Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Plan Hausnera

Plan Hausnera

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • rdo
    Participant
    #2002

    Czy popierasz??ja oczywiście pisze A).... racjonalizacja wydatków nie sprawi, że ktokolwiek zubożeje - to jedynie umocni wzost gospodarczy - a pieniądze wcześniej lub później spłyną na sam dół - do nas, czyli zwykłych ludzitak w ogóle to racjonalizować wydatki trzeba jak najszybciej - dług publiczny jest blisko konstytucyjnego progu - a zadłużyliśmy sie w Euro, wiec jak kurs złotówki jeszcze troche spadnie to może sie wydarzyć katastrofa!!!! wtedy obniżanie podatków bedzie trzeba przesunąć o kilka lat później 🙁

    fluor
    Keymaster
    #17084

    Nie bój żaby, mamy nową koalicję, która przeprowadzi plan Hausnera 😉

    Q
    Participant
    #17115

    Mi brakuje jednej opcji w ankiecie. :?Właściwie to sądze, że takimi sprawami powinni się zająć specjaliści np. ci z centrum Adama Smith'a. a nie jakiś Hausner. Hausner do domu!!! 😛

    Thengel
    Participant
    #17120

    np. ci z centrum Adama Smith'a. a nie jakiś Hausner.

    Jeszcze tego brakowało.... Hrrr... Adama Smitha powinno się przekląć a wszystkich liberałów gospodarczych odsunąć od władzy (bez obrazy Ixion 🙄 )

    fluor
    Keymaster
    #17138

    Jeszcze tego brakowało.... Hrrr... Adama Smitha powinno się przekląć a wszystkich liberałów gospodarczych odsunąć od władzy

    Tak, potrzebujemy prawdziwej Rewolucji 😛

    Krusty
    Participant
    #17158

    Thengel nie tylko Ixion jest tu zatwardzialym liberalem ja także :twisted:. A tak na marginesie to nie da się ukryć że Polska stoi teraz na rozdrożu pomiędzy liberalizmem a lewicowością w wykonaniu Andzeja L. (zgiń przepadni zmoro nieczysta ❗ ). A co do samego planu Hausnera to uważam że to co z niego zrobili to jakaś kpina jest, dlatego wpelni popieram postawe PO.

    Gosiek
    Participant
    #17160

    Krusty - to co robi (i mówi) niejaki Andrzej L. i jego partyjni koledzy to nie jest żadna lewicowość tylko czysty populizm (że o steku bzdur nie wspomnę 👿 ). Z prawdziwą lewicą i jej poglądami ma on tyle wspólnego co z liberałami. 😉 Co do planu Hausnera - był niezły projekt, który znowu został sprzedany i rozwalony na drodze zakulisowych targów i układów. To co zostało nie nadaje się do niczego. Niestety.

    mattik
    Participant
    #17265

    ODP: A. Tak przy okazji bardzo podoba mi się projekt reformy podatków C. im. A.S. Widzieliście??? Jednak ma on wadę... NIE ZAKŁADA LIKWIDACJI KRUS.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram