Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Początek TSS

Początek TSS

Viewing 7 posts - 46 through 52 (of 52 total)
  • Author
    Posts
  • Liranna
    Participant
    #14448

    Dzięki Vidmo, wyręczyłeś mnie, bo czekałam na jeszcze jeden tekst z ich strony i chciałam zareagować.

    Panowie Piotr i Mirek, to naprawdę nie ma sensu.

    neutrino
    Participant
    #14450

    Ps:Po byłym administratorze nie spodziewałbym się, że będzie się przechwalał ile to dla strony zrobił. Dla mnie "miernikiem" strony są ludzie ją odwiedzający[...]

    Vidmo - strona po to byla robiona - aby byla odwiedzana.

    Poza tym nie chodzi tu o przechwalanie sie - bo po co - unioslem sie jednak, gdy niektorzy publicznie nazwali cale doby mojego czasu i ciezkiej pracy "skladaniem" TSSu ... podczas gdy miano jego autora [mowa o poprzedniej wersji oczywiscie] mi sie calkowicie nalezy...

    Piotr
    Keymaster
    #14452

    Coz, fakt, sprzeczanie sie w tej sprawie jest nielogiczne, nie ma co tego ciagnac, za duzo niepotrzebnych emocji (o ile latwiej by bylo byc w takich sytuacjach Wolkanem 😉 ). Mirek stworzyl stary TSS i nikt temu nie zaprzecza. A pozostale watki... coz, znaja je Ci, ktorzy brali w tamtych wydarzeniach udzial i niech to wystarczy. Nie ma sensu dalej o nich opowiadac, bo to nic nie zmieni.

    Co do TSSu i odwiedzin strony - mielismy chyba calkiem niezle wyniki. Mniej wiecej rok temu ile to bylo? Ponad 200 dziennie o ile dobrze pamietam ze statystyk.

    Tak sobie mysle... topic brzmi "Poczatek TSS". Niewatpliwie sporo napisalismy o przeszlosci TSS, ale wiekszosc to zle wspomnienia. Moze czas pogrzebac w pamieci i wydobyc te dobre? Niekoniecznie z najdawniejszych czasow. Co Wy na to?

    Liranna
    Participant
    #14461

    To bardzo dobry pomysł. Moze ja zacznę. Dzieki TSSowi poznałam większość moich znajomych - Trekerów. To dzięki tej stronie znam m. in. Arniego, Mordę, Tachyona, Mirka i wielu, wielu innych. Przepraszam najmocniej, że nie wymienię wszystkich, ale to bym musiała za długo się rozwlekac i bynajmniej nie traktuję Was inaczej niż tych wymienionych. Tu liczę na waszą wyrozumiałośc.

    Do dziś pamiętam moje pierwsze z nimi spotkanie. Z niektórymi było to prywatnie "w cztery oczy", z innymi na Trekowych spotkaniach. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że cieszę sie, że tak sie stało, że powstał TSS, że zaczeliśmy organizować spotkania i że ludzie chcę sie jeszcze poznawać osobiście, a nie tylko przez ekran monitora, klawiaturę i myszkę.

    Piotr
    Keymaster
    #14463

    Wiele zyskalismy na tym ze jestesmy w TSS. Nic materialnego oczywiscie. Czesc z nas znalazla tu przyjaciol. I to takich ktorych naprawde nielatwo znalezc. Trudno mi uwierzyc ze moglbym poznac takich ludzi gdziekolwiek indziej.

    Slawek
    Moderator
    #14466

    Ja podobnie. Dzięki TSS'owi poznałem sporo fajnych osób. Przed znalezieniem TSS'u nie miałem żadnego kontaktu z jakimikolwiek Trekkerami (w Pile tacy chyba nie istnieją...). Nie mam już co prawda z nimi takiego kontaktu jak kiedyś, ale mimo wszystko takich ludzi ciężko gdzieś indziej szukać. Nie wiem jak wyglądałoby moje "trekowe" życie gdyby nie ta stronka. Jestem bardzo wdzięczny mirkowi za jej stworzenie.Szkoda tylko, że nie spotkałem nigdy nikogo w cztery oczy, i jak narazie się na to nie zapowiada (zbyt opiekuńczy rodzice... wraaahhh!!). Ale to się zmieni ;).

    TaChYoN
    Participant
    #14496

    del

Viewing 7 posts - 46 through 52 (of 52 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram