Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Podporucznik Se'Datha

PBF - Podporucznik Se'Datha

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 560 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #15965

    - Hmmm..skoro mieli by nas wywalic mozna by było do klingonów pujść, przynajmnije mniej takiej biurokracji i takiej zabawy z anomaljami, puslilibysmy salwe torped i po wszystkim - odparł Alex na cvo pierwsza tylko na niego wymownie spojrzała.

    visen zas zacza referowac

    - Układ zielonej gwiazdy, jest w nim 5 planet, z których nie liczac pierwszej, klasy L pozostałe sa gazowymi gigantami posiadajacymi od 2 do 8 satelitów róznych klas. układ nie posiada zadnej strategicznej wartosci a wiec ostatnio był odwiedzany prawie 200 lat temu przez USS Matematix

    Zeal
    Participant
    #15968

    - Wiesz, Alex... To całkiem niezła myśl... - mówię spokojnie - Ale to marzenie ściętej głowy.Po raporcie naukowego:- W takim razie ciekawe, co interesuje w nim ów nasz niezidentyfikowany ślad jonowy... Jakieś sugestie? Może nasza pierwsza ma jakieś logiczne pomysły? - robię wymowną pauzę przed "logiczne".

    Coen
    Participant
    #15969

    - Na pewno lepszy niż puszczenie salwy torped - odparła zjadliwie, bardzo nie wolkansko co muszisz zauwazyc - a co do sugestji to najlepsza jhest poleciec do układu i zobaczyc czy neima w nim rozwiazania

    Zeal
    Participant
    #15970

    - Proszę bardzo, pierwsza... Okręt jest pani - nadal nie zamierzam zapomnieć sugestii odnośnie Alexa. Sam opieram się wygodnie o fotel. Zastanawiam się, skąd u niej taki brak volkańskiego opanowania. Czyżbym coś źle przeczytał odnosnie jej danych?

    Coen
    Participant
    #15971

    - dobrze - odparła wstajc ze swojego misjca i klikajac komunikator -ochrona, odprowadzic chorazego Se'Datha do jego kwatery

    Zeal
    Participant
    #15972

    Wzruszam ramionami i czekam na dalszy rozwój wypadków.

    Coen
    Participant
    #15973

    Pierwsza staneła przed toba - skoro przekazał mi pan dowództwo, to moze i fotel kapitański by pan zwolnił?

    Zeal
    Participant
    #15975

    - Nie wiedziałem, że umiejętność dowodzenia zależy od miejsca, w którym się siedzi - patrzę bezczelnie w oczy pierwszej - Skoro jednak ma to pani pomóc...- odklejam sie od fotela i staję przy drzwiach turbowindy - Mam tylko nadzieję, że jeśli kiedykolwiek obejmie pani dowództwo na innym okręcie, nie zapomni pani wziąć ze sobą fotela z Renegede'a...

    Coen
    Participant
    #15976

    - Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia - odparła zajmujac twoje mijsce -a fotlek kapitanski nie bez powodu jest na środku mostka - poczym odwruciła sie i podeszłą do ciebie -a teraz skonczywszy te farse, jest pan na słuzbie od 48 godzin, w panskich żyłach jest wiecej kawy niz krwi, ma pan iść sie przespać, najesc i odpoczac - pociegneła nosem - i wziąsć prysznic - zgłosi sie pan na słuzbe za 12 godzin, a jesli mnie pan nie posłucha ściagne tu oficera medycznego który mnie poprze

    Zeal
    Participant
    #15978

    Wzruszam ramionami.- Coś w tym jest - przyznaję niechętnie -Zgadzam się na prysznic. Resztę zaleceń anuluję. Przywilej dowódcy.Wchodzę do turbowindy. Rzucam jeszcze:- Proszę mnie informować o wszelkich zmianach sytuacji.

    Coen
    Participant
    #15979

    Weszła za toba do windy - potrzebny panu sen- odparła akcentujac slowa patrzebny i sen - więc o ile żartowałem z ochrona to oficera medycznego moge wezwac naprawde jesli sie pan nie zastosuje. Zgodzi sie on ze mna a jego rozkazów nawet pan musi słuchac

    Zeal
    Participant
    #15980

    - Czyżby? - podnoszę lewą brew - Na okręcie ostatnie słowo należy do dowódcy. Nie zejdę na długo ze stanowiska w tak niepewnej sytuacji. Ufam swoim ludziom, ale nie pozwolę, aby ktoś ich potem oskarżał o niekompetencję.... Dlatego muszę być na mostku. Aby potwierdzić, że wszelkie posunięcia miały moją autoryzację. Dotarło?

    Coen
    Participant
    #15981

    - W kwestji zdrowja, ostatnie zdanie nalezy do oficera medycznego, nie kapitana i wie pan o tym równie dobrze jak ja, zas co do okretu to moge go zastpować na czas panskliego snu, ślad jonowy nie zajac, nie ucieknie

    Zeal
    Participant
    #15982

    - Oficer medyczny mi się nie sprzeciwi. Znam granice swojej wytrzymałości. Jeszcze jej nie przekraczam. A ślad jonowy teraz nie znika...Ale za kilka godzin...- Pokład dziewięć. Ambulatorium - zarządzam odnośnie przeznaczenia windy. Sam jestem ciekaw, co powie medyczny....

    Coen
    Participant
    #15983

    - Już nie oponowała, dała widac za wygraną, zjechała z toba winda poczym wruciła na mostek. Kiedy chwile potem dotarłes do ambulatorium podszedł do ciebie medyczka i wstrzykneła ci cos w szyje

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 560 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram