Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Pierwsza rocznica Star Trek Online

Pierwsza rocznica Star Trek Online

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Keymaster

Dołączona grafika

Już od dawna zapowiadane były uroczystości z okazji pierwszej rocznicy STO. Niektóre ich szczegóły były jawne, inne, choć w założeniu tajne, mimo starań ekipy gry wyszły na światło dzienne, ale czy tylko na nie czekaliśmy? Czy nowe wnętrza ziemskiego doku i Q rozdający nagrody w ESD i na Qo'nos to wszystko, co zapamiętamy z rocznicy? Nie, zmian i nowości jest dużo więcej - przeczytacie o nich w dalszej części.

Nie zapomnijcie jednak, że dziś są dwa powody do świętowania. Pierwszą rocznicę obchodzi też STOnline.pl. Nasz serwis wystartował razem z grą - już od roku dostarcza Wam ciekawych informacji i pomaga poznać innych polskich graczy. A dalej będzie jeszcze lepiej.

[more]

Dołączona grafika

Co więc nowego znajdziemy w STO? Poniżej lista istotnych zmian:

• Wprowadzono nowy ziemski dok wzorowany na tym znanym z filmów
    • Dodano jednogodzinny XP boost do dropów i nagród za minigry
    • Klingoni otrzymali dostęp do sektora Psi Velorum
    • Okręty naukowe otrzymały nową pasywną zdolność - Sensor Analysis - dający buff do broni i podsystemów tym większy, im dłużej namierzona jest wroga jednostka. Zwiększono też bonus z +10 Auxiliary to +15 Auxiliary
    • Wprowadzono zmiany do wielu zdnolności, m.in. Feedback Pulse, Tyken's Rift, Beam Overload, Engineering Team, Science Team, Tactical Team, Extend Shields i Photonic Shockwave.
    • Osłabiono nieco lotniskowiec Vo'quv.
    • Zmieniono właściwości torped i min tricobaltowych
    • Ablative Armor Intrepida - skrócono działanie pancerza, ale zwiększono częstotliwość jego użycia.
    • Zmieniono czcionkę w grze
    • Umożliwiono zakupy w C-Store poprzez krawca i stocznię

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie.[/more]

slider
    Participant

Nie tylko wnętrze ESD się zmieniło, również z zewnątrz uległ metamorfozie i w końcu wygląda jak ten, dobrze wszystkim znany z filmów i seriali.W C-Store pojawił się również "Skill Boost" na 8 godzin, nie tylko na jedną godzinę. W sklepie również można nabyć Delta Flyer (co jednak odradzam, bo będzie można go samemu stworzyć w Memory Alpha).Pojawiały się też pierwsze trzy misje stworzone przez graczy w FOUNDRY, wymagają małych poprawek, ale ogółem wrażenia jak najbardziej pozytywne.Do tego wszystkiego z okazji rocznicy, a w sumie przede wszystkim z tej okazji w grze króluje Q 🙂 Daje ciekawe nagrody i tu mała wskazówka: wybierając je z fontanny lub sterty tribbli można kliknąć CANCEL i losować inne nagrody. Zapewne jest to bug i możliwe, że go usuną, ale jeszcze godzinę temu to działało.Duży patch, spore zmiany i niestety nieoczekiwany downtime 🙂 Ach... Cryptic - nic dodać nic ująć, może w końcu kiedyś coś im się uda bez żadnych wpadek 🙂

Piotr
    Keymaster

Trochę poprawiłem listę zmian, dzięki. ;)Ten XP boost na 1 godzinę ma być z dropów. nie uwzględniałem C-Store.

Zuza
    Participant

Duży patch jak duży patch, ale ile się ściągał ;(((

Zuza
    Participant

mała wskazówka: wybierając je z fontanny lub sterty tribbli można kliknąć CANCEL i losować inne nagrody.

Na razie to wylosowało mi fioletowy armor, niebieski silnik i cryo tribbla, dałam "take all" i co wylądowało w inv? Byle jakie żarcie, herbata i tribble... ale biały :/

Głupi, głupi Q, ja sie tak nie bawię! 😥

Silver Phoenix
    Participant

Heh, jak dla mnie rocznica jest ogólnie przereklamowana 🙂 Mniej czytelna czcionka, niepotrzebnie dobajerzony dok (przeszkadzała komuś stara konstrukcja?), większy ogólnie bajzel - normalnie bazar podczas odpustu 🙂 Patch ważący ponad 1 GB, a stare bugi (typu anomalia zakopana w gruncie - świeci, ale zeskanować się nie da, tępota D'Deridexów i Negh'Varów - jak trzaśnie któryś w asteroidę to tak już zostaje, problemy z dynamic lights na Radeonach powodujące wywalanie się gry podczas misji z Devidianami - niebieska poświata automatycznie wywala grę - problem znany od baardzo dawna i nadal nieruszony) pozostały. Porządnego manuala nadal brak.Brawo Cryptic, po co poprawiać stare błędy, pfff... Domyślam się, że zaliczą jeszcze kilka rocznic (o ile gra się utrzyma;)). Jedyna fajna rzecz to itemy od Q - choć i to nie wszystkie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram