Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki

Pogaduszki

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 3,452 total)
  • Author
    Posts
  • DarkLady
    Participant
    #1839

    Powituje DarkLady skad jestes &...itp itd 😀  😀  😀

    Z malutkiej i odleglej stacji macierzystej. A na 'itp., itd. to zapraszam na pm 😉

    Krusty
    Participant
    #11653

    Powituje DarkLady skad jestes &...itp itd 😀  😀  😀

    Z malutkiej i odleglej stacji macierzystej. A na 'itp., itd. to zapraszam na pm 😉

    Czyżby TELENOWELA powróciła... czyżby nasze modlitwy zostały wysłuchane... o dzięki ci panie ❗

    EddieGcT
    Participant
    #11654

    Hehehe dzieki bardzo, nareszcie cos sie dzieje ale zapraszamy tutaj a nie na pm 🙂 wszyscy zadni sa nowej telenoweli, po zakonczeniu dwoch ostatnich juz dawno nic nie bylo wiec apelujemy o jak najszybszy start 😀

    Vidmo
    Participant
    #11658

    Hehehe dzieki bardzo, nareszcie cos sie dzieje ale zapraszamy tutaj a nie na pm 🙂 wszyscy zadni sa nowej telenoweli, po zakonczeniu dwoch ostatnich juz dawno nic nie bylo wiec apelujemy o jak najszybszy start 😀

    To będzie raczej komedia romantyczna 😀 o trekerze próbującym "zarywać" panienki o tych samych zainteresowaniach 😉

    W rolach głównych Dark Lady & Q , w pozostałych rolach cały tłum gapiów 🙂

    Krusty
    Participant
    #11659

    Gap numer jeden melduje się z pepsi i pop-cornem.

    Anonymous
    Guest
    #11662

    Miejsce dla pół-Klingona...Najlepiej koło pewnego admirała GF, żeby można było na bieżąco dyskutować przebieg zdarzeń z dwóch różnych punktów widzenia (siedzenia zresztą też)...

    Piotr
    Keymaster
    #11827

    Czyżby TELENOWELA powróciła... czyżby nasze modlitwy zostały wysłuchane... o dzięki ci panie ❗

    Hehehe dzieki bardzo, nareszcie cos sie dzieje ale zapraszamy tutaj a nie na pm 🙂 wszyscy zadni sa nowej telenoweli, po zakonczeniu dwoch ostatnich juz dawno nic nie bylo wiec apelujemy o jak najszybszy start 😀

    ... i jeszcze kilka kolejnych postow...

    "Telenowela" rzeczywiscie wprowadzala sporo wesolosci na forum, sam tam czasem cos pisalem i oczywiscie nie mam nic przeciwko. Pod warunkiem zalozenia osobnego tematu - w Mesie.

    Krusty
    Participant
    #11836

    Piotr założymy jak się hstoria troche rozkręci bo jak widzisz jak narazie pokazali tylko Trailer.

    EddieGcT
    Participant
    #11844

    Niestety na razie tylko trailer, zapewne Q i DarkLady juz sie przygotowuja 🙂 tak wiec jak tylko rozpocznie sie pierwszy sezon mozna bedzie przeniesc telenowele do osobnego tematu

    DarkLady
    Participant
    #11945

    Czyżby TELENOWELA powróciła... czyżby nasze modlitwy zostały wysłuchane... o dzięki ci panie ❗

    Eee... prosze? Bo ja chyba bazy nie czaje... 0_o'

    fluor
    Keymaster
    #11953

    Taka zabawa ze starego forum, tuż sprzed jego kasacji... miła łatwa i przyjemna w czytaniu 🙂

    DarkLady
    Participant
    #12011

    Ja sie domyslam, ze to musialo byc rozbrajajace, ale nadal niewiele wiem. No i gdzie jest moj Q, tzw glowny zainteresowany??? 😥

    Krusty
    Participant
    #12016

    Brawo i jescze raz brawo co za postawa co za styl, klasa i gracja(nie to co inni którzy się oburzali ostatnim razem 😉 tak do was mówie....). W imieniu widzów proponuje przyznać DL nagrode publiczności TSS-owej Telenoweli.

    fluor
    Keymaster
    #12020

    Ja sie domyslam, ze to musialo byc rozbrajajace, ale nadal niewiele wiem. No i gdzie jest moj Q, tzw glowny zainteresowany???  😥

    To właśnie jest to! 🙂 Tęsknota, nostalgia za ukochanym 🙄 którego z jakiegoś powodu nie ma. Ze zniecierpliwieniem czekamy na pojawienie się Romea rozważając czy na białym rumaku czy może czarną limuzyną tu przybędzie... 😀

    mnemen
    Participant
    #12023

    Ze zniecierpliwieniem czekamy na pojawienie się Romea rozważając czy na białym rumaku czy może czarną limuzyną tu przybędzie... 😀

    Stawiam trzy listki Latinum na to, że Q przybędzie przez pstryknięcie palcami 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 3,452 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram