasugerowac, ze w tym roku odbywa sie TrekSfera. Gdyby ktos 'wiekszy', jak Onet, sie tym zainteesowal, na pewno by nam nie zaszkodzilo. Problem tylko w tym, ze nie wiadomo, po co im te maile od userow. Moze tylko by sie zorientowac, ilu trekerow do nich napisze. Jesli tak, to zmarnowalem czas. 😉

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram