Forum Trek.pl Newsy Star Wars Pierwszy klaps na planie Star Wars VII

Pierwszy klaps na planie Star Wars VII

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • kotek
  Participant
  #7813

  Zdjęcia VII częsci sagi Gwiezdnych Wojen miały oficjalnie rozpocząć się w maju tego roku w Londynie (jak informowaliśmy tu). Później islandzki serwis informacyjny pochwalił się, że ekipa zdjęciowa planuje nagrania niektórych scen na jednym z największych lodowców na wyspie już w kwietniu (więcej informacji tutaj).

  Dołączona grafika

  Wszyscy wstrzymywali oddech, czekając na pierwszy klaps na planie reżyserowanych przez J.J. Abramsa Gwiezdnych Wojen, a tymczasem... on już padł! Pozostaje zagadką, jak studiu Disneya udało się utrzymać to w tajemnicy. Szef Walt Disney Studios, Alan Horn potwierdził, ze zdjęcia do Star Wars VII już trwają. Horn zdradził również, że największy problem ma z obsadą, a castingi jeszcze trwają. O aktorach mających szansę na rolę w VII Epizodzie, pisaliśmy tutaj: Judi Dench jako Mon Mothama oraz tu: Zac Efron i Ryan Gosling w Star Wars VII.

  Wywiad, jaki Alan Horn udzielił dziennikarzom "The Hollywood Reporter", podczas wizyty w szkole filmowej Loyala Marymount, do obejrzenia poniżej:

  Film do kin ma trafić 18 grudnia 2015 roku.

  Źródło: Den of Geek

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram