Forum Trek.pl Newsy Star Trek Pierwszy z nowych zwiastunów Star Trek Into Darkness

Pierwszy z nowych zwiastunów Star Trek Into Darkness

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Keymaster

Zgodnie z informacją z TrekMovie ukazała się nowa zapowiedź Star Trek Into Darkness. Zwiastun pokazywany jest w kinach przed filmem "Oz Wielki i Potężny" i jest kierowany do młodszej widowni.

Barusz
    Participant

Jednoosobowe latanie po kosmosie? Czy tylko mi skojarzyło się z pewnym motywem z sąsiedniego uniwersum? 😉

Mordah
    Participant

Tak, chyba tylko tobie

Barusz
    Participant

To inaczej, nie uważasz tego pomysłu za niemądry?

Mordah
    Participant

Jeszcze nie, bo nie znam kontekstu. Obejrzę film, zobaczę po co i na co to było i wtedy się wypowiem. Nie chce pikardyzować i wypowiadać się na temat tego, czego nie widziałem 🙂

Barusz
    Participant

Jak nie widziałeś latania po kosmosie w kostiumie jak widziałeś? Yt ci nie działa? Tak, zwiastuny też wolno oceniać w kategorii mądre/głupie/idiotyczne, nie tylko filmy. Już abstrahując od faktu, że w "normalnym" ST nawet wiele lat później nikomu nic takiego się zwyczajnie nie śniło - B'ellana z Tomem w VOY: Day of Honor mogli tylko unosić się w kosmosie i marzyć o pomocy, a Jake i Nog w DS9: Valiant mieli nawet kapsuły ratunkowe i też musieli czekać na pomoc (podobnie zresztą Sisko z załogą po tym, jak Breenowie zniszczyli pierwszą wersję Defianta).

Mordah
    Participant

Ja widziałem tylko wystrzelonego Kirka z czegoś. Widziałem również Datę przemierzającego przestrzeń kosmiczną ("Nemesis") jak i również widziałem Worfa (lub Picarda) "fruwającego" w kosmosie ("First Contact"). Tylko że tamte przypadki mogę ocenić, bo znam kontekst, tutaj nie znam i nie wiem po co został Kirk wystrzelony i czemu lawiruje wśród odpadków.

Slawek
    Moderator

Bo fajnie wygląda i jest efektownie. Pew Pew.Deal with it.

Jamjumetley
    Participant

Kirk zmierza do innego okrętu widocznego na kilku klatkach. Pewnie tego który później wpadnie do wody.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram