Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pierwszy zwiastun Terminator: Genisys

Pierwszy zwiastun Terminator: Genisys

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant

Poniżej prezentujemy pierwszy trailer do Terminator: Genisys. Jeżeli widzieliście pierwsze dwie części serii, doświadczycie wielokrotnego déjà vu 😛 Mimo to ciekawi jesteśmy Waszych opinii.

Nad Wisłę film zawita 26 czerwca przyszłego roku.

Piotr
    Keymaster

Wiedziałem, że mnie wyprzedzisz z tym newsem, Jj. 😉

Powiem tak, rebooty/remake'i produkcji stosunkowo świeżych (seria Terminator taką wg mnie jest) cenię nisko, co mówię otwarcie, ale tu zapowiada się coś w rodzaju remake'u temporalnego. Co prawda jakieś to pomieszane, bo Reese ląduje niby w czasach pierwszego filmu, a spotyka T-1000 z drugiego, no ale... Dam mu szansę.

Slawek
    Moderator

Chciałem trochę pomarudzić na sam fakt restartu, ale to wygląda... nawet ok...

Deja vu niesamowite jeśli chodzi o sceny, ale spodziewałem się perfidnego remake'u, zaś wygląda na to, że będzie to powtórka Star Treka. "Twist" z Sarą ma potencjał na przedstawienie pierwszoplanowej kobiecej roli, która nie będzie tylko damsel in distress, lub biegającymi cyckami, lecz postacią silną i pewną siebie. Ba, wygląda na to, że role płci się wręcz odwróciły. Ot miła odmiana jeśli chodzi o letnie kino akcji.

No i fajna muzyka.

Lo'Rel
    Participant

Rzeczywiście ilość podobnych scen jest zaskakująca. Ale równie zaskakujące jest to, że wygląda to dobrze. Podobieństwo aktorów do oryginałów jest bardzo duże. Jak człowiek przymróży oczy, to można odnieść wrażenie oglądania oryginału. Chyba wybiorę się do kina.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram