Plany na przyszłość

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6491

  Trochę to trwało, ale Cryptic wreszcie podzielił się konkretnymi planami na najbliższe miesiące w kontekście aktualizacji gry o nową zawartość. Część jest już znana, reszta to nowości, wszystko zostało rozpisane w najnowszym Dev Blogu.

  Listopad:

  Do końca miesiąca trwać będzie powtórka wszystkich Featured Episodes. Oprócz szansy na zdobycie unikatowych nagród za poszczególne serie, gracze mogą także otrzymać trochę Emblemów - od 1 do 3, w zależności od misji. A że każdy epizod można powtarzać co 30min, jest to dobra okazja do nadrobienia zaległości i dorobienia się nowych zabawek. Niestety, poza kilkoma okrętami w C-Store oraz dalszymi aktualizacjami Tribble'a nic więcej nie jest na ten miesiąc szykowane.

  Grudzień:

  Tak jak informowaliśmy wcześniej, pomiędzy pierwszym a ósmym grudnia cała obecna zawartość Tribbla zostanie przeniesiona na główny serwer. Będzie to znacząca aktualizacja, zawierająca wszystkie nowości i rozwiązania, takie jak Duty Officer System, Borg Invasion of Defera, Dilithium i wiele innych.

  Co więcej, Cryptic obiecuje na okres świąteczny swój pierwszy prawdziwy event. Szczegóły nie są znane, ale można się spodziewać "śniegu", prezentów i temu podobnych. Wydarzenie miałoby się rozpocząć w połowie miesiąca i trwać do nowego roku.

  Styczeń:

  Oprócz startu Free-to-Play w połowie miesiąca (z dość ciekawie dobraną datą, tak na marginesie, 17.01), planowane jest wypuszczenie większej łatki z dalszymi usprawnieniami i nowościami.

  Luty:

  Raz jeszcze spodziewajmy się rocznicowego eventu wraz z początkiem miesiąca. Szczegóły nie są znane, ale i w tym przypadku możemy oczekiwać nietypowych wydarzeń i nagród dla graczy.

  I wreszcie najważniejsza informacja, która zaspokoić powinna osoby wyczekujące Featured Episode series 4 - nowy cykl poświęcony Dominium wypuszczony zostanie krótko po rocznicy. Faktem jest, że trochę już na niego czekamy, ale Cryptic obiecuje, iż będzie to najlepsza seria dotychczas. Zapewne też w tym okresie ujrzymy wreszcie nowego USS Enterprise-F.

  Pozostaje czekać. My jednak przestrzegamy osoby mające 17 stycznia zaznaczone już w kalendarzu, że jak w przypadku każdej tego typu premiery mogą pojawić się pewne problemy z działaniem serwera, nawet pomimo uprzednich przygotowań ze strony Cryptic.

  Źródło: Path to F2P Dev Blog #23

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram