Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Plakat Resident Evil: Afterlife

Plakat Resident Evil: Afterlife

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Keymaster

Pojawił się nowy, międzynarodowy plakat promujący Resident Evil: Afterlife. Ku ździwieniu fanów serii, nie widnieje na nim Milla Jovovich, odtwórczyni głównej roli. Zobaczcie sami w dalszej części newsa.

[more]Prezentowany plakat pochodzi z TaJlandii, stąd niezbyt... czytelne napisy. Na nim widzimy Alberta Weskera (granego przez Shawna Robertsa) oraz rodzeństwo Chrisa i Claire Redfieldów (grają ich Wentworth Miller i Ali Larter)

Dołączona grafika

Premiera filmu już 10 września.

Źródło: Blastr[/more]

Aeth
    Participant

Ja wiem, że ostatnie dwa filmy sięgały mulistego dna, ale i tak obejrzę nowy i będę się nim zachwycać, gdzie tylko będzie to możliwe ^^Plakat wygląda ciekawie. Powiedziałabym - trochę bardziej tradycyjnie, skoro bez Milli 😉

Infango
    Participant

chciałeś napisać te ostatnie trzy filmy, bo ten cudowny animowany 3D który był robiony przez twórców gry był zapowiadany na cudo piękne ( nawet w naszych gazetach o grach ) a wyszedł z niego gniot straszny:)

Aeth
    Participant

Nie, nie, miałam na myśli tylko filmy aktorskie z Millą - jedynka podobała mi się bardzo, dwie kolejne już absolutnie mniej. Degeneration w ogóle tu nie liczę, bo w zasadzie nawet nie nie chcę pamiętać, że coś takiego powstało ^^

perekel
    Participant

Nie, nie, miałam na myśli tylko filmy aktorskie z Millą - jedynka podobała mi się bardzo, dwie kolejne już absolutnie mniej. Degeneration w ogóle tu nie liczę, bo w zasadzie nawet nie nie chcę pamiętać, że coś takiego powstało ^^

Twoja wypowiedź, Aeth, utwierdza mnie w przekonaniu, że najlepsze są PIERWSZE części. Sequele, prequele nie zawsze dają radę. Oczywiście są chlubne wyjątki, ale...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram