Forum Trek.pl Newsy Star Trek Pierwsze strony komiksu Star Trek: Countdown

Pierwsze strony komiksu Star Trek: Countdown

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4199

    Wydawnictwo IDW opublikowało pierwsze pięć stron komiksu ST: Countdown, którego premiera zapowiadana jest na najbliższy tydzień. Komiks ma pokazać wydarzenia pomiędzy ostatnim filmem "Nemesis" a najnowszym.

    [more]Scenariusz do czteroczęściowego komiksu napisali Tim Jones i Mike Johnson, a rysował David Messina - wszystko pod producenckim okiem twórców Star Trek XI: Abramsa, Kurtzmana i Orciego. Z pokazanych stron komiksu najciekawszy jest chyba okręt romulański - inny niż pokazany na trailerze. Nero, jeden z głównych bohaterów filmu, na pierwszych stronach komiksu przypomina typowego Romulanina - czyli posiada włosy i nie ma tatuażu.

    Komiks jest już dostępny w przedsprzedaży, pojedyncze wydanie kosztuje 3,19$ a wydanie łączące wszystkie 4 części będzie kosztowało 12,23$.

    Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

    Źródło: TrekMovie[/more]

    Krusty
    Participant
    #67316

    Pokazali tyle by nie pokazać nic . 😉

    fluor
    Keymaster
    #67320

    To byłoby zaskakujące, gdyby pokazali pointę albo zakończenie - bo przecież to ma zachęcić do kupowania, a nie spojlerować. To co najważniejsze - pokazali jaka jest kreska, jaki jest styl komiksu.

    Breen
    Participant
    #67326

    Mi ta kreska bardzo się podoba :). Szkoda , że w Polsce ciężko będzie go dostać..

    Xalein
    Participant
    #67343

    Jakby ktos mial chec sprawadzenia do Polski to ja chetnie tez bym sie przylaczyl.

    bArT8472
    Participant
    #67526

    Przypuszczam, że do Polski zostanie sprowadzony bardzo szybko... w postaci PDFa 😛

    fluor
    Keymaster
    #67527

    To faktycznie bardzo zabawne. Chyba jeżeli uważamy się za fanów ST to powinniśmy wspierać twórców i kupować oryginalne gry, książki, komiksy, etc. nieprawdaż? Cena tego komiksu nie jest jakaś astronomiczna.

    Anonymous
    Guest
    #67530

    Astronomiczna cena nie jest za to astronomiczne są ceny przesyłki. Niewielka paczka kosztuje 200$. Więc cena ta przebija koszt zakupu wielokrotnie. Poza tym gdyby się dało to kupić w normalny sposób to więcej by się chętnych znalazło. To dlatego cena po sprowadzeniu rośnie kilkukrotnie. Pomijam fakt, że nie bardzo w USA chcą honorować naszą kasę w postaci przelewów.

    Velo
    Participant
    #67531

    R'Cer skąd 200 dolarów?Nie raz kupowałem w amerykańskim amazonie i wcale nie są to duże koszty przesyłkiA na książki i papierowe rzeczy nie ma cłaSprawdziłem - obecnie w amazonie jest na promocji 12,23 dolarów + 7,98 przesyłkiW sytuacji gdy kupuje się jeden - jak więcej to wychodzi taniej ;P

    Gosiek
    Participant
    #67536

    Niewielka paczka kosztuje 200$. Więc cena ta przebija koszt zakupu wielokrotnie.

    Podobnie jak Velo nie wiem skąd wziąłeś taką cenę, ale nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistością. Nawet kurier z USA czy z Azji dla przesyłki z książkami kosztuje kilkadziesiąt dolarów, nie kilkaset. Kiedy ostatnio sprowadzałeś jakieś książki czy inne drobne przesyłki że masz taki cennik z kosmosu?

    Poza tym gdyby się dało to kupić w normalny sposób

    A co jest NIENORMALNEGO w zakupach zza granicy przez internet? Bo ja nie ogarniam - kościół zakazał, wąglika dołączają do paczki albo istnieje ryzyko, że będzie tam bomba?

    Pomijam fakt, że nie bardzo w USA chcą honorować naszą kasę w postaci przelewów.

    Przelewów? Płacisz za zakupy w USA przelewem bankowym? W takim razie, dla Ciebie faktycznie koszty transakcji mogą być astronomiczne, bo to jeden z najdroższych i najwolniejszych sposobów wysyłania gotówki za granicę. Ale na szczęście wynaleziono już karty płatnicze (nie muszą być kredytowe) i paypal, przy których dodatkowe koszty za przewalutowanie minimalne. Wystarczy tylko wybrać jakiś w miarę nowoczesny sposób płatności, żeby oszczędzić sobie dodatkowych kosztów i przyspieszyć transakcję. Ale to też trzeba chcieć sprawdzić, że można inaczej, a nie opowiadać o przelewach...

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram