Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #12325

    [...]I ja sie o nikogo nie bije, tylko odganiam natretow, ktorzy przeszkadzaja kadetce w pelnieniu sluzby i odciagaja ja od pracy. ;)[...]

    Taaa zeby zajac miejsce natretow 😀

    Skomentuje to krotko... EKHM. 😛

    He he teraz to sie nazywa "ja nic zlego nie robie "  😛

    Yyy... o czym mowisz? 🙂

    [...]A co do naszej glownej postaci jako czarny charakter, znaczy sie Pierwszego mam na mysli 😀 to kto wie, zdaje sie ze na razie sie ukrywa ale jeszcze pokaze swoje prawdziwe oblicze  😉

    Oj Eddie... uwazaj Ty wieczorami jak z domu wychodzisz... 😈

    fluor
    Keymaster
    #12329

    Fluor czy ty aby nie zakładasz jakiegoś kościoła wyznawców treka, chyba nie pamiętasz jak to się skończyło w Futuramie.

    Nie pamiętam bo nie widziałem tego odcinka. Więc chętnie powtórzę cudze błędy... 😛 Wiem że cytowanie natchnionych pism trekowych już było wiele razy, ale powiedziano kiedyś:

    "I przyjdzie ten, którego słowa nie są czczą pustką, tylko żywą prawdą. I będą złorzeczyć, szydzić, ale jego mądrość zwycięży. (i będzie miał niebieską skórę - to ostatnie dopisane kredką 😀 )"

    Krusty
    Participant
    #12331

    No to w takim razie musisz obejrzeć ten odcinek jego tytuł to: "Where No Fan Has Gone Before". koniecznie musisz obejrzeć jako przestroge.

    Piotr
    Keymaster
    #12336

    Topic zmienia nazwe na "Pogaduszki". Nasza telenowela jak najbardziej moze byc kontynuowana, i zapewne bedzie gdy ponownie pojawi sie tu kilka zainteresowanych nia osob. 😉 Jednak poza telenowela pojawily sie tu inne watki, stad zmiana tematu. Takie pogaduszki na luzie. 😉

    OmegaOne
    Participant
    #12339

    BUUUUUUU !!!! ..[oglos lecacego w spikera (czyt. przedmowce) zuzytego popcornu].. BUUUU!!! kto smial zdjac z anteny telenowele... BUUU !! ..[ oddlos lecacego krzesla ].. BUUUU !!! ..[odglos poszukiwania fazera]... (troche ciszej+odglos drapania po glowie) dammit gdzie ja go zostawilem... [grrrrr] .. ktos tu dzisiaj ma szczescie .... 😀 😀

    fluor
    Keymaster
    #12347

    BUUUUUUU !!!!

    Hmm... nazwa tematu zmienia się dość dynamicznie 😛 Widzę że Pierwszy poszedł w ślady Reddragonowego forum 😀

    DarkLady
    Participant
    #12357

    Fluor już ja wiem o co ci chodzi zajołem role Yody a ty też miałeś na nią chrapke i z tego całe to zamieszanie.

    Oh Krusty to aż boli, co za nierycerskie słownictwo. Jak to chrapkę? Czyż to nie podchodzi pod uprzedmiotowienie kobiety?

    Fluor, jakis Ty rycerski... 😉 😳 Nie znalam Cie od tej strony... 😆

    [...]I ja sie o nikogo nie bije, tylko odganiam natretow, ktorzy przeszkadzaja kadetce w pelnieniu sluzby i odciagaja ja od pracy. ;)[...]

    Taaa zeby zajac miejsce natretow 😀

    Skomentuje to krotko... EKHM. 😛

    A jak ja mam to rozumiec??

    Piotr, jak bladzilam po Mesie i nie moglam znalezc Telenoweli, dostalam istnej zadzy mordu! 😈 Uprzedzalbys, no!

    EddieGcT
    Participant
    #12361

    Piotr, jak bladzilam po Mesie i nie moglam znalezc Telenoweli, dostalam istnej zadzy mordu!  😈  Uprzedzalbys, no!

    No to ladnie Piotr, zes sie teraz wkopal, dostanie Ci sie jak nic 😉 nasz straszny, demoniczny Pierwszy z mysliwego stal sie zwierzyna 😀 i to czyja 😉 tylko mi tego jakos nie wykorzystaj 😆

    Anonymous
    Guest
    #12362

    ...tylko mi tego jakos nie wykorzystaj

    Oj Eddie, Eddie... Nie "jakoś" , on to wykorzysta w sposób jak najbardziej wskazany i aprobowany. Miejże Ty trochę zaufania do kadry dowódczej... 😀

    Krusty
    Participant
    #12364

    No właśnie co ty myślisz że życie pierwszego polega tylko na samych przejemnościach, myślisz że eliminowanie konkurentów jest takie proste trzeba przecież zapewnić sobie alibi, przygotować narzędzie mordu... o chyba za dużo powiedziałem... jeśli więc zaginie to wiecie co robić... o co to... takie puchate... O nie! To Tribes... Piotr ty draniu!

    Piotr
    Keymaster
    #12365

    No ladnie, chorazy rzuca we mnie krzeslami, kadetka chce zamordowac - co to jest?! Ochrone zaraz wezwe. 😉 Btw, Omega, rzucanie ciezkimi przedmiotami to klingonski zwyczaj godowy, wiec dla pewnosci - to nie mialo zadnych podtextow, prawda? 😉

    No i qrcze, co Wy z tym eliminowaniem konkurencji, co Wy mi tu wmawiacie? 😉 Wiecie co bedzie jak Kapitan to zobaczy? 🙂

    DarkLady
    Participant
    #12366

    ...tylko mi tego jakos nie wykorzystaj

    Oj Eddie, Eddie... Nie "jakoś", on to wykorzysta w sposób jak najbardziej wskazany i aprobowany. Miejże Ty trochę zaufania do kadry dowódczej... 😀

    Yyy, tzn. w jaki? Jak ja mam to rozumiec???

    No i qrcze, co Wy z tym eliminowaniem konkurencji, co Wy mi tu wmawiacie?

    Piotr, oni Ci delikatnie daja do zrozumienia, ze sie wylamujesz z telenoweli...

    Wiecie co bedzie jak Kapitan to zobaczy?

    Ja nie wiem. Co???

    OmegaOne
    Participant
    #12367

    [..]Btw, Omega, rzucanie ciezkimi przedmiotami to klingonski zwyczaj godowy, wiec dla pewnosci - to nie mialo zadnych podtextow, prawda? 😉

    Heh po 1 krzeslo bylo high tech czyli lekkie kompozyty obłe niekanciaste powierzchne ...zeby nie bylo wypadkow ;]

    po 2 starfleet regulations zabraniaja blizszego "bratania sie" czlonkow zalogi w jakiejkolwiek formie ;P ... no chyba ze je o czyms nie wiem, ale w takim wypadku wole o tym nie wiedziec ;P

    po 3 nie wnikam w zwyczaje godowe klingonow wiec o zadnym podtekscie mowy byc nie moglo. 😀

    No i qrcze, co Wy z tym eliminowaniem konkurencji, co Wy mi tu wmawiacie? 😉 Wiecie co bedzie jak Kapitan to zobaczy? 🙂

    Tia nic sie nie stanie a co sie ma stac wszyscy i tak wiedza ze FO to niezle ziołko ;D

    mnemen
    Participant
    #12369

    Tia nic sie nie stanie a co sie ma stac wszyscy i tak wiedza  ze FO to niezle ziołko ;D

    FO to pikuś w porównaniu do niektórych cząsteczek w załodze ;P

    Piotr
    Keymaster
    #12375

    Wiecie co bedzie jak Kapitan to zobaczy?

    Ja nie wiem. Co???

    Moze sie rozzloscic... A wtedy robi sie bardzo goraco. 😉

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram