Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pierwszy zwiastun Planety Małp

Pierwszy zwiastun Planety Małp

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Participant

Jako że obraz wyraża tysiąc słów, prezentujemy poniżej pierwszy zwiastun Rise of the Planet of the Apes:

Występują m.in.: James Franco, Andy Serkis, John Lithgow, David Hewlett oraz masa wygenerowanych komputerowo małp.

Reżyseria: Rupert Wyatt

Cross
    Keymaster

Trailer jest ok.

Diabeu
    Participant

No trailer w porządku, z tego co widzę to film ma być swoistym prequelem do wszystkich poprzednich, albo poprostu zapoczątkować nową sagę o Małpach.Kul.

perekel
    Participant

Podoba mi się ten trailer.!

Lo'Rel
    Participant

z tego co widzę to film ma być swoistym prequelem do wszystkich poprzednich

Raczej nie, o ile pamiętam, oryginalny Rise of the Planet... też był bodajże ostatnim filmem z serii. Więc to nie jest takie niezwykłe. Sam trailer zapowiada ciekawy film.

Barusz
    Participant

Oryginalnie był to czwarty z pięciu filmów 🙂 Ten ostatni zaczyna się od tego, że małpy rządzą na nowo planetą, a ludzie są ich niewolnikami, a kończy pojednaniem obu stron.

Lo'Rel
    Participant

Rzeczywiście Barusz, przyznaję, że zapomniałem.

Diabeu
    Participant

I dzięki za spoilera.

Galactica
    Participant

Czekam na film 🙂 Planetę Małp tą nową oglądałem. Fajne nawet.

Barusz
    Participant

I dzięki za spoilera.

No, bez przesady. Spoiler tyczący filmu sprzed prawnie 40 lat?

Diabeu
    Participant

Mógłby mieć nawet i 4000 lat, ale co to zmienia skoro nie oglądałem?Trza uszanować, że ktoś może nie mieć ochoty na poznawanie szkieletu fabuły przed obejrzeniem.

Barusz
    Participant

Zmienia tyle, że od pewnego mementu narażasz się na spoilery czytając jakikolwiek tekst na temat danego filmu. Trzeba uszanować to, że inni będą o nich pisać, opierając się na tym, co widzieli na ekranie (bo jak to inaczej zrobić?).

Diabeu
    Participant

Ale to jest temat o trailerze NOWEJ części.

Barusz
    Participant

O której żadnego spoilera nie podałem...

Diabeu
    Participant

No co ty nie powiesz :PZa to zaspoilerowałeś tą starą. Widzę, że dyskusja z Tobą tutaj jest bezcelowa.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram