Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pierwsze zdjęcia z nowej "Alicji w krainie czarów"

Pierwsze zdjęcia z nowej "Alicji w krainie czarów"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #4391

  Portal Comingsoon.net posiłkując się materiałem z magazynu Disneya opublikował kilka zdjęć z powstającego właśnie filmu Alice in Wonderland (Alicja w krainie czarów), nad którym czuwa Tim Burton, producent i reżyser pierwszej serii filmowych przygód Batmana. Są to wprawdzie fotosy koncepcyjne, bowiem praca zdjęciowa jeszcze nie ruszyła, jednakże możemy na nich zobaczyć wstępny pomysł na kreację scenografii w filmie. Przypomnijmy, że w obsadzie nowej Alicji w krainie czarów znalazły się takie gwiazdy jak Johnny Depp czy też Helena Bonham Carter.

  [more]Zdjęcia pochodzą z dużego artykułu jaki ukazał się w papierowym wydaniu magazynu Disney 23. Oto jak może prezentowa się jedna ze scen:

  Dołączona grafika

  Wszystkich zainteresowanych odsyłam do materiału na Coomingsoon.net oraz oficjalnym forum fanów twórczości Tima Burtona.[/more]

  Eviva
  Participant
  #69476

  Kto to już nie tłukł tematu Alicjii... Wersja fabularna, liczne rysunkowe, muppetowa, musicalowa, teatralna, wersja dramat, komedia, horrror, wersja z osobą dorosłą zamiast dziewczynki, nie licząc rozlicznych nawiązań,na czele z TOS"SHore Leave" czy "Zwierciadłem piekieł" Mastertona. Mogliby też dać już spokój.

  Cross
  Keymaster
  #69480

  To tylko świadczy o potędze tej książki 🙂

  Match
  Participant
  #69481

  Tim Burton i Alicja?To trzeba będzie zobaczyć! 😀

  Lo'Rel
  Participant
  #69485

  To tak uniwersalna historia, że można ja przedstawiać na setki różnych sposobów - zupełnie jak Star Trek 😛 sądząc po konceptach ta adaptacja będzie całkiem klasyczna, ale może być ciekawa.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram