Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Pierwsi goście Avangardy V

Pierwsi goście Avangardy V

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #4509

    Na stronie warszawskiego konwentu AVANGARDA V pojawiła się lista pierwszych osób, które potwierdziły swój udział, i z którymi będzie można spotkać się na początku lipca w trakcie zjazdu.

    Listę można znaleźć tutaj.

    Dzikowy
    Participant
    #70618

    Bez furgonetki nie zabiorę się z biblioteczką do autografów 😀

    zdarom
    Participant
    #70689

    A kim są ci ludzie z listy?

    Gosiek
    Participant
    #70693

    Ty się poważnie pytasz? 😮 Jeżeli tak, to sugeruję wizytę w dowolnej księgarni lub bibliotece. Podpowiedź - szukać półki z polską literaturą fantastyczną, bo rozumiem, że próba przeczytania choćby jednej notki biograficznej na podanej stronie się nie udała?@ Dzikowy - a mi brakuje kilku ulubionych twórców, choćby Grzędowicza czy Dukaja. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek.

    Cross
    Keymaster
    #70694

    a mi brakuje kilku ulubionych twórców, choćby Grzędowicza czy Dukaja.

    Przecież Dukaj od lat z zasady nie pojawia się na konwentach.

    zdarom
    Participant
    #70696

    Podpowiedź - szukać półki z polską literaturą fantastyczną, bo rozumiem, że próba przeczytania choćby jednej notki biograficznej na podanej stronie się nie udała?

    To prawda, nie udała się ;] A co do półek z polską fantastyka to mam 1 książkę Dukaja - "Inne pieśni"

    Gosiek
    Participant
    #70698

    Cross - bardzo możliwe, nie śledzę życia konwentowego. 🙂 Po prostu w swym wygodnictwie i lenistwie chciałabym, skoro mam już jakiś konwent prawie pod domem i zastanawiam się czy zamiast przeznaczyć czas na inne przyjemności/zmarnować go w jakiś inny sposób, wybrać się Avę, mieć od razu wszystkich ulubionych twórców na miejscu. Nierealne, ale byłoby miło.

    Dzikowy
    Participant
    #70705

    Ja chcę Kresa!!! Na stronę, za chabety i kiedy "Jeźdźcy Równin"?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram