Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • OmegaOne
    Participant
    #12380

    FO to pikuś w porównaniu do niektórych cząsteczek w załodze ;P

    Hmmm ciekawe o kim mowa... 8)

    Moze sie rozzloscic... A wtedy robi sie bardzo goraco. 😉

    Taaak... ciekawe tylko komu.... 😀

    mnemen
    Participant
    #12386

    FO to pikuś w porównaniu do niektórych cząsteczek w załodze ;P

    Hmmm ciekawe o kim mowa... 8)

    Masz szansę jeden do trzech, że zgadniesz (chociaż już nie wiem jak wychodzi bilans cząsteczek) ;P

    Taaak... ciekawe tylko komu....  😀

    Modom ;P

    fluor
    Keymaster
    #12395

    Masz szansę jeden do trzech, że zgadniesz (chociaż już nie wiem jak wychodzi bilans cząsteczek) ;P

    Mało was w załodze 😛

    No i qrcze, co Wy z tym eliminowaniem konkurencji, co Wy mi tu wmawiacie? 😉 Wiecie co bedzie jak Kapitan to zobaczy? 🙂

    Ja chyba wiem na kogo Pierwszego spadają gromy 😀

    Krusty
    Participant
    #12412

    Czyżby Fluor podburzał do buntu? Nieważne, VIVA LA REVOLUTION VIVA KOMENDANTE FLUOR! Precz z kapitalistycznymi wyzyskiwaczami klasy pracującej, towarzysze! Nastała radosna chwila, oto szkujemy się do ... Ups... pomyłka troche się zagalapowałem... tak naprawde jestem lojalnym członkiem załogi (to tak dla zmyłki, tak naprawde jestem z tobą el komendante!).

    OmegaOne
    Participant
    #12417

    Heh ktos tu probuje 2 sroki jednoczesnie za ogon zlapac ;] Eh nie ma lekko, albo rybki albo akwarium... 😀

    Krusty
    Participant
    #12420

    Ja tylko badam grunt...

    Anonymous
    Guest
    #12421

    Ja tylko badam grunt...

    Takie coś to się robi drągiem, nie rewolucyjnymi hasłami... Jest tak, jak przypuszczałem: Sekcja 31 chce przejąć władzę nad TSS - światem... Chyba ktoś tu się za dużo XX-wiecznych "Bondów" naoglądał... 😉

    Krusty
    Participant
    #12422

    Wolf ty i twoje pseudo teorie o tym że Sekcja chce przejać władze, no naprawde nie wiem skąd ci się to bierze. Jak już to KSO.....Uwaga agenci natychmiast dostarczyć Wolfa na drugie pranie mózgu zaczyna sobie coś przypominać widać pierwsze nie zadziałało.

    Anonymous
    Guest
    #12423

    no naprawde nie wiem z kąd ci się to bierze

    Z tej drugiej połówki natury? Romulańskiej? 🙂

    natychmiast dostarczyć Wolfa na drugie pranie mózgu 

    Pranie czego?? Takich skanerów nie macie, żeby znaleźć coś o tak małych rozmiarach 😛

    Dobra, koniec żartów. Chodźmy lepiej nawoskować okręty, bitwa za pasem... 😛

    Piotr
    Keymaster
    #12445

    Czyżby Fluor podburzał do buntu? Nieważne, VIVA LA REVOLUTION VIVA KOMENDANTE FLUOR! Precz z kapitalistycznymi wyzyskiwaczami...

    Tak, tak, buntuj sie, buntuj... Chyba dawno nie zwiedzales przestrzeni kosmicznej bez skafandra... 😈

    Krusty
    Participant
    #12446

    A nie mówiłem że Pierwszy ma zamiłowanie do likwidowania załogantów, teraz już wiemy jak znikają 😉 .

    OmegaOne
    Participant
    #12447

    Heh .. to jeden z przyjemniejszych i bardziej "humanitarnych" sposobow w jaki FO moze pozbawic zycia zaloganta ... ekhm mialo byc ....wypadkow jakie moga zdazyc sie zalogantowi .... wierz mi, wolal bys nie poznac tych bardziej bolesnych sposobow 😀

    DarkLady
    Participant
    #12451

    Hmm, a to bardzo interesujace... A co moze sie stac zalogantce? Narwanej zalogantce... 😉

    Xalein
    Participant
    #12452

    Hmm, a to bardzo interesujace... A co moze sie stac zalogantce? Narwanej zalogantce... 😉

    Wiesz zawsze zaprzyjazniony zalogant FO moze pomoc, np. wypadkiem przy czyszczeniu fazera 😀

    Piotr
    Keymaster
    #12453

    Hmm, a to bardzo interesujace... A co moze sie stac zalogantce? Narwanej zalogantce... 😉

    Zalogantce nic sie nie moze stac, zwlaszcza takiej pracowitej. Bez obaw.

    Wiesz zawsze zaprzyjazniony zalogant FO moze pomoc, np. wypadkiem przy czyszczeniu fazera 😀

    Od dzis nie czyscisz fazerow. 😉

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram