Forum Trek.pl Newsy Star Trek Pierwszy teaser Star Trek Into Darkness

Pierwszy teaser Star Trek Into Darkness

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #109078

    JJ: Tym razem mają dosłownie zakute łby ;)Ech ta federacyjna propaganda.

    Zarathos
    Participant
    #109079

    Gary w oryginale był skrzyżowaniem Jean Grey i Profesora X. Tutaj wygląda raczej na maniaka z wielką giwerą. Nie jestem przekonany, czy to będzie Gary Mitchell. Jasne, ST2 może się różnić od oryginału (zgroza!) i G.M. może być inny (zgroza!), ale jakoś nie mam do Mitchella przekonania. Plus ostatnia scena z japońskiego trailera - końcówka Wrath of Khan jak nic.Khan nadal bardziej by mi pasował. Ale będzie, co scenarzysta da :DSam trailer trąci ciut za bardzo Sądzią Dredem i DSV (miasta, latanie, strzelanie, okładanie się po pysku i Enterprise pod wodą?), niż ze sci-fi związanym jednak, jak by nie patrzeć, z kosmosem.

    fluor
    Keymaster
    #109080

    Zar, przypadek? spisek?

    Dołączona grafika

    Barusz
    Participant
    #109081

    + scena spotkania Kirka i naszego villiana, chłopcy patrzą na siebie wzajem jak starzy znajomi zaskoczeni, że spotykają się w takich okolicznościach.+ fakt, że Khan w tym czasie lata sobie gdzieś w kosmosie (okres przedkirkowy nie został zmieniony w STXI), trudno, by nagle znalazł się na Ziemi.

    Zarathos
    Participant
    #109082

    Przypadek? Przecież jak Kirk grzebał Mitchella, to odcinkowa blondyna też tam była. A trailerze wyglądało, jakby zobaczyli się po raz pierwszy. Równie dobrze to może być młoda doktor Marcus :PTak BTW - wygląda, jakby zaraz miała się roześmiać :D---Barusz:- Khan z Kirkiem też się wcześniej znali. I o ile Khan mógłby szukać zemsty na ludzkości, to dlaczego Mitchell miałby być zaskoczony, że spotyka Kirka? Jeżeli miałby na kimś szukać zemst to na nim za zakopanie go na zadupiu.- fakt, że Mitchell powinien być... dzieciakiem w liceum? Kirk w oryginale był jego instruktorem w akademii. Mitchell stał się super-czieławiekiem po przeleceniu przez barierę galaktyczną pod dowództwem Kirka. I mógłby szukać zemsty dopiero po tym, jak Kirk go zakopał gdzieś tam (i pozbawił częsci mocy?). A na to też raczej nie było czasu.Równie dobrze to może być Gary Seven. W sumie - dlaczego nie?

    Jamjumetley
    Participant
    #109083

    Mam szczerą nadzieję, że to nie Khan. Raz - czy jest on znowuż tak wyjątkowy?. Dwa - mało Hindusa przypomina 😉 Trzy - znowu "dwójka" o Khanie? Cztery - jaka znowu zemsta? Nowy Kirk nie zdążył mu jeszcze niczego złego zrobić.

    Z drugiej strony, jeżeli to Mitchell, to jak pozyskał nadludzkie moce? Ale jeżeli to nie on, dlaczego Urban miałby kłamać w kwestii czarnego charakteru?

    Przypadek? Przecież jak Kirk grzebał Mitchella, to odcinkowa blondyna też tam była. A trailerze wyglądało, jakby zobaczyli się po raz pierwszy.

    No, była. Ale linia czasowa nie ta.

    Barusz
    Participant
    #109084

    Khan z Kirkiem się znali??? WTF? A pytanie czemu Mitchell miałby być zaskoczony widząc kapitana statku kosmicznego na Ziemi, umówmy się, że zawisa w powietrzu...

    Lo'Rel
    Participant
    #109085

    Nie wiem czy to dlatego, że Star Trek, czy może bardziej obiektywnie. Ale ostrożnie mówię, że mi się teaser podoba. Później go sobie poanalizuję dokładnie.

    perekel
    Participant
    #109087

    Analiza trailera według: http://go.ign.com/SPv5SI 😀

    Aldaron87
    Participant
    #109089

    Super teaser! 🙂 ciekawe co jeszcze przed premierą nam zapodadzą 🙂 zastanawia mnie Entek wyłaniający się z wody i wybuchający okręt na końcu? Zapowiada się mrocznie ^^

    Slawek
    Moderator
    #109090

    Dołączona grafika

    Łomatko, ten "krzyk" wygląda tak sztucznie, że nie wiem jak to trafiło do finalnej wersji. Figury woskowe mają w sobie więcej życia niż ta kobita.

    fluor
    Keymaster
    #109092

    T'R, być może to wynika z kontekstu i ona gra słabą aktorkę? OK, to naprawdę jest słabe.

    Slawek
    Moderator
    #109093
    Romek 63
    Participant
    #109094

    Ładnie latają. Ładnie się biją. Pamiętam, że Star Trek to było coś o naukowcach i eksploratorach nowych światów, ale widzę to jak za mgłą...

    Bardzo dobry wniosek 🙂 Ja bym tylko dodał jeszcze, że kiedyś nawet jak w Star Treku się bili to przypominało to naturalne lanie się po gębach. A tutaj coś mi się wydaje, że znowu będziemy mieli latających w powietrzu rycerzy walczących w formie szermierki, choć może nie koniecznie świetlnymi mieczami 😀 Tak że obawiam się, iż znowu filmowi bliżej będzie do Star Wars niż do Star Trek - niestety :huh: No ale obym się mylił 😐

    Mordah
    Participant
    #109098

    walczących w formie szermierki

    W sumie to już było, więc może Abrams sięgnie do kanonu i nakręci półnagiego sternika ze szpadą.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram