Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pierwszy trailer Gry Endera

Pierwszy trailer Gry Endera

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #7373

    Fani uniwersum wykreowanego przez Orsona Scotta Carda mogą się cieszyć. W sieci pojawił się pierwszy trailer ekranizacji "Gry Endera". Światowa premiera odbędzie się 1 listopada bieżącego roku. W filmie wystąpią takie gwiazdy jak Harrison Ford (jako Pułkownik Hyrum Graff) oraz Ben Kingsley (jako Mazer Rackham). W rolę głównego bohatera, młodego geniusza - Endera Wiggina - wcieli się Asa Butterfield.

    The D
    Participant
    #112225

    Mam nadzieję, że te walki powietrzne to tylko migawki z pierwszej inwazji i twórcom nie przyszło do głowy zrobić kolejnego Battlefield Earth z dzielnymi amerykańskimi chłopcami w F16 kopiącymi tyłki kosmitom.

    Silver Phoenix
    Participant
    #112231

    Yyy... To Harriery były...Jeśli film ma być w miarę wierną adaptacją książki, to myśliwce będą jedynie jako właśnie migawki 🙂

    LIBERTO
    Participant
    #112232

    ciekawe czy uda się w filmie ukazać jak bardzo brutalne były dzieje Endera w "szkole". dawno to czytałem ale najbardziej to mi utkwiło w pamięci

    Dalek
    Participant
    #112233

    Mnie zastanawia czy pokażą w pełni relację Endera z rodzeństwem. Na trailerze widać Valentaine, Peter też jest w obsadzie. Zobaczymy czy pokażą czym Ender się od nich różni i dlaczego to właśnie on został wybrany. Ponadto Peter to jedna z ważniejszych postaci tego uniwersum.

    Galactica
    Participant
    #112234

    Hmm, a czy to dzielo jest zacne i godne przeczytania ❓ Warto tracić czas ❓

    Dalek
    Participant
    #112235

    Zdecydowanie warto przeczytać: "Grę Endera", "Mówcę umarłych" i "Ksenocyd", czyli 3 pierwsze książki głównej serii.

    Galactica
    Participant
    #112236

    Zerknąlem na krótki opis fabuly Sagi o Enderze i zaintrygowaly mnie Robale. Chyba gdzieś je już spotkalem 😀

    LIBERTO
    Participant
    #112237

    Hmm, a czy to dzielo jest zacne i godne przeczytania ❓ Warto tracić czas ❓

    uwierz to nie będzie stracony czas.to sa naprawdę bardzo dobre książki

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram