Forum Fantastyka Gry Podyskutujmy

Podyskutujmy

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 138 total)
  • Author
    Posts
  • Manul
    Participant
    #100088

    I moi ulubieni przeciwnicy - bezgłowi kamikadze!Ach, to byłby film... 😀

    Pitmistrz
    Participant
    #100089

    Wiesz co jesteś pierwszą i jedyną znaną mi kobieta która lubi gry FPP. :DChyba się zakochałem. :blush:

    Manul
    Participant
    #100091

    Mojego obecnego chłopaka zauroczyłam tym, że zabiłam go w sieciowym FPSie 😀 Więc coś w tym jest. Ale poza tym mam straszną wadę, wszelkie RPGi sprawiają, że chcę wyrzucić komputer przez okno.

    Pitmistrz
    Participant
    #100092

    Ja tam RPG lubię co prawda nie wszystkie ale większość za to nie trawie gier sportowych.FIFA twój wróg.

    Manul
    Participant
    #100093

    Chyba offtopic robimy.Jedyne gry sportowe w jakie grałam to te na pegazusa. Ale czy Need For Speed to gra sportowa? Bo grałam we wszystkie części.

    Pitmistrz
    Participant
    #100094

    Chyba sportowa ale można potraktować ją jako wyjątek bo też czasem w NFS lobię pośmigać.

    Diabeu
    Participant
    #100119

    jaka sportowa, przeca to jest wyścigówka. i to jeszcze w paru różnych odmianach, bo było około 10 części.

    Pitmistrz
    Participant
    #100120

    A co wyścigi to nie sport?Nawet więcej niż 10 jeśli te stare stare liczyć.

    Manul
    Participant
    #100123

    Z ciekawość sprawdziłam ile było tych części NFS i muszę sprostować. Nie grałam we wszystkie części. Nawet nie wiedziałam, że jest ich aż tyle. A wyścigi to chyba relacjonują w serwisach sportowych, więc uznajmy, że to sport. Jaki by nie był.Powaga, robimy off topic. Niech ktoś fajny założy temat o grach i tam się pospieramy na temat przewagi FPSów nad RPG lub jakimiś symulatorami i przygodówkami.

    Pitmistrz
    Participant
    #100128

    Spokojnie możemy po spamować tutaj zaraz i tak wpadnie Fluor i zrobi na crash testa.Mi tam osobiście z NFS najbardziej podobał się drugi Underground.

    Flashbones
    Participant
    #100132

    Mi tam osobiście z NFS najbardziej podobał się drugi Underground.

    Mi także. W resztę nie grałem i straciłem zainteresowanie tą serią. Podobnie było z Gothic, czesc 1 i 2 były super potem zwalili trójkę i reszta szkoda słów.

    Pitmistrz
    Participant
    #100133

    Tak to z reguły jest że pierwsza cześć jest zajebista a kontynuacje już tak nie do końca.Chodź The Elder Scrolls trzyma poziom nie wiem co prawda jak jest ze Skyrim bo nie grałem ale w przyszłości przetestuje.

    Elvenking
    Participant
    #100135

    Z NFS to tylko Porsche. Przy następnych można się oczywiście pobawić, ale tamten klimat, model jazdy i mechanizm tuningu już nigdy nie powrócił.

    Manul
    Participant
    #100136

    Tak to z reguły jest że pierwsza cześć jest zajebista a kontynuacje już tak nie do końca.

    A Tomb Raider ze starej trylogii? Uważam, że dwójka to najlepsza gra z całej serii. Chociaż jedynka miała lepszy fajnaj batel 😀

    Z kolei nowa trylogia mnie przeraziła swoją długością... :/

    O, albo GTA, nie mogłam znieść sterowania w klasycznych częściach, choć były bardzo zabawne. A najwyżej cenioną częścią jest Vice City. Przy okazji to też mój faworyt wśród mojej kolekcji gier.

    No, albo F.E.A.R.? Ja tam boję się nadal. Chociaż ja strachliwa jestem.

    Więc mit, że kontynuacje ssą - Busted!

    Pitmistrz
    Participant
    #100137

    Nie to są po prostu wyjątki potwierdzające regułę. :)Ja tam GTA nie lubię kiedyś tylko grywałem w 1 i London.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 138 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram