Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Po Cyber Falkonie 2010

Po Cyber Falkonie 2010

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5945

  Cyber Falkon 2010 minął. Obecnie trwają podsumowania, podliczenia i rozliczenia. Nastał czas odpoczynku. Niedługo będziemy w stanie podać szczegółowe informacje dotyczące uczestników tegorocznej edycji konwentu. Teraz natomiast nastała pora na złożenie podziękowań.

  [more]”Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i partnerom Cyber Falkonu 2010 za udzielone wsparcie. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy zorganizować tak dużą i tak udaną imprezę. Pragnę również podziękować wszystkim patronom medialnym: prasie, radiu, telewizji, jak również mediom internetowym za rzetelne i pełne informowanie o naszej imprezie. Podziękowania składamy też wszystkim twórcom programu, którzy nadali kształt tegorocznej edycji i ściągali tłumy na przygotowywane przez siebie atrakcje. Dziękuję również wszystkim uczestnikom, którzy przybyli na tegoroczny Cyber Falkon. To Wy tworzycie niepowtarzalną atmosferę każdego Falkonu, uczęszczacie na przygotowane punkty programu, nadajecie sens naszej pracy nad konwentem. Dziękuję także wszystkim organizatorom i obsłudze za wielki wkład włożony w tegoroczną edycję. Dzięki Waszej ciężkiej pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możliwe było zorganizowanie tak dużej imprezy kulturalnej. Liczę, że jeszcze nie raz uda nam się wspólnie stworzyć coś fajnego.

  Za wszystkie potknięcia, błędy i niedogodności, związane z tegoroczną edycją, serdecznie przepraszamy. Nie były one zamierzone, lecz wynikały z czynników zewnętrznych i czynników ludzkich, na które mieliśmy wpływ jedynie ograniczony. Obiecujemy, że w kolejnych edycjach postaramy się więcej tych błędów nie popełnić.

  Już teraz myślimy nad kolejną edycją Falkonu. Planujemy zorganizować ją w terminie 10 – 13 listopada 2011 roku, a więc znów czeka Was największe w Polsce czterodniowe święto fantastyki! Już teraz dyskutujemy nad nową konwencją i założeniach konwentu. I chcemy Was pozytywnie zaskoczyć. 🙂

  Mimo pewnych błędów mam nadzieję, że bawiliście się bardzo dobrze na Cyber Falkonie 2010. Staraliśmy się ze wszystkich sił, by tak było. Zależy nam, by co roku robić coraz lepszą imprezę. W tym celu na stronie internetowej konwentu przygotowaliśmy dla Was ankietę podsumowującą tegoroczny Falkon. Zachęcamy do jej wypełnienia, bowiem dzięki Waszym wskazówkom i uwagom będziemy mogli stworzyć jeszcze lepszą imprezę. Wśród osób, które nadeślą wypełnione ankiety, rozlosujemy nagrody książkowe.

  Liczymy na Was."

  Zapraszamy na stronę Falkonu.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram