Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Pierwsze zadanie dla Rekrutów Delta

Pierwsze zadanie dla Rekrutów Delta

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • gordian76
  Participant
  #8281

  7e57bb1db4f84113378f5db4dc2f53b214279335

  Od dziś połączone siły Sojuszu werbują nowych rekrutów do walki za Iconianami i ich sługami. Każdy nowy rekrut ma do wykonania szereg zadań dających nie tylko osobiste korzyści, wspominane wcześniej, ale przede wszystkim wsparcie dla całej społeczności obszaru znanej Galaktyki.
   
  W tym tygodniu pierwsze zadanie nosi nazwę "first-time completion of missions". Każda nowa postać (stworzona w trakcie eventu, jego data zakończenia to 21 maj) powinna wykonać tutorial oraz jak najwięcej misji fabularnych. Wykonanie pierwszej uruchamia globalny licznik, mający 3 punkty krytyczne, których osiągniecie w trakcie tego tygodnia zaowocuje bonusami dla całego serwera - zwiększeniem ilości zdobywanych w kolejnym tygodniu skill points oraz expertise o 50% (do max. 150% po trzecim punkcie).
   
  Do zobaczenia w Akademii!

  Pamiętajcie też, że od dziś za wykonanie misji Uneasy Allies do zdobycia jest druga część setu Romulan Imperial Navy - Romulan Imperial Navy Personal Shield, a do 6 kwietnia 20% obniżka na zakupy wybranych usług z C-STORE oraz gatunków mogących zostać Rekrutami!

  Źródło: Oficjalna strona STO

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram