Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 3,409 total)
  • Author
    Keymaster

Jest Ochotnik 😀

Vidmo
    Participant

No i kolejna proba przekupstwa... Vidmo, naucz sie ze tu nie panuja zwyczaje Ferengi. 😉 No coz, skoro juz tak polubiles sprzatanie... Mysle ze porucznik Savi dawno nie robil u siebie porzadkow... Oczywiscie upewnie sie ze bedzie w kajucie, nie mozesz przeciez ciagle byc sam. 😉 Aha, uwazaj na pejczyki.  😈

A w sprawie romulanskiego wina... Juz ja sobie pogadam z Vasharem.  😈

Wiedziałem, że to zrozumiesz w taki sposób ale nie o to mi chodziło. Chciałem w ten sposób odciągnąc panią kapitan od ciebie żeby krzywdy Tobie nie zrobiła 😉 ,a to już chyba nie jest zwyczaj ferengi 😀 .

Najlepszy sposób na pozbycie upiardliwego kadeta to wysłanie go do sprzątania 😥 ? Ale i tak mam sposób na Saviego i jego pejczyki, ustawie pole siłowe 2 stopnia odgradzając część kajuty, w której będę się znajdował od reszty 🙂

Nie jestem. I uważaj, bo tak tu o karach i o twoim zamiłowaniu do sprzątania gadamy to załatwi ci się prace w segregacji zużytych klingońskich pieluch  😈  Jestem pewien, że dowództwo poprze mój pomysł  😈 

Ehh musze chyba iść na urlop zdrowotny żeby odciągnąć się od srzątania 🙁 bo teraz to już nawet inni kadeci w zmowie z dowództwem znajdują mi pracę 👿

.: End of transmission :.

Piotr
    Keymaster

[..] to okret nadal będzie cały i odpowiednia osoba będzie kapitanem[..]

Hmm czyli ja... 8)

Czyli kto? Powtorz prosze. 😉

. Chciałem w ten sposób odciągnąc panią kapitan od ciebie żeby krzywdy Tobie nie zrobiła  😉 

Jaki troskliwy... 😉 Nie boj sie, jestem juz zahartowany... Zaraz wracam, ide do ambulatorium po cos na podrapania... Eh te narady... 😉

OmegaOne
    Participant

Czyli kto? Powtorz prosze. 😉

Wedle zyczenia... uwaga powtarzam: "Hmm czyli ja... 8) "... no juz ;] i jak bylo ?

Slawek
    Moderator

Ehh musze chyba iść na urlop zdrowotny żeby odciągnąć się od srzątania 🙁 bo teraz to już nawet inni kadeci w zmowie z dowództwem znajdują mi pracę  👿

.: End of transmission :.

Ekhm... mam stopień porucznika kadecie... 😉

Piotr
    Keymaster

Wedle zyczenia... uwaga powtarzam: "Hmm czyli ja...  8) "... no juz ;]  i jak bylo ?

Wiesz... jesli ktos mialby obalic Kapitan to najpierw musialbym ja to zrobic... 😉 Ale ja oczywiscie nic takiego nie planuje. 🙂

Liranna
    Participant

No myślę, że nie planujesz, bo inaczej byłbyś skazany na skacowaną półklingonkę.

OmegaOne
    Participant

Hmm jak to mowia trzymaj swoich przyjaciol blisko, a wrogow jeszcze blizej... cpt<->fo , fo<->cpt... hmm teraz wszystko zaczyna wydawac sie jasne ;]

Piotr
    Keymaster
    Quote:
    No myślę, że nie planujesz, bo inaczej byłbyś skazany na skacowaną półklingonkę.

W sumie to takie zle by nie bylo. 😉 Ale zaraz, czyzby Kapitan we mnie watpila? ;>

Quote:
    Hmm jak to mowia trzymaj swoich przyjaciol blisko, a wrogow jeszcze blizej... cpt<->fo , fo<->cpt...

Owszem, wroga trzeba trzymac blisko... Ale nie az tak blisko! Nie przesadzaj. 😉

OmegaOne
    Participant

heh kwestia interpretacji, ale skoro sie wypierasz 8)

Slawek
    Moderator
    Quote:
    Owszem, wroga trzeba trzymac blisko... Ale nie az tak blisko! Nie przesadzaj. 😉

Bo cie oskarza o cos... 😛

Piotr
    Keymaster

Hmm, niby o co?

Slawek
    Moderator
    Quote:
    Hmm, niby o co?

A nie... nic... 😛 Tak mi ostatnio odbija 😛

mnemen
    Participant

Hmm jak to mowia trzymaj swoich przyjaciol blisko, a wrogow jeszcze blizej

Ciekawa sentencja, głęboka i w ogóle, ale chyba jej sens zaginął w tłumaczeniu 😉

DarkLady
    Participant

Hm, cos brak pomyslow na dalsza dyskusje, wiec proponuje maly tescik: :DGdybys byl/a kobieta/mezczyzna jeden dzien, co bys zrobil/a?a) zamknalbym/ zamknelabym sie w pokoju i przeczekal/a:cool: poszedlbym/ poszlabym pod publiczny prysznicc) rozmawial(a)bym z kobietami/mezczyznami, zeby poznac ich sposob myslenia i ich tajemnice 🙂

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 3,409 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram