Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #12024

    Stawiam trzy listki Latinum na to, że Q przybędzie przez pstryknięcie palcami 😉

    Swoje, nasze...Czy DarkLady? 🙂

    Thengel
    Participant
    #12036

    Q nie przybędzie tylko zacznie chodzić z inną laską i pewnego dnia DL spotka ich w kinie na następnym treku (chrup!)

    mnemen
    Participant
    #12038

    Stawiam trzy listki Latinum na to, że Q przybędzie przez pstryknięcie palcami 😉

    Swoje, nasze...Czy DarkLady? 🙂

    Palce czy listki ? 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #12045

    DarkLady, widze pewien problem, z tego co wiem, Q jest juz zajety. Ale bez obaw, facetow Ci u nas w zalodze dostatek. 😉

    DarkLady
    Participant
    #12048

    Zajety? Moje biedne serduszko... Ktos mnie niezle w maliny wpuscil, bo sadzilam, ze Q robi tu za forumowego Casanove odrzucanego przez wszystko, co nosi spodnice. Och, jak mi smutno... Niech ja dorwe drania, co mnie tak zalatwil! :[

    fluor
    Keymaster
    #12073

    Stawiam trzy listki Latinum na to, że Q przybędzie przez pstryknięcie palcami 😉

    Ja chętnie przyjmę twoje latinum bo zdaje się, że w ogóle nie przybędzie 😛

    Zajety? Moje biedne serduszko... Ktos mnie niezle w maliny wpuscil, bo sadzialm, ze Q robi tu za forumowego Casanove odrzucanego przez wszystko, co nosi spodnice. Och, jak mi smutno... Niech ja dorwe drania, co mnie tak zalatwil! :[

    Aż się moja andoriańska natura wzrusza gdy widzę kobietę wystawioną do wiatru i to jeszcze w telenoweli (!). To już się normalnie nie godzi, chyba zbliża się czas żeby andorianie odzyskali kontrolę nad sytuacją 😉

    mnemen
    Participant
    #12076

    Stawiam trzy listki Latinum na to, że Q przybędzie przez pstryknięcie palcami 😉

    Ja chętnie przyjmę twoje latinum bo zdaje się, że w ogóle nie przybędzie 😛

    Nie można tracić nadzieji, pewnie wpadnie jeszcze w wielkim stylu ;P

    DarkLady
    Participant
    #12125

    No coz, kochani. Wedlug moich informacji Q niewierny pojawia sie czesto na forum, a skoro nie chce tu zajrzec, najwyrazniej nici z telenoweli... Typ zimnego drania...

    Krusty
    Participant
    #12129

    UWAGA ZAINTERESOWANI: Jak dowiedział się Wywiad Floty i Sekcja 31 Q romansuje z panią Peter i to nie na łamach naszej telenoweli lecz w rzeczywistości znanej jako rzeczywistość :wink:. Dlatego proponuje zamiast Q w roli amanta pewnego andorianina. Co na to publika?

    Piotr
    Keymaster
    #12133

    No nie, ledwo przyjalem nowa kadet do zalogi a juz polowa forum sie na nia rzuca. Hola! 😉

    fluor
    Keymaster
    #12134

    No nie, co znaczy hola z ust Pierwszego? że niby jak i co na to pani kapitan :DEch kocham to forum 😛

    Krusty
    Participant
    #12138

    Pewnie znowu jakiś kadet kapitanowi laske odbił na ircu :wink:, biedny kapitan a tak się starał nawet kajute wysprzątał.

    Piotr
    Keymaster
    #12150

    No nie, co znaczy hola z ust Pierwszego? że niby jak i co na to pani kapitan 😀

    Pani Kapitan wyjechala. 😉 Co prawda przed wyjazdem ostrzegala... hmm, no niewazne. 😉

    Vidmo
    Participant
    #12154

    Pani Kapitan wyjechala. 😉 Co prawda przed wyjazdem ostrzegala... hmm, no niewazne. 😉

    Pani Kapitan wyjechała ❓ A właśnie miałem się o coś ją zapytać 😉

    Ps:A dokąd pojechała ❓ 😀

    Piotr
    Keymaster
    #12155

    Urlop - chwilowo ja dowodze.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram