Forum Fantastyka Star Trek Petycja

Petycja

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • Xalein
    Participant
    #11576

    Ja mysle ze trzeba, napisac wszedzie gdzie sie da. Trzeba naglosnic ST wszedzie w TV i gazetach tez.

    Liranna
    Participant
    #11577

    Spróbować nie zaszkodzi, ale jeśli już to TV4. Nie wiem jak tam sprawa z TVN i Paramountem ma, podobno kiedyś nie mogli emitować ich filmów.

    EddieGcT
    Participant
    #11578

    Powturzyc mozna bo w koncu czemu nie a moze sie skusza 🙂 a co do TVP1 to tez mozna, kiedys cos emitowali, nie pamietam juz co to bylo, zdaje sie ze DS9 albo TNG ale glowy nie dam, a moze to bylo TVP2 ehhhh szmat czasu temu i ja nie pamietam dokladnie ale moze ktos ma lepsza pamiec 🙂 Odpadaly by tylko stacje z kablowki itp bo w koncu nie kazdy ma. Najwiekszy problem, o czym juz Lir pisala, to przede wszystkim to kto mialby sie tym zajac

    Anonymous
    Guest
    #11580

    Emitowali TNG. Od pierwszego odcinka. Potem kilka lat przerwy...I znowu kilka odcinków. W wybitnie inteligentnej porze: piątek, 10.00 AM. Kiedy większość Trekkerów siedzi w szkole lub na uczelni. A potem się dziwili, czemu serial ma taką słabą oglądalność...Do dziś pamiętam, jak mnie wtedy krew zalewała.

    Slawek
    Moderator
    #11581

    Jak dobrze kojaże to na TVP1 emitowali i TNG i chyba 1 sezon DS9 (lub mniej nawet). Nie oglądałem go wtedy bo fakt, było się w... kurde... oglądałem to w wakacje a miałem wtedy iść do pierwszej klasy podstawówki o ile się nie myle :D. W każdym bądź razie byłem jeszcze baaaaardzo mały :D.

    EddieGcT
    Participant
    #11582

    To podobnie bylo ze mna 😀 tez najstarszy to ja nie bylem ale DS9 pamietam ze tez bylo, jesli wiec juz emitowali moze byliby sklonni na wyswietlanie

    Xalein
    Participant
    #11583

    To podobnie byle ze mna 😀 tez najstarszyto ja nie bylem ale DS9 pamietam ze tez bylo, jesli wiec juz emitowali moze byliby sklonni na wyswietlanie

    Wszyscy pamietaja, a ja nie 🙁

    Liranna
    Participant
    #11584

    No cóż będę teraz bezwzględna. Ludzie mniej gadania kto co pamięta, a wiecej czynów. Chcecie petycji to ją zorganizujcie, ja już się zajmę resztę w TV4 jesli tego chcecie.

    Fixer
    Participant
    #11589

    Coz jak mnie rozczulaja te tematy petycyjno-trekowe. 😉 Jak widze mloda krwe nie zapoznala sie z "czerwona ksiazeczka" kazdego petenta - "gorzkimi zalami" Keza 😀 a polecam [tak na marginesie znajdziecie je na phoenixe w dziale artykuly].Jesli juz chcecie sie pobawic w sprawcow powrotu treka na polskie okienka to polecam calkowicie inna droge. Zamiast zbierac podpisy [tak na marginesie ludzie pomyslcie co z tego ze podpisze sie 10tys osob - to maksymalnie hiperoptymistyczna prognoza ;)] jesli telewizyjny target (publicznosc docelowa) liczona jest co najmniej w setkach tysiecy sztuk. Zaparoponujcie cos oryginalnego nietypegeo sprobojcie ich naklonic ewentualnie w jakis nie sztampowy sposob. Wiele to prawdopodobnie nie da ale zostaniecie przynajmniej zauwazeni a nie potraktowani jak kolejny namolny widz.

    Vidmo
    Participant
    #11590

    WitamKiedyś już były wysyłane petycje i niewiele z tego wynikło (chyba tylko TV4 odpowiedziało). Nie wiem czy powtórka petycji coś zdziała ale gdyby miały być już gdzieś wysyłane to najlepiej by było aby były to stacje TVP1 , C+ (w paśmie rozkodowanym 🙂 ) lub TV4. TVP1 baaardzo dawno temu pierwsze co emitowała trekowego to TOS (ledwo pamiętam) później był TNG (z przerwami), a gdy go przestali emitować puścili chyba DS9. Oprócz tego TVP1 emitowało filmy ST od 1 do 5 (lub 6) cześci. Z kolei C+ emitował Voya i chyba przez jakiś czas DS9 ale puszczanie Treka w tej telewizji byłoby możliwe tylko w czasie dekodowania go (chyba że ktoś ma dekoder), a wiadomo jak z tym jest :?. Teraz oprócz spraw organizacyjnych najważniejsze jest aby ST był puszczany o sensownej porze 😐 Ps:Ciekawe dlaczego jak stacja jak wstrzymuje emisje ST na jakimś tam odcinku i później ją wznawia to rozpoczyna znowu od początku, a nie od odcinka, na którym skończyła ❓

    Seldon
    Participant
    #11593

    Panowie, to są jałowe rozważania. Jak ktoś zauważył, POGF robił już tego typu akcje, i mimo że były zakrojone na znacznie większą skalę, to i tak nic z tego nie wyszło. Podobnie jak akcja zorganizowana przez P. Kapitan. Wtedy zostaliśmy (my - środowisko fanowskie), jak to się ktoś wyraził - elegancko spławieni.Odpowiednim pomysłem byłoby zorganizowanie podpisów fanów takich seriali jak StarGate, Babylon 5 o stworzenie jakiegoś bloku sci-fi, bo wtedy może się przychylą do prośby z uwagi na ilość podpisów. I bardziej realne jest, że puszczą raczej film, a nie serial.A dobrym pomysłem byłoby napisanie do jakiejś gazety jakiegoś felietonu o ST (jest ktoś tu studentem dziennikarstwa?). Najlepiej w jakiejś ogólnopolskiej, ale tu trzeba mieć znajomości niestety...Fixer: Ja z "Gorzkimi Żalami" zdążyłem się zapoznać wcześniej. 😛

    Slawek
    Moderator
    #11594

    Też ostatnio myślałem o jakiejś gazecie lub nawet (o zgrozo) reklamie w TV. Jednak tutaj to chyba znajomości bo kto za to zapłaci...?

    drupi
    Participant
    #11595

    Skoro o petycjach mowa wiadomo lepiej cos robic niz zaszywac sie na forach czy innego rodzaju listach dyskusyjnych, ale jak to wczesniej Fixer powiedzial targetem duzych stacji jest publika liczona w setkach tysiecy. Dlatego petycja ma moze szanse ale do ktorys z niewielkich stacji typu Tele5 czy Ale kino. Pytanie tylko czy te stacje bedzie stac na zakup serii calej. A jakos nie usmiecha mi sie znowu ogladanie 2 czy 3 sezonow bo to traci sens. Jest szansa z TV4 ale powiem szczerze spozniona. Mamy wakacje a jako ze to jest sezon ogorkowy wlasnie teraz sa najwieksze szanse aby puscili cos takiego w telewizji. Coz jesli tylko ktos to zorganizuje napewno sie podpisze!!

    Slawek
    Moderator
    #11598

    Możnaby trochę oszukać w tej petycji i z 1000 ludzi zrobić 10000 😛

    Thengel
    Participant
    #11599

    Hmm... Ja bym spróbował namówić nie tylko fanów seriali s-f.. Ale i SW, Matrixa etc. Może odzew nie byłby ogromny ale napewno jakiś by był... A właśnie teraz TV4 daje chyba "Buffy" więc nie wiem czy z 4 coś wypali

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram