Forum Fantastyka Star Trek Petycja

Petycja

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • hallass
    Participant
    #3453

    Zapraszam wszystkich do podpisywania się pod petycją skierowaną do Paramount Pict. w sprawie naszego ukochanego serialu narazie jest 114 podpisów a jest nas na forum ponad półtora tysiąca

    Oto link do petycji:

    http://www.petycjadvd.d.ys.pl

    Tom
    Participant
    #53380

    Ooo! kolejna petycja! WpIsÓjCiE MiAsTa/ZnIcZe!!!111oneoneone pansp 😛

    r_ADM
    Participant
    #53382

    Dlaczego mialbym podpisac petycje, ktorej tresc zawiera ordynarne klamstwa ? 🙂

    Domko
    Participant
    #53385

    Przecież to petycja chyba sprzed roku. Jest tam nawet mój dany wtedy podpis. Ktoś się zbytnio nie spieszy. 😛

    Pah Wraith
    Participant
    #53387

    buahahaha, to już sezon na petycje? Uważaj kolego (koleżanko?) bo się z lekka zawiedziesz :]

    Pitmistrz
    Participant
    #53392

    Polewka nawet ja tam jestem a zapomniał że taką petycje podpisywałem wogule. 🙂

    J.L.Picard
    Participant
    #53438

    Ha ha. Znalazłem siebie. Na dodatek w moje nazwisko wkradła się literówka.

    I. Thorne
    Participant
    #53441

    To całkiem ładny klubik się robi tych co pospisali.Ja też tam jestem :>

    J.L.Picard
    Participant
    #53457

    Cóż trzeba się pogodzić z faktem ,że w tym pi.... kraju w którym dzielna policja dzielnie zwalcza piractwo przez utrudnianie życia Bogu Ducha winnym tłumaczom napisów, jedynym sposobem by nacieszyć się dobrymi serialami SF jest właśnie piractwo. Mnie to co prawda nawet pasuje gdyż po pierwsze oryginalne DVD zawierają całe mnóstwo tych $%$#% reklam które ni jak nie idzie przewinąć po drugie pirackie tłumaczenie jest dużo lepsze od tego "oryginalnego" zgapionego na kolanie z pirackiego. Po trzecie płacić nie trzeba po czwarte programy takie jak SubEdit player czyli profesjonalne narzędzia do odtwarzania filmów nie dają rady odczytywać oryginalnych DVD i w zamian jesteś zmuszony korzystać z jakiegoś tam Windows Media Player.

    I. Thorne
    Participant
    #53460

    Trochę odchodzimy od tematu, ale ja mimo posiadania prawie całego treka nie popieram piractwa.Mam "kopie zapasowe" seriali i wcale nie rezygnuję z zakupu oryginałów. Takie SG-1 10 sezonów za 330$ do cena do przyjęcia nawet w naszym nienajbogatszym kraju.A że będą to płyty z angielskimi napisami to raczej wpadek tłumaczy nie będzie :>

    r_ADM
    Participant
    #53544

    J.L.Picard - mam nadzieje, ze ironizujesz.

    J.L.Picard
    Participant
    #53546

    Masz rację, ironizowałem na temat policji.I.Thorne - cena tego SG jest tak "atrakcyjna" bo twórcy serialu doskonale wiedzą ,że już nie wskrzeszą jego dawnej świetności i po prost chcą wycisnąć jak najwięcej kasy zanim ludzie się tym znudzą.Okradają mnie złodzieje banda polskich decydentów 🙂

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram