Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 3,409 total)
  • Author
    Keymaster
    Quote:
    Z powodu niedyspozycji wykladowcy, ja przejme lekcje knucia i spiskowania, zajme sie tez procesem romulanizacji. 😉 Wyklady w godzinach wieczornych, sprzyjajacych knuciu. 😉

Czy te zajęcia są ogólnodostępne, bo może się wydawać, że ich profil jest ściśle dopasowany do niewielkiej grupy osób?? 😛

Vashar
    Participant

Czy te zajęcia są ogólnodostępne, bo może się wydawać, że ich profil jest ściśle dopasowany do niewielkiej grupy osób?? 😛

Dobrze ci się zdaje... zajęcia Piotr chce prowadzić sam na sam z DL... powody są chyba oczywiste (a jak nie... to archiwa TalShiar akta 745/69 aż do 1004/69 zawierają wszystko) 😛

DarkLady
    Participant

Co takiego?? Vashar, natychmiast niszcz te akta albo zostaniesz pierwsza ofiara mojego turbo rondla (oczywiscie teflonowego :D)!!

Vashar
    Participant

Co takiego?? Vashar, natychmiast niszcz te akta albo zostaniesz pierwsza ofiara mojego turbo rondla (oczywiscie teflonowego :D)!!

Cóż... jak zdobędziesz już dyplom knucia i szpionostwa profesjonalnego, to bedziesz wiedzieć, że taaaaaakich dokumentów się nie niszczy 😀

turbo rondel? Mam nadzieje, że ma homologację Romulańskich Sił Powietrznych 🙂

W każdym razie.... brzmi kusząco 😉

(PS... nie mam już siniaków i zapraszam do mojego małego przytulnego holodeku na skosztowanie pyyysznego spagetti w sosie romulańskim zwanym także "Lekcja knucia") 😉

Reyden
    Participant

W dodatku niewidzialnego dla radaru z zasobem 24 pocisków typu walec do ciasta naprowadzanych radarem , GPS-em i na ciepło ( wszytko razem ) 😀 😀 😛 😛 😉

Vashar prubuje wrócic do siebie po ostatnim trafieniu patelnią  😀  😉

A dla Vashara mam obronę anty-rondlową 😀 😀 😛 😛 😉

Reczne działko typu Phalanx , wystrzeliwuje 2500 pocisków na minue w stronę nadlatucvjących wrogich pocisków , każdy pocisk jest wykonany z tytanu i ma rdzeń ze zubożałego uranu . 😀 😀 😛 😛 😆 😉

Możez też uzywac pasków folii aluminiowej i flar do mylenia patelnii , rondli i czego tam by DL i Romulanka nie miały 😀 😀 😛 😛 😉

Seldon
    Participant

Po ukończonej romulanizacji można przystąpić do kursu Czepiania i Szpionowania Stosowanego - otrzymuje się dyplom Komandora Czepialskiego 😉

Momencik... Ten dyplom jest sygnowany oficjalnie przez Czepialskiego? Oficjalnie i całkowicie legalnie? No co ja mogę powiedzieć... Artefakt? 😉 Jakby tak było, to ja chętnie się zapiszę. 😛

[w tym miejscu widzimy jak wielka teflonowa patelnia trafia Vashara]

Widzę, że istnieje zapotrzebowanie na mój nowy wynalazek, testowany w laboratorium 3E, pokład 14, sekcja C. To oczywiście jest osławiony system przechwytywania latających patelni (FFPIS - Flying Frying-Pan Intercepting System), nad którym pracuję od jakiegoś czasu, równocześnie prowadząc badania historyczne nad XX wiecznymi serialami sci-fi, ale to drugie teraz nie ważne. A więc FFPIS przeszedł już wstępne testy alfa, ale potrzebuję teraz dwójki ochotników: kaskadera jako cel oraz dobrego miotacza (miotaczki?) patelni albo innych przedmiotów o podobnej charakterystyce aerodynamicznej. Niestety jak na razie system przechwytuje jedynie 45% rzutów patelniami teflonowymi, a aż 96% patelni konwencjonalnych, i jeszcze nie doszedłem, jaka jest tego przyczyna, ale wietrzę w tym jakiś spisek. 😉 Tak więc, gdybym miał wsparcie głównego oficera naukowego, to za niedługi czas powinienem opracować metodę, która pozwoli na przechwycenie 94,7% rzucanych patelni (dane przewidywane dla zmilitaryzowanych patelni teflonowych). Dla innych patelni ten współczynnik powinien wynosić 99,3%, tak więc po wprowadzeniu projektu do seryjnej produkcji teflonowa patelnia stanie się już bronią niezbyt praktyczną. Oczywiście wszystko w imię bezpieczeństwa załogi. 😉

(...)

Piękna propaganda, ale niestety działka automatyczne zwykle nie trafiają w patelnie, szczególnie, jeżeli rzucane są wypracowanym romulańskim sposobem "z ukratka". 😉 Poza tym działka są trudne w transporcie i nie mieszczą się na naszych korytarzach.

Folia się nie przydaje, ale ten pomysł z flarami jest warty rozważenia, ale jak ktoś będzie chciał rzucać, to weźmie noktowizor i nic na to się nie poradzi. Poza tym, źle rzucona patelnia stanowi bezpośrednie zagrożenie dla załogi i można od rzucającego wyciągać konsekwencje z Przepisów BHP Gwiezdnej Floty Artykuł 6, paragraf 15-18 podpunkt C, a od używającego flar i środków dymnych z Artykułu 7, paragraf 2-6, i można z tego powodu pociągnąć ich do odpowiedzialności karnej z konsekwencją kary dyscyplinarnej - wiem bo specjalnie sprawdzałem. 😛

Piotr
    Keymaster

Coz, mozliwe ze nie bedziesz pierwsza, bo ja mu musze uswiadomic cos o preparowaniu akt, a Romi musi wytlumaczyc cos o kolacjach z kadetkami, wiec mozesz miec problem, bo po 2 "rozmowach" moze niewiele zostac. 😉 Taaak, taaak, powtarzam, Romi brzmi uroczo. ;>

[...]otrzymuje się dyplom Komandora Czepialskiego 😉

Momencik... Ten dyplom jest sygnowany oficjalnie przez Czepialskiego? Oficjalnie i całkowicie legalnie?

Alez skad, my prezentujemy zupelnie inny poziom czepialstwa, werbujemy tez nowe talenty (pozdrowienia dla kadetki czepialskiej 😉 ), nasze czepialstwo napisowe nie ma sobie rownych. 😉

Romulanka
    Participant

[w tym miejscu widzimy jak wielka teflonowa patelnia trafia Vashara]

Widzę, że istnieje zapotrzebowanie na mój nowy wynalazek, testowany w laboratorium 3E, pokład 14, sekcja C. To oczywiście jest osławiony system przechwytywania latających patelni (FFPIS - Flying Frying-Pan Intercepting System), nad którym pracuję od jakiegoś czasu, równocześnie prowadząc badania historyczne nad XX wiecznymi serialami sci-fi, ale to drugie teraz nie ważne.

A kto powiedział, że to latająca patelnia go trafiła? 😈

Slawek
    Moderator

W dodatku niewidzialnego dla radaru z zasobem 24 pocisków typu walec do ciasta naprowadzanych radarem , GPS-em i na ciepło ( wszytko razem )  😀  😀  😛  😛  😉

A dla Vashara mam obronę anty-rondlową  😀  😀  😛  😛  😉 

Reczne działko typu Phalanx , wystrzeliwuje 2500 pocisków na minue w stronę nadlatucvjących wrogich pocisków , każdy pocisk jest wykonany z tytanu i ma rdzeń ze zubożałego uranu .  😀  😀  😛  😛  😆  😉 

Możez też uzywac pasków folii aluminiowej i flar do mylenia patelnii , rondli i czego tam by DL i Romulanka nie miały  😀  😀  😛  😛  😉

A ty co? Mango-TV-shopo telezakupy?? 😛

I niech ktoś powie dowództwu aby postawiła na okręcie jakieś tabliczki "Uwaga! Nisko latające patelnie!" bo się powoli niebezpiecznie robi 😉

Vashar
    Participant

I niech ktoś powie dowództwu aby postawiła na okręcie jakieś tabliczki "Uwaga! Nisko latające patelnie!" bo się powoli niebezpiecznie robi 😉

racja... Piotr... można wyrzucić tabliczki:

"Uwaga! strumien Neutrin na mostku!"

"Uwaga! pole tachionowe!"

"Uwaga! Savi sie obnaza w mesie!"

a ustawić aktualne:

"Uwaga! nisko latające patelnie!"

"Uwaga! Wsciekły FO na mostku!" 😛

"Uwaga! ceglaaaa!"

"Wstęp i podsłuchiwanie 'narad' surowo wzbronione" <-- to przed kwatera _wiadomo kogo_ 😉

fluor
    Keymaster

Czy te zajęcia są ogólnodostępne...

Dobrze ci się zdaje... zajęcia Piotr chce prowadzić sam na sam z DL... powody są chyba oczywiste (a jak nie... to archiwa TalShiar akta 745/69 aż do 1004/69 zawierają wszystko) 😛

Tak rzeczywiście... te akta są w zasadzie kompletne. 😛

Oto zaleta Romulan, że na wszystkich zbierają haki - a jak takowych nie ma to sami je przyrządzają 😉

W dodatku niewidzialnego dla radaru z zasobem 24 pocisków typu walec do ciasta naprowadzanych radarem , GPS-em i na ciepło ( wszytko razem )  😀  😀  😛  😛  😉

(...)

Oto jak budżet i potencjał naukowy są marnowane na badania nowych technologii teflonowych. Patelnie stały się już przedmiotem rzadszym odkąd wynaleziono replikatory 😛

DarkLady
    Participant
    Quote:
    (...)"Uwaga! Wsciekły FO na mostku!" (...)"Uwaga! ceglaaaa!"

No... jak Romulanka dorwie Cie przed nim, to faktycznie moze byc wsciekly. 😈 Btw, Romulanko, mam rozumiec, ze zajec z rzutow nie bedzie? 🙁

Quote:
    (...)"Wstęp i podsłuchiwanie 'narad' surowo wzbronione" <-- to przed kwatera _wiadomo kogo_ ;)(...)

Spoko, slyszalam, ze Glowny Mechanik pracuje juz nad Systemem Wczesnego Wykrywania Szpiegujacych Romulakow, wiec kadencja Twojej szklanki i noktowizora dobiega konca. 😉

Quote:
    Taaak, taaak, powtarzam, Romi brzmi uroczo. ;>

... Ja tez Ci cos powtorze, ale moze na pm... 8)

Piotr
    Keymaster

... Ja tez Ci cos powtorze, ale moze na pm...  8)

Hmm, nie ma sprawy, czekam w mojej kaju... yyy, znaczy... eh, niewazne... ;> Vash, cichaj. ;>

DarkLady
    Participant
    Quote:
    Vash, cichaj. ;>

Romulak znow wie cos, czego ja nie wiem? Hej, przyznawac sie!

fluor
    Keymaster

Co tu się w ogóle dzieje?? Wszyscy biją się o DL 😉

http://www.idleworm.com/sfi/strek.shtml

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 3,409 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram