Forum Trek.pl Newsy Star Wars Pierwszy zwiastun Gwiezdnych Wojen VII

Pierwszy zwiastun Gwiezdnych Wojen VII

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • kotek
    Participant
    #8116

    B1xf4O0IUAAea_3.jpg

    Lucasfilm potwierdził, że w najbliższy piątek 28 listopada, pojawi się pierwszy zwiastun Star Wars: The Force Awakens. 88 sekundowy trailer ma pojawić się w wybranych amerykańskich kinach. Polscy fani muszą liczyć na to, że szybko trafi on do sieci.
     
    Do niedawna nie był znany nawet tytuł produkcji. Wytwórnia Disneya podała go dopiero w tym miesiącu. Pisaliśmy o tym tutaj. Wiadomo już oficjalnie, że w polskich kinach siódma część sagi będzie zatytułowana: "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy".
     
    Źródło: wired.com, wp.pl

    Doro
    Participant
    #119558

    Trailer trailera...niektorych rzeczy jak taki hype nie jestem w stanie zrozumiec.

    fluor
    Keymaster
    #119560

    Czy to jest prawdziwy teaser czy trailer? Jak na oficjalny materiał, to wygląda mało epicko.

    Mordah
    Participant
    #119561

    No, typowy Abrams. Jakieś bijatyki na mieczyki, wybuchy w kosmosie. Zniszczył klasykę. Nie widziałem filmu i mi się nie podoba.

    The D
    Participant
    #119562

    Mark Hamill dobrze się trzyma jak na sześćdziesięciolatka 😉

    kotek
    Participant
    #119563

    Czy to jest prawdziwy teaser czy trailer? Jak na oficjalny materiał, to wygląda mało epicko.

    Fluor trailer będzie miał "premierę" 28 listopada w USA. Na razie w sieci jest tylko jego teaser.

     

    Cokolwiek powiemy o nowych nowych Gwiezdych Wojnach,to jak na razie znakomity mają tylko marketing....

     

    Edit: Teaser znika. Nie mogę potwierdzić jego autentyczności.

    Jamjumetley
    Participant
    #119564

    Czy tylko mi ten teaser wygląda na jakiś fanfilm?

    Diabeu
    Participant
    #119568

    Hamill z brodą wygląda kozacko a sam film będzie sto razy lepszy od gównianej nowej trylogii, zobaczycie.

    Romek 63
    Participant
    #119663

    A tę wersję już widzieliście ? 😀

     

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram