Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 3,409 total)
  • Author
    Participant

#reklama starts here

Ircowy kanal #trek.pl organizuje kurs romulanizacji lopatologicznej.

Nasz glowny knujek wykladowca romulanistyki stosowanej -  Vashar wraz ze swoja asystentka Romulanka gwarantuja stanie sie pelnoprawnym romulakiem w ciagu niespelna tygodnia !

Przewidywane tematy zajec:

- dywersja [poufne]

zajęcia zostały zastąpione przez zajęcia z sabotażu partyzanckiego 😉

- szantaz ("Piotr bo powiem L...")

opcjonalnie: szantaż perwersyjny ("bo napisze list od ciebie do Kocicy18")<-- stali bywalcy będą wiedzieć o co chodzi ;)

- podkladanie "swini" 

Zajęcia zastąpione przez warsztaty inwigilatorskie 😉

kopanie lezacego czyli (dla stalych bywalcow irca) szybki kurs [-v +m] lub [+k +b] 

w tym semestrze tylko [-v +m] 😛

- opcjonalnie za dodatkowa oplata szybki kurs unikania patelni ;]

(ze wzgledu na spore prawdopodobienskow smierci, dzieki niespotykanej wrecz celnosci Romulanki, polecamy go tylko naprawde zdeterminowanym kursantom )

kurs rozszerzony o rozpoznawanie cegieł nadlatujących niewykrywalnych przez radary (ze względu na hmm wysokość nadlatujących cegieł 😉 )

Absolwent otrzymuje dyplom dyplomowanego romulaka, ma tez prawo knucia za plecami innych, dostaje takze plastikowy dezruptor i atrapy 2 min grawitacyjnych (zeby sobie, a przedewszystkim innym, nie zrobic krzywdy)

Po ukończonej romulanizacji można przystąpić do kursu Czepiania i Szpionowania Stosowanego - otrzymuje się dyplom Komandora Czepialskiego 😉

Wejdz na irca na kanla #trek.pl i zamow juz dzis! Za jedyne 9,99 federacyjnych kredytow, takiej okazji nie mozesz przegapic.

Zapomniałeś, że w kursach nie mogą brać udziału dyplomowani klangoni 😛

DarkLady
    Participant

Ircowy kanal #trek.pl organizuje kurs romulanizacji lopatologicznej.

Nasz glowny knujek wykladowca romulanistyki stosowanej -  Vashar wraz ze swoja asystentka Romulanka gwarantuja stanie sie pelnoprawnym romulakiem w ciagu niespelna tygodnia !

To ja sie koniecznie zapisuje! Kiedy zaczynamy? 😀

Po ukończonej romulanizacji można przystąpić do kursu Czepiania i Szpionowania Stosowanego - otrzymuje się dyplom Komandora Czepialskiego

No to ja bezwzglednie!! 😀 Kiedy pierwszy termin (biore kurs indywidualny)? 😈

Vashar
    Participant

To ja sie koniecznie zapisuje! Kiedy zaczynamy? 😀

Kursy są codziennie... wystarczy wejść na #trek.pl 🙂

No to ja bezwzglednie!! 😀 Kiedy pierwszy termin (biore kurs indywidualny)?  😈

Hmmmmmm.... może szczegóły kursu indywidualnego omówimy na priva... tu tyle patelniopodobnych obiektów czasem lata... 😉

Trzeba będzie jeszcze wybrać odpowiednią restau.... znaczy się... pomieszczenie do nauki 😉

Btw... lubisz kuchnię włoską? 😀

Romulanka
    Participant

Trzeba będzie jeszcze wybrać odpowiednią restau.... znaczy się... pomieszczenie do nauki 😉

Btw... lubisz kuchnię włoską?  😀

[w tym miejscu widzimy jak wielka teflonowa patelnia trafia Vashara]

Coz... Nasz wykladowca chyba bedzie chwilowo niedysponowany... 😉

W sprawie zastepstwa prosimy zglaszac sie do ambulatorium 😈

Piotr
    Keymaster

Jakby trzeba bylo zastepstwo to wspomne tylko ze ja juz dyplom mam, poza tym mam ponad roczna praktyke w knuciu i spiskowaniu, wiec wykladac moge. Kwestia tylko gdzie. 😉

Vashar
    Participant
    Quote:
    Jakby trzeba bylo zastepstwo to wspomne tylko ze ja juz dyplom mam, poza tym mam ponad roczna praktyke w knuciu i spiskowaniu, wiec wykladac moge. Kwestia tylko gdzie. 😉

Tak, tak.... chyba już powoli TS zacznie zbierać materiały na nową aferę romansową 😉

Tom
    Participant
    Quote:
    Kwestia tylko gdzie. 😉
    Piotr
    Keymaster

Tom, moj drogi, od poczatku byla mowa o kursie indywidualnym, wiec po co zajmowac cala sale? 😉 Cos znajdziemy, jest tyle mozliwosci... W holodeku mozna ciekawe lekcje prowadzic.

fluor
    Keymaster

Hmmm... ja już się zastanawiam jak będzie wyglądał okręt, na którym każdy będzie po kursie czepialstwa/knucia :Pja przeszedłem kurs, choć nie mam dyplomu, zresztą rzadko pokazujący się teraz duet TaChYoN/mnemen byli moimi niedoścignionymi mistrzami ;)Ech... dawne czasy... to był poprzedni semestr zimowy :D[co zresztą chyba widać 😛 ]

Piotr
    Keymaster

Tachyon i mnemen mistrzami czepialstwa/knucia? Mnemen jest czepialski, owszem, ale Tachyon? Fluor, antenki Ci sie poplataly?! 😉

fluor
    Keymaster
    Quote:
    Tachyon i mnemen mistrzami czepialstwa/knucia? Mnemen jest czepialski, owszem, ale Tachyon? Fluor, antenki Ci sie poplataly?! 😉

Melduję posłusznie, że Tachyon i Mnemen uzupełniali się w swoich stylach. Byli, IMHO, komplementarni, za przeproszeniem. Niestety, ostatnio coś ich nie widać za bardzo.

A moje antenki w porządku, chociaż niedawno przez kilka dni męczyła mnie romulańska gorączka, więc może to dlatego... 😉

mnemen
    Participant

Melduję posłusznie, że Tachyon i Mnemen uzupełniali się w swoich stylach. (...)

Hmm, dzięki za uznanie, ale jakiś czas temu zawisła nademną zielona chmura z której sypią się cegły i biją zgniło-zielone pioruny (to musi być spisek ;)) więc przeszedłem do podziemia i udaję, że mnie nie ma i pojawiam się tylko jak ktoś wypowie tajne hasło;). Hasło jest tak tajne/poufne i ściśle chronione, że muszę się nim podzielić 😉 brzmi mniemencz® 🙂

fluor
    Keymaster

Hmm... ostatnio jakoś tak wszystko się zromulanizowało... każdy chce być romulakiem i spiskować :PCzepialstwo przestało być czymś elitarnym ;)(Tu przypomina się jako żywo scena z Human Traffic, zresztą kto widział ten na pewno wie, o którą chodzi 😀 )

DarkLady
    Participant

Btw... lubisz kuchnię włoską?  😀

Coz... Nasz wykladowca chyba bedzie chwilowo niedysponowany... 😉

W sprawie zastepstwa prosimy zglaszac sie do ambulatorium 😈

Kuchnie wloska - owszem 🙂 A jak tam siniaki? 😉 I kto w takim razie pelni teraz dyzur na cwiczeniach? 😆

O mistrzyni teflonu, czy wobec powyzszego znajdzie sie dla mnie miejsce na zajeciach z rzutu przedmiotami asymetrycznymi? 8)

Piotr
    Keymaster

Z powodu niedyspozycji wykladowcy, ja przejme lekcje knucia i spiskowania, zajme sie tez procesem romulanizacji. 😉 Wyklady w godzinach wieczornych, sprzyjajacych knuciu. 😉

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 3,409 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram