Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • Vidmo
    Participant
    #12942

    A dokładniej... co kto chciałby wiedzieć o owych trekkerkach? 😉 I o których? 😉

    Jeżeli można prosić to tylko najciekawsze fragmenty 😀

    Z tego co wiem, jest ich troche... (wg badań moich ok. 10% społeczeństwa trekkerskiego...) nie sprawdzałem czy na forum TSS to się jakoś przekłada... Panowie Vidmo i T`Reker najwyrazniej chcieliby się podjąc tego naukowego zadania... 😉 ... ale... [buhahator mode on] ja jestem CSO i do tego starszym rangą wiec sie zajmę osobiście 😉

    Pan Vidmo 😉 mógłby z chęcią poświęcić się dla tego typu naukowych badań 😀 ale skoro CSO chce mnie wyręczyć to nie mam nic przeciwko (informuj tylko o wynikach 😉 )

    Ja jestem, jestem... tylko się rozmarzyyyłem patrząc na zdjęcia takiej jednej Romulanki 😉

    He he też tak chce 😛

    Slawek
    Moderator
    #12966

    Widzicie jak się dyskusja rozkręciła!! 😛 Ale na razie siedze cicho bo znowu coś palnę...

    Piotr
    Keymaster
    #12975

    Panowie Vidmo i T`Reker najwyrazniej chcieliby się podjąc tego naukowego zadania... 😉 ... ale... [buhahator mode on] ja jestem CSO i do tego starszym rangą wiec sie zajmę osobiście 😉

    Dla scislosci poruczniku Vashar... W jaki sposob moze Pan byc starszy ranga od porucznika T'Rekera? 😉 A co do tego naukowego zadania... CSO sie chyba obija, bo tak duzo trekerek u nas na forum nie ma, gdzie on ich szuka? Z moich obserwacji wynika, ze czynny udzial na forum biora 3 panie. Coz, moze to nie jest duzo, ale dewiza tego forum jest "jakosc, nie ilosc", wiec i w tym wypadku wszystko sie zgadza. 😉

    Vashar
    Participant
    #12976

    Dla scislosci poruczniku Vashar... W jaki sposob moze Pan byc starszy ranga od porucznika T'Rekera? 😉

    Esz... Komandor Czepialski z ciebie wychodzi jak nic... 😉

    Ranga rangą ale jak masz dwóch poruczników ale jeden z nich jest głownym naukowym to do zadań wybitnie przyjemnych... yy znaczy się... naukowych... przydzielany jest główny naukowy 😉

    A co do tego naukowego zadania... CSO sie chyba obija, bo tak duzo trekerek u nas na forum nie ma, gdzie on ich szuka? Z moich obserwacji wynika, ze czynny udzial na forum biora 3 panie.

    Niby trzy, a tyle czasu trwa ich hmm przesłuchiwanie... widzisz jakie te kobiety czasochłonne? 😉

    Poza tym... ta jedna z Pań nie udziela się aż tak na forum, bo siedzi cały czas w twojej kwaterze zamiast na mostku... ooops.. miałem nie mówić 😉

    BTW... wnioskuję, żeby przy Departamencie Naukowym utworzyć tzw. Haremik... tak jak na IKC bortaS jest... pracuje się o wiele przyjemniej wtedy 😉

    Romulanka
    Participant
    #12977

    BTW... wnioskuję, żeby przy Departamencie Naukowym utworzyć tzw. Haremik... tak jak na IKC bortaS jest... pracuje się o wiele przyjemniej wtedy 😉

    No tak.... Na minute z oczu spuscisz i juz sie haremiku zachciewa... 😈

    Ach, ci mezczyzni... 😉

    Vashar
    Participant
    #12978

    No tak.... Na minute z oczu spuscisz i juz sie haremiku zachciewa... 😈  

    Ach, ci mezczyzni... 😉

    Ależ kochanie... czy ja mówię, że to dla mnie? 😉

    Piotr jest ostatnio taki sfrustrowany po ostatniej wojnie z partyzantami 😉

    Piotr
    Keymaster
    #12980

    Esz... Komandor Czepialski z ciebie wychodzi jak nic... 😉

    Uwazaj Vashar, za mniejsze obrazy wyrzucalem juz z zalogi. 😉

    Ranga rangą ale jak masz dwóch poruczników ale jeden z nich jest głownym naukowym to do zadań wybitnie przyjemnych... yy znaczy się... naukowych... przydzielany jest główny naukowy 😉

    Wszystko sie zgadza... tylko zaraz... przeciez to ja wyznaczam przydzialy. 😉

    Niby trzy, a tyle czasu trwa ich hmm przesłuchiwanie... widzisz jakie te kobiety czasochłonne? 😉

    Nie musisz we wszystkim wyreczac przelozonego, az tak sie nie poswiecaj. Wystarczy ze zajmiesz sie jedna pania... o ta z patelnia za pleckami. 😉

    BTW... wnioskuję, żeby przy Departamencie Naukowym utworzyć tzw. Haremik... tak jak na IKC bortaS jest... pracuje się o wiele przyjemniej wtedy 😉

    Hmm, Vash, zobacz, to chyba patelnia leci... Ojej. za pozno. 😈

    Piotr jest ostatnio taki sfrustrowany po ostatniej wojnie z partyzantami 😉

    Eh, chyba guz bedzie, chodz, zaprowadze Cie do ambulatorium, doktor to obejrzy... Ojej, uwazaj na sciany, no jak Ty idziesz? 😈

    Seldon
    Participant
    #12981

    Jeżeli można prosić to tylko najciekawsze fragmenty 😀

    A to ja też się zapisuję. 😉

    BTW... wnioskuję, żeby przy Departamencie Naukowym utworzyć tzw. Haremik... tak jak na IKC bortaS jest... pracuje się o wiele przyjemniej wtedy 😉

    Widzę, że załoga na wyższych stanowiskach w TSS uwielbia prowadzić takie szowinistyczne rozmówki. 😉

    Uwazaj Vashar, za mniejsze obrazy wyrzucalem juz z zalogi. 😉

    Ekhm... Delikatnie zaznaczam swoją kandydaturę na oficera naukowego... 😉

    Wszystko sie zgadza... tylko zaraz... przeciez to ja wyznaczam przydzialy. 😉

    Ekhm... 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #12982

    Widzę, że załoga na wyższych stanowiskach w TSS uwielbia prowadzić takie szowinistyczne rozmówki. 😉

    Hmm, chyba trzeba pomyslec jakie konsekwencje beda grozic za takie uogolnianie... 😈

    Ekhm... Delikatnie zaznaczam swoją kandydaturę na oficera naukowego... 😉

    No tak, zamiast stanac w obronie Vashara to Ty "za burte go, za burte!"... eh ta dzisiejsza mlodziez. 😉

    Seldon
    Participant
    #12995

    Hmm, chyba trzeba pomyslec jakie konsekwencje beda grozic za takie uogolnianie...  😈

    Ekhm... To znaczy miałem na myśli, że "pewna część załogi na wyższych stanowiskach w TSS, do której oczywiście nie należy pan komandor, uwielbia prowadzić tego typu rozmowy". 😉

    No tak, zamiast stanac w obronie Vashara to Ty "za burte go, za burte!"... eh ta dzisiejsza mlodziez. 😉

    A nie, nie. Przecież ja staję w obronie naszego wspaniałego oficera naukowego. W końcu dostanie awans na komandora na jakimś pięknym, nowoczesnym okręcie naukowym badającym niezmierzone przestrzenie kwadrantu delta - po prostu cudownie. 😉 A na takich nowoczesnych okrętach na pewno są miękkie ściany i systemy przechwytywania latających patelni (FFPIS - Flying Frying-Pan Intercepting System), więc to wyjdzie tylko na zdrowie panu oficerowi naukowemu. 😉

    Vidmo
    Participant
    #12998

    A nie, nie. Przecież ja staję w obronie naszego wspaniałego oficera naukowego. W końcu dostanie awans na komandora na jakimś pięknym, nowoczesnym okręcie naukowym badającym niezmierzone przestrzenie kwadrantu delta - po prostu cudownie. 😉 A na takich nowoczesnych okrętach na pewno są miękkie ściany i systemy przechwytywania latających patelni (FFPIS - Flying Frying-Pan Intercepting System), więc to wyjdzie tylko na zdrowie panu oficerowi naukowemu. 😉

    Powiedz mi Seldon "odrobina fantazji" jeszcze nikomu nie zaszkodziła ? 😉 ale tak szczerze mówiąc jak już uda się wysłać Vashara na mięciutki stateczek 😀 to pozwolisz, że zostanę twoim głównym pomocnikiem 🙂 w końcu też lubie badać takie ciekawe obiekty 😉 , a jestem bardzo wydajny 😀 podczas badań 😉

    Vashar
    Participant
    #13001

    Powiedz mi Seldon "odrobina fantazji" jeszcze nikomu nie zaszkodziła ? 😉 ale tak szczerze mówiąc jak już uda się wysłać Vashara na mięciutki stateczek 😀 to pozwolisz, że zostanę twoim głównym pomocnikiem 🙂 w końcu też lubie badać takie ciekawe obiekty 😉 , a jestem bardzo wydajny 😀 podczas badań  😉

    Ej... Wy dwaj... kadeci... nie gadać tylko szorować pokład... ma się błyszczeć jak pupa koma... androida 😈

    😛

    fluor
    Keymaster
    #13008

    Pokład był już czyszczony 2 godziny temu ;)Chyba Dowódca Sektora powinien przyznać nam nagrodę za najczystszy okręt 😀

    Seldon
    Participant
    #13021

    Powiedz mi Seldon "odrobina fantazji" jeszcze nikomu nie zaszkodziła ? 😉 ale tak szczerze mówiąc jak już uda się wysłać Vashara na mięciutki stateczek 😀 (...)

    Vidmo, co ty sugerujesz? Czy myślisz, że w kogoś interesie jest wysyłać naszego oficera naukowego na okręt do kwadrantu delta, czyli Ułan Bator dla wtajemniczonych. 😉

    to pozwolisz, że zostanę twoim głównym pomocnikiem 🙂 w końcu też lubie badać takie ciekawe obiekty 😉 , a jestem bardzo wydajny 😀 podczas badań  😉

    Hej, hej. Co to ma być? Myślisz, że ja będę przeprowadzać wszystkie badania, jak to określasz? Ja mam bardzo wąski "zakres tolerancji". A i tak nasz FO ustala przydziały... :>

    Ej... Wy dwaj... kadeci... nie gadać tylko szorować pokład... ma się błyszczeć jak pupa koma... androida  😈  😛

    Wiedziałem, żeby nie ruszać się z laboratorium, a tak... A żesz... A tak na marginesie, to co to jest "koma-android"? 😛 A pokład już błyszczy. 😉

    fluor
    Keymaster
    #13033

    Powiedz mi Seldon "odrobina fantazji" jeszcze nikomu nie zaszkodziła ? 😉 ale tak szczerze mówiąc jak już uda się wysłać Vashara na mięciutki stateczek 😀 (...)

    Vidmo, co ty sugerujesz? Czy myślisz, że w kogoś interesie jest wysyłać naszego oficera naukowego na okręt do kwadrantu delta, czyli Ułan Bator dla wtajemniczonych. 😉

    E... wg mnie on się tak łatwo nie da awansować 🙂 Pamiętacie jak długo komandor Riker stawiał opór i gorączkowo trzymał się Picarda?? Dopiero w Nemesis go wzięli i sie pozbyli 😀 Nie ma głupich 😛

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram