Plotki i wycieki informacji

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,370 total)
  • Author
    Posts
  • FAB
    Participant
    #107497

    offtopic 1: jeśli chodzi o wygląd statków to wydaje mi się, że ida one w kierunku tego co mogliśmy zobaczyć w wypadku Enterprise J czyli spłaszczenie statku. Dodatkowo musimy wziąć pod uwagę, że obecny trend w projektowaniu wszelkich przedmiotów czy sprzętów dąży do jak największej liczby obłości, łagodnych przejść - raczej nie ma miejsca dla kanciastych kształtów oraz ostrych krawędzi. Sam pomysł na aktualnego flagowego Entka uważam za przesadzony. Sovek wydawał się olbrzymi w porównaniu z innymi okrętami floty, a Odek to wręcz karykatura. Jeżeli budowa statków w 24 wieku trwała kilka lat, to taki OLBRZYM musiałby być budowany dekadami, w dodatku z punktu widzenia logiki to olbrzym na glinianych nogach - ok, jest bardziej wytrzymały od innych statków, ale praktycznie dysponuje takim samym uzbrojeniem, a do tego dużym minusem jest jego zwrotność. Uważam, że to nie jest dobry pomysł, ale przyjmuję go, każdy ma prawo błądzić 😉

    Dołączona grafika

    offtopic 2: faktem jest, że wszystkich nie da się zadowolić i z tego punktu widzenia twórcy mają przerąbane. Ale w końcu oni są od tego, by wyznaczać trendy i kierunki, stąd próbują połączyć obie rzeczy - rozwijać świat ST, a jednocześnie sprawiać przyjemność fanom/miłośnikom uniwersum, co często przypomina łączenie ognia i wody.

    Wracając do tematu. Na obecnie dostępnych zdjęciach Vesta wygląda obiecująco. Boję się jednak, że twórcy będą chcieli zrównoważyć ten okręt, by teoretycznie nie odstawał od innych modeli. Chodzi mi o to, że połączenie umiejętności sci oraz dual cannonów da pewną przewagę w grze. Dlatego wydaje mi się, że statek (co można wnioskować z gabarytów) może stracić na zwrotności w porównaniu z innymi okrętami sci. I będzie trudny orzech do zgryzenia, co z tym fantem zrobić 😉 Niemniej jednak cieszę się, że nowe okręty cały czas się pojawiają i dzięki temu wzbogacają rozgrywkę.

    mad
    Participant
    #107499

    może i wzbogacają ale uważam że taki rozruch gry i szybkość tworzenia nowoczesnych statków może zakłucić kanon uniwersum ST, bardziej niż na 'nowinki' z cryptika czekam na nową fabularną czy odcinkową produkcję i chciałbym żeby zachowała odpowiedni poziom. Wydaje mi się że każdy fan ST pragnąłby żeby i gra STO i kolejne produkcję tworzyły całość i były od siebie zależne. bardzo ciekawym pomysłem w ST ENT było ukazanie entka J, było to ekscytujące i tajemnicze, ale gra która wypuszcza do uniwersum od sovka przez odka dalej reganta itd niszczy troche ich smaczek

    Slawek
    Moderator
    #107500

    Boję się jednak, że twórcy będą chcieli zrównoważyć ten okręt, by teoretycznie nie odstawał od innych modeli. Chodzi mi o to, że połączenie umiejętności sci oraz dual cannonów da pewną przewagę w grze. Dlatego wydaje mi się, że statek (co można wnioskować z gabarytów) może stracić na zwrotności w porównaniu z innymi okrętami sci. I będzie trudny orzech do zgryzenia, co z tym fantem zrobić 😉

    Taki okręt już istnieje po stronie KDF - wielokrotnie wymieniany przeze mnie Kar'Fi. Ten w dodatku posiada jeszcze 2 hangary. Zwrotność bazowa 7 nie przeszkadza w PvE, a odpowiednie wykorzystanie Gravity Well czy Tractor Beam praktycznie niweluje jakiekolwiek problemy z oddaniem strzału. Można będzie także dorzucić do kompletu konsolkę Subspace Jump, która kosztuje grosze.

    Można przypuszczać, że ogólnie okręt będzie nietypowy. Stawiam, że w przeciwieństwie do reszty sci Vesta otrzyma dodatkowy slot na broń z przodu, tak jak Kar'Fi. Generalnie mam szczere nadzieje, że będzie to bardzo zbliżony okręt do tego po stronie KDF, gdyż stale podkreślam, że jest to zdecydowanie moja ulubiona zabawka do PvE (pomijając wygląd). Jeśli FED otrzymają coś podobnego, to będę wniebowzięty. 😉

    https://twitter.com/CaptainGeko/status/254095924060639232

    Slawek
    Moderator
    #107502

    Zdjęcia okrętów za 1000 dni subskrypcji:

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    BranFlakes coś wspomniał, że okręt (przynajmniej klingoński) ma mieć jakąś opcję "transformacji".

    I jeszcze nowe ujęcie Vesty:

    Dołączona grafika

    MnICH
    Participant
    #107503

    Zwrotność bazowa 7 nie przeszkadza w PvE

    Jakis czas temu podniesli jego zwrotnosc do 8 (w strone jest 7, a w stoczni 8) - moze to z powodu vesty?;)

    Ogolnie zgadzam sie, ze karfi to swietny okret, tez mi sie bardzo podoba (wyglad rowniez, taki troche steampunk-owy ;P), ale mam go tylko na eng. postaci (kupiony za VA token...) i teraz nim nie latam.

    LIBERTO
    Participant
    #107505

    mnie vesta nadal nie podba się z wyglądu. za to ten okręt fed za 1000 day weteran jest bardzo ciekawy wizualnie 😉

    FAB
    Participant
    #107506

    Wg mnie Vesta nie jest brzydka. Jedynie nie podoba mi się ten "garb", który przypomina mi mirror assault cruisera, czyli sovka z alternatywnego świata. Poza tym sympatyczny okręt.

    Slawek
    Moderator
    #107509

    Komplet przecieków Priority One - http://priorityonepodcast.com/wordpress/ga...s-and-previews/

    Info jutro w podcascie, a we wtorek w dev blogu na oficjalnej stronie.

    LIBERTO
    Participant
    #107559

    poniżej link do danych nowych okrętów dla veteranów za 1000 dni subskrybcji:

    http://sto.perfectworld.com/news/?p=706571

    wg mnie oba są bardzo ciekawe, fed mi się bardzo podoba, co dziwne bo jest trochę podobny do vesty i regenta a tych dwóch nie mogę jakoś strawić 😉

    Slawek
    Moderator
    #107644

    https://twitter.com/CaptainGeko/status/256185906569035776

    Working on the Vesta's Multi-Dimensional Wave Function Analysts Module, Quantum Field Focus Controller and Sympathetic Fermion Transceiver.

    Vesta Bundle anyone?

    W sumie fajnie. Jeśli będzie tak jak z Odyssey, to okręt(y) będą już na poziomie tych flotowych, z 10 konsolami itp.

    FAB
    Participant
    #107647

    Trzymam kciuki, by to był fajny statek.

    Slawek
    Moderator
    #107682

    We know some of you are already at the helm of you 1000-day veteran reward ships, and for you, some of this will be old news. However there are many thousands who have yet to claim one for themselves, and Al and Jeremy cover it, some of the strategy behind it's design, and more!

    They also talk about the Vesta Class, the Reputation System, Fleet Embassies and Holdings, Timeship Lockboxes, Accolades, new Romulan content, STF's and the STF Omega Marks/EDC conversion.

    >Romulan Marks

    >Omega Marks

    Not sure if want...

    Jamjumetley
    Participant
    #107690

    Przynajmniej wystarczy robić odpowiednie misje, żeby zdobyć sprzęt - np. remański, który jest nie do zdobycia w sensownym czasie.

    Slawek
    Moderator
    #107691

    No dobra, ale to zapowiada się niczym powtórka z Nukary w nieco nowych szatach - grindujesz ciągle to samo, dostajesz nowego seta czy jakie tam będą bonusy/zabawki, i zapominasz. To nie tyle endgame content, co chwilowa odskocznia ze stosownym wabikiem. A i coś czuję, że poziom trudności nie będzie w tym wszystkim szczególnie wygórowany.

    Slawek
    Moderator
    #107787

    Wyciek jako taki - sam tego nie zauważyłem grając na Tribblu - ale szykują się zmiany w secie Borg:

    http://i.imgur.com/EK6oB.jpg

    http://i.imgur.com/e9oiN.jpg

    Not sure if like... Koniec z mieszaniem setów, szczególnie na KDF.

    Niemniej jednak Kinetic Cutting Beam brzmi zabawnie.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,370 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram