Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pojawi sie kolejna część Fantastycznej Czwórki

Pojawi sie kolejna część Fantastycznej Czwórki

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

Według doniesień Variety wytwórnia Fox zarezerwowała Akiva Goldsmana do wznowienia Fantastycznej Czwórki (Fantastic Four). Oskarowy scenarzysta zostanie producentem filmu, nad scenariuszem natomiast pracował będzie Michael Greene, który pisał do takich spektakli jak Smallville, Heroes oraz nadchodzącego filmu Green Lantern.

Źródło: SCI FI Wire

Aquenral
    Participant

O nie, tylko nie to. Fantastyczna Czwórka to jedna z najgorszych ekranizacji komiksu z ostatnich lat, dwójka już była paskudna, więc dlaczego się wciąż pogrążają? Tak samo, mogliby już dać spokój biednego Spider-Menowi, ech.

Infango
    Participant

To będzie kolejna część poprzedniej obecnej serii czy tak jaz z HULK zrobiony od nowa, bo w jest mowa o wznowieniu więc morze ...

biku1
    Participant

To ma być tak ostatnio popularny reebot tego tematu więc nawet nie wiadomo czy będą grali ci sami aktorzy.

Jamjumetley
    Participant

Jedyneczka mi się bardzo podobała. Dwójka nieco mniej. Świetna postać Dooma, chociaż mogli dać mu przerwę po pierwszym filmie. Z przyjemnością obejrzę, choć denerwuje mnie, że dopiero co nakręcono dwie części i już się zabierają się za remake. Trzeba było robić porządnie od początku.

Flashbones
    Participant

Ja jeszcze nie oglądem Fantastycznej Czwórki, może będzie trzeba jednak obejrzeć.

Lo'Rel
    Participant

I po co to kręcić taki chłam... Nie lepiej zainwestować w coś sensownego? Na prawdę, niektóre bajki powinny zostać bajkami.

Krusty
    Participant

I po co to kręcić taki chłam... Nie lepiej zainwestować w coś sensownego? Na prawdę, niektóre bajki powinny zostać bajkami.

Bo chodzi o kasę i licencje Fox ma ją do momentu gdy kręci filmy jesli nie wraca do Marcela/Disneya. I mam nadzieje że to stwierdzenie "bajki" nie było o komiksach.

Lo'Rel
    Participant

Oczywiście, że nie, miałem na myśli bajkę animowaną którą pamiętam z dzieciństwa. A pytanie "po co" było tak raczej retorycznie, wszyscy wiedzą przecież czemu 🙂

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram