Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • OmegaOne
    Participant
    #16286

    Swietne opo DarkBaby.. tzn DarkLady..:)Jestem ciekaw czy bedzie jakas kontynuacja? 😉

    Liranna
    Participant
    #16287

    Ano, mogłaby być. Byle nie wygrzebała nasza kadetka innych ciekawych rzeczy na temat FO. Chociaż w sumie, fajnie by się było dowiedzieć co on wyprawia, jak mnie nie ma 😈

    Slawek
    Moderator
    #16289

    Brawa dla DarkLady :P. Naprawdę świetne i jak poprzednicy oczekuje kontynuacji 😛

    Ciekawe... - odezwał się T'Reser z kąśliwym uśmiechem. - Nasz FO... sam z kadetką... mają testować... i wyszedł aż 15 minut wcześniej... - jego myśli biegły już konkretnym i chyba jego ulubionym torem.

    Hihi 😀

    Piotr
    Keymaster
    #16290

    No i wreszcie wszystko wyszło na jaw 😈

    [...] Chociaż w sumie, fajnie by się było dowiedzieć co on wyprawia, jak mnie nie ma  😈

    Tak, oczywiscie, kapitan udaje niewiniatko, no pewnie. Najpierw co chwile wzywa mnie na wielogodzinne narady do swojej kwatery, a gdy potem kadetki dziwia sie, ze blakam sie nieprzytomny po jakichs plazach, to kapitan nie wie o co chodzi. Jasne. 😈 Uwaga bo nam sie tu jeszcze swistaki zalegna. 😉

    Co do opowiadania - krotko mowiac, jest boskie. Za pierwszym razem prawie ze smiechu plakalem. Przed chwila znowu sie usmialem. Najlepsze jest to ze sporo z tego co tu jest opisane, zgadza sie z rzeczywistoscia. Nie, nie mowie tu o zamilowaniu FO do testowania holoprogramow z kadetkami, to oczywiscie bzdura. 😉 Chodzi o podobienstwa zachowan postaci do pierwowzorow, albo takie detale jak tajne haslo skladajace sie z pieciu liter i dwoch cyfr - to akurat jest perelka ktora naprawde docenia jedynie najstarsi stazem zaloganci, ktorzy wiedza o co chodzi. 😉

    DL, mowilem to osobiscie, powtorze to tutaj, zreszta nie bede pierwszy - kolejne czesci po prostu musza powstac. Tematow znalazloby sie sporo, w zalodze jest/bylo wiele osob ktore moga odegrac niezwykle ciekawe role w tej alternatywnej wersji zalogi TSS. Z tego naprawde moze wyjsc cos niesamowitego.

    DarkLady
    Participant
    #16321

    Corvus, rozbroiles mnie. Dzieki. 🙂

    Ciesze sie, ze sie podoba. 😀 Kontunuacja?... Hm... Wiecie, takie pokrecone produkcje powstaja w wyniku mocnej fazy. Moj obecny bohater sam sie o to prosil. 😈 Teraz zaloga wie, jakie z niego ziolko.

    Tak, oczywiscie, kapitan udaje niewiniatko, no pewnie. Najpierw co chwile wzywa mnie na wielogodzinne narady do swojej kwatery

    Czy to sposob na podpuszczenie mnie? Bo juz jeden anonimowy CSO sugerowal, ze holoprogram powinien byc 'goretszy'... 8)

    a gdy potem kadetki dziwia sie, ze blakam sie nieprzytomny po jakichs plazach

    No nie wiem. Jak dla mnie to calkiem przytomny byles. :>

    kolejne czesci po prostu musza powstac. Tematow znalazloby sie sporo, w zalodze jest/bylo wiele osob ktore moga odegrac niezwykle ciekawe role w tej alternatywnej wersji zalogi TSS. Z tego naprawde moze wyjsc cos niesamowitego.

    Tych, ktorzy byli, poznac nie zdazylam, a co do niesamowitosci... Potencjalnych chetnych na zostanie muza/muzem(?) zapraszam na gg.

    Profesorku, to z inwigilacji mam 5, nie? 😉

    Komandorze Czepialski, asygnujesz ocene? 😉

    Corvus
    Participant
    #16322

    Nie ma sprawy, młoda damo 😉 😉 polecam się na przyszłość 😀

    fluor
    Keymaster
    #16362

    DarkLady, świetne opowiadanie, bardzo fajny pomysł (niby taki oczywisty, gdyż ten topic zajmuje się głównie różnymi skłonnościami i słabostkami FO 😉 , ale jakoś nikt wcześniej nie wpadł to opisać) 😀

    Piotr
    Keymaster
    #16380

    O jak tu sie wesolo zrobilo, ho ho. Wiecie ze w regulaminie Floty jest punkt dotyczacy nabijania sie z dowodcy? >;>

    Fluor, "sklonnosci i slabostki FO"? Hmm, Ty zdaje sie wyraziles chec wstapienia do zalogi? No coz... FO Ci zaplanuje dluuuuga i ciezka droge do awansu. 😈

    Teraz zaloga wie, jakie z niego ziolko.

    Jak to mozliwe zeby moja ulubiona kadetka takie cos mi robila? Jakie ziolko? Ja sobie wypraszam. 😉 Co to, nie mozna wybrac sie na przechadzke z kims z zalogi? ;>

    Bo juz jeden anonimowy CSO sugerowal, ze holoprogram powinien byc 'goretszy'...  8)

    No oczywiscie ze sugerowal, Vash juz tak ma. Aj, on mial byc anonimowy. ;>

    Profesorku, to z inwigilacji mam 5, nie? 😉

    Ja dalbym 5+. 😉

    Komandorze Czepialski, asygnujesz ocene? 😉

    Ocena opisowa jest kilka postow wyzej, nic dodawac nie trzeba. 😉

    fluor
    Keymaster
    #16384

    O jak tu sie wesolo zrobilo, ho ho. Wiecie ze w regulaminie Floty jest punkt dotyczacy nabijania sie z dowodcy? >;>

    Można się domyślać kto go tam umieścił 😉

    Fluor, "sklonnosci i slabostki FO"? Hmm, Ty zdaje sie wyraziles chec wstapienia do zalogi? No coz... FO Ci zaplanuje dluuuuga i ciezka droge do awansu. 😈

    Prawdziwy kadet nie boi się żadnych przeszkód! Będę wytrwale i zapamiętale dążył ku górze by w końcu pokonać mojego Mrocznego Mistrza i zastąpić go 😛

    Miło, że pamiętasz o mojej skromnej osobie 🙂 wciąż czekam na pierwsze Kobayashi Maru 😀

    Kronos
    Participant
    #16402

    DarkLady super ci to wyszło, moje gratulacje. Czytając to poczułem się jakbym siedział i czytał rozmowy na ircu 😉 Toczka w toczke to samo hehe tyle że teraz Piotr prawda ujrzała światło dzienne 😈 i nic jej już nie ukryje

    Piotr
    Keymaster
    #16440

    No ale sie przyczepili. 😉 Co to, zbrodnia zaprosic kadetke do holodeku? Zaraz powiedza ze wspolne ogladanie meczu snookera tez bylo jakims niecnym wystepkiem z mojej strony. ;>

    A tak zebyscie mieli o czym plotkowac... 😉 Z okazji walentynek: zycze wszystkiego najlepszego zalogantkom TSS. ;>

    Vashar
    Participant
    #16501

    Na wstepie... już raz gratulowałem DL pomysłu i wykonania, ale zrobie to jeszcze raz publicznie tutaj: DL... świetna robota >;>

    Moj obecny bohater sam sie o to prosil.  😈  Teraz zaloga wie, jakie z niego ziolko.

    to ja od dzis bede musial uwazac co mowie, bo jeszcze stane sie materialem na kolejnego bohatera 😛

    Czy to sposob na podpuszczenie mnie? Bo juz jeden anonimowy CSO sugerowal, ze holoprogram powinien byc 'goretszy'...  8)

    a to paskud 😀

    Profesorku, to z inwigilacji mam 5, nie? 😉

    niech bedzie... 5- 😉

    musisz pamietac, ze inwigilacje przeprowadza sie jeszcze bardziej dyskretnie 😉

    Komandorze Czepialski, asygnujesz ocene? 😉

    nie bedzie mial wyboru... postrasz go, ze w nastepnym opowiadaniu bedzie nago 😉 [Sztuka szantazu rrromulanskiego, Rozdzial 4] 😉

    No oczywiscie ze sugerowal, Vash juz tak ma. Aj, on mial byc anonimowy. ;>

    nie wiem o czym myslisz... ale ja sugerowalem nagla zmiane plazy na nie do konca wygasly krater wulkanu 😉

    aczkolwiek "bajoranskie niebo" tez bylo urocze :]

    DarkLady
    Participant
    #16545

    Jak to mozliwe zeby moja ulubiona kadetka takie cos mi robila? Jakie ziolko? Ja sobie wypraszam. 😉 Co to, nie mozna wybrac sie na przechadzke z kims z zalogi? ;>

    Sam sie prosiles. Nie wykrecisz sie. 😈

    Co to, zbrodnia zaprosic kadetke do holodeku?

    Ja nie wspomne, kto mnie bajerowal o zakazie flirtow na sluzbie... 8)

    Dzieki Fluor. 🙂 Nadal mam w pamieci Twoja produkcje z kosmoslimaczkiem. 😉 Moze dopiszesz tu rozdzialik? 😉 😈

    Czytając to poczułem się jakbym siedział i czytał rozmowy na ircu 😉 Toczka w toczke to samo hehe tyle że teraz Piotr prawda ujrzała światło dzienne  😈  i nic jej już nie ukryje

    (Dzieki) Prosze? @_@ No to wyszlo szydlo z worka... 'Agent Niewiniatko' 8) Chyba sporo trace nie siedzac na ircu...

    musisz pamietac, ze inwigilacje przeprowadza sie jeszcze bardziej dyskretnie

    Inwigilacja anonimowego FO byla po 'miszczofsku'. A nad reszta to jeszcze popracjemy. 😆

    postrasz go, ze w nastepnym opowiadaniu bedzie nago

    Chcialbys. :> Chociaz... 8)

    PrzeSzkoda
    Participant
    #16603

    Chociaż niezbyt długo przebywam w towarzystwie trekkerskim z TSSu, to charaktersystyczne zachowania są łatwo wyczuwalne.. Świetne opowiadanie, DarkLady :). Najbardziej rozźmieszyło mnie to:

    Przystojny Romulanin pełniący funkcję CSO

    😀

    pEqu
    Participant
    #16604

    ___ _my cso pienki___

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram