Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 3,437 total)
  • Author
    Participant

Jako wspolorganizator kampanii reklamowej tegoz produktu zaznacze iz prowadzimy sprzedaz detaliczna jak i hurtowa.Nie watpimy iz nasz przysmak bedzie cieszyl sie ogromna popularnoscia 😛

Slawek
    Moderator

...

khy...khy...khy...

Klingon - kanibal 😛 prymitywna rasa musi być 😈

Boże, jeszcze trochę i będę głodował... najpierw kumpel mi pokazuje pewien filmik (nie zdradze treści - bleeeeeeeeeeeee)... po którym mam odraze do bitej śmietany, a teraz będę miał zdaje się do pasztetu...

Tylko prosze... nie róbcie piwa z ferengi... (yuck...) bo wtedy to już będzie masakra...

Gosiek
    Participant

Mam przyjemność przedstawić wam najnowsze kulinarne osiągniecie (...)

A będzie może wersja dietetyczna ze zmniejszoną ilością kalorii? 😉

EddieGcT
    Participant

A będzie może wersja dietetyczna ze zmniejszoną ilością kalorii? 😉

Klijent nasz pan 😛 przygotujemy i taka wersje a obecnie pracujemy nad nowymi smakami 😆

mattik
    Participant

A kiedy pasztet z kardacha??? albo ze starych trupów federaków z czasów wojny???

Slawek
    Moderator

A kiedy pasztet z kardacha??? albo ze starych trupów federaków z czasów wojny???

Uważaj bo dostaniesz lody (lub napój lodowy) z Breen'a 😛 (nie kumatych odsyłam do poczytania trochę o tej rasie)

OmegaOne
    Participant

Bracia Klingoni !  

Mam przyjemność przedstawić wam najnowsze kulinarne osiągniecie Imperium Klingońskiego. 

Prawdziwy rarytas, po prostu poezja dla waszego podniebienia oto ........

Obrazek tutaj

Smacznego 😈

Yuck [czytaj: przeciagle "błeee" z efektem wymiotnym] 😉 😆 😛 😈 🙄 😆 😉

mattik
    Participant

T'reker źle mnie zroumiałeś...

Romulanka
    Participant

Tylko prosze... nie róbcie piwa z ferengi... (yuck...) bo wtedy to już będzie masakra...

Przeciez wszyscy wiedza ze z Ferengi najlepsze sa uszy w galarecie 😈

Kruge
    Participant

😆 jak to mawiaja... dobry Romulanin to martwy Romulanin... a tu go jeszcze na pasztet przerabiaja... istny recycling 😆 choc osobiscie nie gustuje w smaku miesa romulanskich ps... eee... obywateli 😉

Slawek
    Moderator

T'reker źle mnie zroumiałeś...

Czemu?

Przeciez wszyscy wiedza ze z Ferengi najlepsze sa uszy w galarecie

Boże... co jeszcze?? 😛 Może pierś lub udko młodej bajoranki :P?? (hmmm... 😛 )

mattik
    Participant

Bynajmniej nie jestem zwolennikiem zjadania Romulanów, ani Kardasjanów...

DarkLady
    Participant

No nie... A ponoc cywilizacje w Treku takie sa zaawansowane, na super poziomie, w ogolnym dobrobycie zyjace i nikt tam nie gloduje, a tutaj jeden drugiego by na pasztet przerobil i jeszcze zagryzl udkiem jakiejs laski... 8) Hm, to moze ja sie juz teleportuje...

Slawek
    Moderator

No nie... A ponoc cywilizacje w Treku takie sa zaawansowane, na super poziomie, w ogolnym dobrobycie zyjace i nikt tam nie gloduje, a tutaj jeden drugiego by na pasztet przerobil i jeszcze zagryzl udkiem jakiejs laski...  8)  Hm, to moze ja sie juz teleportuje...

Klingoni zaczęli!! (HEHE 😛 ) Kanibale jedne 😛

Gosiek
    Participant

Klingoni zaczęli!! (HEHE 😛 ) Kanibale jedne 😛

A mnie się zawsze wydawało, że kanibalizm to zjadanie osobników własnego gatunku.

A że Klingonów i Romulan sporo dzieli i do jednego gatunku z pewnością nie należą, więc nie ma się czamu dziwić.

Choć znając stosunek Klingonów do Romulan nigdy bym nie przypuszczała, że przerobią ich na pasztet i będą chcieli go jeść. Spodziewałabym się raczej karmy dla zwierząt 😉 😛

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 3,437 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram