Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 3,437 total)
  • Author
    Participant

Cóż mogę powiedzieć... Może tak krótko i zwięźle...W przeciwieństwie do wielu innych opowiadań, które miałem wątpliwą przyjemność czytać, to mi się bardzo podobało. Ciekawa i jakże prawdziwa fabuła... bohaterowie ;> Brawo Dark Lady, brawo. Naprawdę bardzo dobre i dobrze napisane (ortografia, język ;)) opowiadanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne części ;>

DarkLady
    Participant

No... To teraz mnie zatkalo... Nawet Tom to czyta? Myslalam, ze publika ogranicza sie do wykrecajacego sie jak tylko mozna FO, dwoch porucznikow grzebiacych w jego holoprogramach i kilku wesolych kadetow, ktorzy chyba na dluzsza mete sie mnie boja (?). @_@PrzeSzkoda, dzieki. 🙂 Juz myslalam, ze nikt tego nie zauwazyl. 😈 Niech ktos popatrzy na godzine wpisu pEqu i wyjasni mi, jak to jest mozliwe.

Corvus
    Participant

Ja w sprawie kadetów: nie jestem pewny o kim mówisz, ale ja się nikogo nie boję 😈 😈 😈 😈

Piotr
    Keymaster

Chociaż niezbyt długo przebywam w towarzystwie trekkerskim z TSSu

Niezbyt dlugo? Juz rok chyba bedzie spokojnie.

Niech ktos popatrzy na godzine wpisu pEqu i wyjasni mi, jak to jest mozliwe.

Saaaaviiii! Ile razy mam Ci mowic zebys nie bawil sie w paradoksy temporalne?! 😉

Ja w sprawie kadetów: nie jestem pewny o kim mówisz, ale ja się nikogo nie boję

Nikogo? To bardzo nierozsadne z Twojej strony. Radze zaczac sie bac. 😈

mattik
    Participant

FO??? Prawda, ja się nawet kiedyś zacząłem bać, ale mi przeszło 😈 .

Corvus
    Participant

Ja w sprawie kadetów: nie jestem pewny o kim mówisz, ale ja się nikogo nie boję

Czaje aluzję, panie pierwszy 8)

Ale i tak się nie boję 😀 😀 😈 😈

Gosiek
    Participant

nie jestem pewny o kim mówisz, ale ja się nikogo nie boję

FO nie strasz kadetów - jeszcze niepotrzebnie przysporzysz pracy pokładowemu medykowi lub doradcy. 😛

Ale i tak się nie boję

I słusznie - nic strasznego (no może poza szorowaniem pokładu 😉 ) nie może Cię spotkać.

Slawek
    Moderator

Chcecie się pośmiać?

Wejdźcie w poniższego linka - ubaw gwarantowany!

link

fluor
    Keymaster

Widzę, że Aman i jego znajoma robią tournee po wszystkich forach świata 😀 oto kolejny dowód, że świat staje się globalną wioską 😛

PrzeSzkoda
    Participant

Niezbyt dlugo? Juz rok chyba bedzie spokojnie.

A czymże jest rok w stosunku do wieczności? 😉

fluor
    Keymaster

Status gościa na gg:"Dziewczyny sa jak domeny, wszystkie fajne zajete.":)

mattik
    Participant

:D, :D, :D, :D. Sorki za mało treściwego posta. ROTFL!

fluor
    Keymaster

Twoje przeprosiny w istocie zajęły więcej miejsca niż sama treść 😉

Reyden
    Participant

Roboanimals

😀 😀 😀 😀 😀

Dołączona grafika

reszta zdjeć tutaj

fluor
    Keymaster

Dlaczego kura przekroczyła ulicę? PANI PRZEDSZKOLANKA: Zeby przejsc na druga strone. PLATON: Dla wazniejszego dobra. ARYSTOTELES: Taka jest natura kur, ze przekraczaja ulice. KAROL MARX: To bylo historycznie nie do unikniecia. TIMOTHY LEARY: Poniewaz to byla jedyna wycieczka, na ktora chcial zezwolic kurze rzad. SADDAM HUSSAJN: To byl nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucic 50 ton gazu bojowego na te kure. RONALD REAGAN: Zapomnialem. TONY HALIK: Zeby pojsc tam, gdzie jeszcze nigdy zadna kura nie byla. ANDERSEN CONSULTING: Deregulacja na dotychczasowej stronie ulicy zagrazala dominujacej pozycji rynkowej kury. Kura rozpoznala wyzwanie w rozwinieciu swoich kompetencji, ktore sa niezbedne do przetrwania na nowych rynkach nacechowanych wysoka konkurencja. W partnerskiej wspolpracy z klientem Andersen Consulting pomogl kurze przemyslec fizyczna strategie dystrybucji i procesow przetworstwa. Stosujac Model Integracji Drobiu (MID) Andersen pomogl kurze zastosowac jej umiejetnosci, metodologie, wiedze, kapital i doswiadczenie, w celu nakierunkowania pracownikow, procesow i technologii kury w ramach Programm-Management na wspomaganie jej calosciowej strategii. Andersen Consulting zaangazowal zroznicowane Cross-Spectrum analitykow ulic i najlepsze kur, jak rowniez doradcow Andersena z szerokimi doswiadczeniami w przemysle transportowym, ktorzy podczas dwudniowych narad sprowadzili swoj osobisty kapital wiedzy do wspolnego poziomu i stworzyli synergie, aby osiagnac konieczny cel, a mianowicie wypracowanie i wdrozenie golnoprzedsiebiorczej ramy wartosci w procesie drobiowym sredniego szczebla. Spotkanie mialo miejsce w parkowej okolicy, aby zapewnic atmosfere testowa, ktora bazeje na strategiach, na ktorych skupia sie przemysl, i ktora zaowocowala w jasnej i jedynej w swoim rodzaju teori rynku. Andersen Consulting pomogl kurze przemienic sie, zeby stac sie bardziej kura sukcesu. MARTIN LUTHER KING, JR.: Widze Swiat, w ktorym wszystkie kury sa wolne i moga przekraczac ulice, nie bedac pytanymi o motywy. MOJZESZ: I Bog zstapil z niebios, i Bog przemowil do kury: Masz przekroczyc ulice!. I kura przekroczyla ulice.FOX MULDER: Zobaczyliscie na wlasne oczy, ze kura przekroczyla ulice. Ile kur przekraczajacych ulice musicie jeszcze zobaczyc, zanim w to uwierzycie? RICHARD M. NIXON: Kura nie przekroczyla ulicy. Powtarzam, kura NIE przekroczyla ulicy. MACHIAVELLI: Decydujace jest to, ze kura przekroczyla ulice. Kogo interesuja powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy. JERRY SEINFELD: Dlaczego ktos przekracza ulice? Mam na mysli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na mysl zapytac: Co do diable ta kura w ogole tam robila? FREUD: Fakt, ze sie w ogole ta sprawa interesujecie, ze kura przekroczyla ulice, ujawnia wasza seksualna niepewnosc. BILL GATES: W nowej wersji będzie to robić szybciej i lepiej. OLIVER STONE: Pytaniem nie jest Dlaczego kura przekroczyla ulice, tylko Kto przekroczyl ulice w tym samym momencie, kogo przeoczylismy w naszej nienawisci, podczas gdy obserwowalismy kure DARWIN: Kury zostaly w dluzszym okresie przez nature tak wybrane, ze teraz sa genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczac ulice. EINSTEIN: Czy to kura przekroczyla ulice, czy tez to ulica sie przesunela pod kura, zalezy od waszego punktu odniesienia.BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoja wlasna kurza nature. ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzec... W deszczu... COLONEL SANDERS: Przeoczylem jakas?CLINTON: W zadnym momencie nie bylem z ta kura sam na sam.

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 3,437 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram