Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #14968

    Skad to wytrzasnales?

    Nie wiem czy powinienem ujawniać swoje źródła... wtedy nie byłbym do niczego potrzebny 😉

    Ten konkretny kawałek, choć nie jest wcale taki nowy i znam go od dość dawna, pochodzi z wątku rozrywkowego na forum miłośników gier FPP.

    (do których to grona raczej nie należę 😛 )

    Vidmo
    Participant
    #14970

    (...) forum miłośników gier FPP.

    (do których to grona raczej nie należę 😛 )

    Ja za to bardzo lubię gry FPP (First Person Perspective) /eh ten H-L Counter Strike i MoH :]/ jak jeszcze wiele wiele więcej z innych gatunków też (a "trawie" gierek bardzo dużo 🙂 ) od samochodówek do strategii turowych 😈

    Ps: Wspaniałe były też czasy gdy po localu grało się w takie perełki jak Duke Nukem 3D i Warcraft 2 😀 ale co było mineło 😕

    fluor
    Keymaster
    #14975

    ...o FPP...

    Swego czasu też miałem przyjemność z Q2, Delta II i CS, ale raczej chodziło o grę w kafejce z kumplami w cokolwiek w miarę dynamiczniejszego i ciekawszego niż rts 😉 Zresztą, czasem w pewnych miejscach się pojawiam, choć rzadko... jak zobaczysz gościa [DNA]Represor to z dużym prawdopodobieństwem będę to ja 😛

    Wstyd się przyznawać ale nawet EliteForce nie był w stanie zaciekawić mnie na tyle, by się zmusić do przejścia całej gry... chociaż końcowy filmik pierwszej części widziałem 😛

    Vidmo
    Participant
    #15014

    FPP ...

    Jeżeli koledzy mają neta to nic nie stoi na przeszkodzie aby zmówić się i pograć na Battlenecie i innych tego odpowiednikach.

    Nie musisz się wstydzić EF. Ja w ogóle w niego nie grałem bo nie pociągnie u mnie 😐

    Może byśmy się wszyscy jakoś zmówili o jednej porze i pobili rekord ilości obecnych użytkowników tego forum ? Co wy na to ?

    fluor
    Keymaster
    #15030

    Może byśmy się wszyscy jakoś zmówili o jednej porze i pobili rekord ilości obecnych użytkowników tego forum ? Co wy na to ?

    Hmm... taki trek-flash-mob 😉

    Odnośnie grania to ja tylko przez cafe a najchętniej w czasie wolnym (tj wakacje).

    Chyba że jakąś grę pbem... tyle że nie spotkałem jeszcze trekowej gierki z tą jakże przydatną opcją... może ktoś zna?

    Piotr
    Keymaster
    #15118

    Poniewaz w pogaduszkach niewiele sie dzieje, a Invigilatora rozprasza ciagle wtracanie sie kogos na USS Kabaczeq, wiec ewentualne komentarze dotyczace dzialan naszego tajemniczego (;) ) szpiega bedziemi zamieszczac tutaj.

    Taak? To ja poprosze instrukcje obslugi FO.  😛

    Hmmm... a po co ci instrukcja obsługi? 😉

    W wyniku intensywnego kursu romulanizacji jego geny zmutowaly - nie dziala poprawnie.

    Nie dziala poprawnie? ;> No tez cos. 😉 Niedawno bylem na kontroli u CMO i powiedziala ze wszystko jest OK.

    Xalein
    Participant
    Vidmo
    Participant
    #15433

    Eee. Coś mnie jakoś to nie śmieszy 😕

    Piotr
    Keymaster
    #15435

    No i znow meczycie biednych Klingonow. 😉 W tego pewnie bylo wymierzonych kilka fazerow, bo mimo ze tanczyl dosc zwawo, to zbyt zadowolonej miny nie mial. W przeciwienstwie do mnie. 😉

    DarkLady
    Participant
    #15465

    Nie dziala poprawnie? ;> No tez cos. 😉 Niedawno bylem na kontroli u CMO i powiedziala ze wszystko jest OK.

    'Romulanka prawde Ci powie'? Buahahahaha! 😈 😈

    Piotr
    Keymaster
    #15466

    No wiesz? Jak mozesz nie wierzyc w slowa naszej CMO? To ze Romi ma talent do knucia, nie znaczy ze go wykorzystuje przeciwko zalodze. 😉

    Slawek
    Moderator
    #15477

    No wiesz? Jak mozesz nie wierzyc w slowa naszej CMO? To ze Romi ma talent do knucia, nie znaczy ze go wykorzystuje przeciwko zalodze. 😉

    Skąd ta pewność?? 😛

    Vashar
    Participant
    #15508

    Skąd ta pewność?? 😛

    Bo tym zajmuje się JAAAAAAAAAA 😛

    (aczkolwiek Asia mi asystuje od czasu do czasu 😉 )

    Kronos
    Participant
    #15514

    Bracia Klingoni !

    Mam przyjemność przedstawić wam najnowsze kulinarne osiągniecie Imperium Klingońskiego.

    Prawdziwy rarytas, po prostu poezja dla waszego podniebienia oto ........

    Dołączona grafika

    Smacznego 😈

    Coen
    Participant
    #15515

    Domowa receptura:) Naturalne składniki:) Aczkolwiek materiał jest dość marny to jednak klingoni potrafią zrobić porządny produkt nawet z czegoś tak marnego jak romulanin 8)

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram