Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Pierwsze zdjęcia z nowej "Alicji w krainie czarów"

Pierwsze zdjęcia z nowej "Alicji w krainie czarów"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #4391

    Portal Comingsoon.net posiłkując się materiałem z magazynu Disneya opublikował kilka zdjęć z powstającego właśnie filmu Alice in Wonderland (Alicja w krainie czarów), nad którym czuwa Tim Burton, producent i reżyser pierwszej serii filmowych przygód Batmana. Są to wprawdzie fotosy koncepcyjne, bowiem praca zdjęciowa jeszcze nie ruszyła, jednakże możemy na nich zobaczyć wstępny pomysł na kreację scenografii w filmie. Przypomnijmy, że w obsadzie nowej Alicji w krainie czarów znalazły się takie gwiazdy jak Johnny Depp czy też Helena Bonham Carter.

    [more]Zdjęcia pochodzą z dużego artykułu jaki ukazał się w papierowym wydaniu magazynu Disney 23. Oto jak może prezentowa się jedna ze scen:

    Dołączona grafika

    Wszystkich zainteresowanych odsyłam do materiału na Coomingsoon.net oraz oficjalnym forum fanów twórczości Tima Burtona.[/more]

    Eviva
    Participant
    #69476

    Kto to już nie tłukł tematu Alicjii... Wersja fabularna, liczne rysunkowe, muppetowa, musicalowa, teatralna, wersja dramat, komedia, horrror, wersja z osobą dorosłą zamiast dziewczynki, nie licząc rozlicznych nawiązań,na czele z TOS"SHore Leave" czy "Zwierciadłem piekieł" Mastertona. Mogliby też dać już spokój.

    Cross
    Keymaster
    #69480

    To tylko świadczy o potędze tej książki 🙂

    Match
    Participant
    #69481

    Tim Burton i Alicja?To trzeba będzie zobaczyć! 😀

    Lo'Rel
    Participant
    #69485

    To tak uniwersalna historia, że można ja przedstawiać na setki różnych sposobów - zupełnie jak Star Trek 😛 sądząc po konceptach ta adaptacja będzie całkiem klasyczna, ale może być ciekawa.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram