Forum Fandom Kluby i grupy eMPIR Pokaz treka...

Pokaz treka...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #2656

  Witam.

  Nie lubię tak się wbijać w paradę, ale jako że niebawem będę miał trochę czasu i funduszy na przyjazd do Krakowa chciałem spytać czy nie można by zorganizować pokazu ST. Poprzedni z tego co pamiętam zakończył się pełnym sukcesem, wiec chciałem spytać czy nie dało by się go powtórzyć? Oczywiście wymagała by to organizacji której ciężar spoczął by na mieszkańcach Krakowa ale cóż...pomysł też się liczy:)

  Pah Wraith
  Participant
  #35541

  Inicjatywa oddolna jest jak najbardziej mile widziana. Poinformuję tylko, że były od tamtej pory jeszcze dwa inne pokazy, które odbyły się w równie sympatycznych warunkach, acz w mniejszym gronie :)Podaj zatem swoje warunki, ekhm, znaczy czas, który by Ci odpowiadał, a my się jak sądzę ustosunkujemy (negatywnie :D).

  Coen
  Participant
  #35542

  Ok, weekend, oprócz tego z Bożym Narodzeniem;) Ewentualnie okres szkolnej przerwy swiatecznej ale wtedy będzie mniejsze grono zapewne:)

  Pah Wraith
  Participant
  #35557

  Ryzykując wyśmianie lub gniewne pomruki zaryzykuję: co powiecie na weekend 17-18.12 br?Wtedy na pewno będę miał rzutnik. Różnica polega tylko na tym, czy wykorzystam go tylko raz, czy więcej :)Piszta!

  Coen
  Participant
  #35558

  Różnica polega tylko na tym, czy wykorzystam go tylko raz, czy więcej

  Wyjaśnij

  Pah Wraith
  Participant
  #35559

  A, to już moje prywatne sprawy 🙂

  Coen
  Participant
  #35561

  Kazałeś pisać, powiniens wiec wyjaśnic wszystkie kwestie.Zaś co do daty to mi odpowiada

  cezary
  Participant
  #35565

  rowniez moge zalatwic sobie czas wolny, powiem nawet ze chetnie oddalbym sie odurzeniu trekowemu, biorac pod uwage ostatni brak tego typu rozrywek.

  Pah Wraith
  Participant
  #35571

  Czyli jak rozumiem jest nas już trzech? No to jedziemy. potrzebujemy jeszcze dwóch rzeczy:- lokalu- alkoholuMoże niech się inni eMPIRowcy wypowiedzą... 🙂

  Coen
  Participant
  #35572

  Czy lokalem nie moze byc ta sama klitka co za pierwszym razem?

  Pah Wraith
  Participant
  #35577

  Szczerze powiem, że nie wiem. Musielibyśmy znów rozmawiać z ludźmi z klubu Pod Przewiązką, a tego mi się nie chce ponownie robić 🙂 Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale myślę, że z lokalem nie będzie problemów. Zawsze się coś znajdzie 🙂

  Domko
  Participant
  #35582

  Nie wiem jeszcze na 100%, ale ja też byłbym chętny. Więc prawdopodobnie będzie nas czterech. 🙂

  scimitar
  Participant
  #35585

  Mnie tez ten termin pasuje, chociaz moze sie okazac, ze zaatakuja mnie jakies nagle obowiazki przedswiateczne (:/) , ale raczej napewno sie pojawie.

  Pzepraszam, za ubiegl tygodniowa nieobecnosc, ale nie mialem jak sie na ta godzine wyrobic. Poza tym mam juz mikrofon.

  waterhouse
  Participant
  #35586

  data zaproponowana przez Pah Wraitha również mi odpowiada. Wolałbym jednak by była to noc z piątku na sobotę. Lokalem może być moja chata 😀

  cezary
  Participant
  #35587

  he lives in a basement, such a nice boy:)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram