Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Podporucznik Se'Datha

PBF - Podporucznik Se'Datha

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 560 total)
  • Author
    Posts
  • Zeal
    Participant
    #15106

    - Czy mógłby mnie pan przenieść na USS Renegade? - pytam porucznika. Jeśli odpowiada twierdząco, wchodzę na platformę transportera i czekam na przesył.

    Coen
    Participant
    #15107

    -Prosze najpierw okazać rozkazy słurzby na okręcie, tylko starsi oficerowie jednostek moga być przesyłani na okrety, nie liczac ciezkich i niebezpiecznych ładunków, reszta musi podruzowac promem

    Zeal
    Participant
    #15109

    "A oficer dowodzący to nie jest niebezpieczny ładunek? Zwłaszcza wkurzony oficer" - myślę - "Biurokracja..."Podchodzę do porucznika i podaję mu padd, mówiąc spokojnie:- Znajdzie pan tutaj moją nominację na dowódcę fregaty.

    Coen
    Participant
    #15110

    'Aha, przepraszam ranga mnie zmyliła' powiedział oddając ci padda. Weszłes na platforme i po chwili migotania przed oczami pojawiłes sie w podobnym pomieszczeniu. kadet obsługujacy transporter stana w postawie zasadniczej

    - Witam na pokładzie sir, reszta oficerów juz przybyła, zapasy uzupełnione, okret gotów do lotu

    Zeal
    Participant
    #15111

    Spoglądam na kadeta:- Bardzo dobrze... Spocznij.Kieruję się do wyjścia z pomieszczenia. Po drodze zaglądam do padd'a, szukając rozkazów dla okrętu oraz plików personalnych oficerów fregaty - o ile w ogóle tam będą.

    Coen
    Participant
    #15112

    W Paddzie znajdujesz dane personalne i ze zdziwniem stwierdzasz ze ta czarnoskóra wolkanka jest twoim pierwszym oficerem. Zaś oficerem taktycznym i szefem ochrony jest twój zanjomy z akdamji. Reszty oficerów nei znasz.

    Zaś co do misji to jest nią trzydniowy lot otrzesinowy do koloni New Angeles

    Zeal
    Participant
    #15113

    "Przynajmniej jedna znajoma twarz..." - kieruję się do najbliższej turbowindy.- Mostek! - zarządzam.

    Coen
    Participant
    #15161

    Winda zatrzymała sie i kiedy weszedłes na mostek oficerowi przybrali postawe zazadniczą

    - Dowódca na mostku - powiedziałą młoda czarnoskóra wolkanka którą przedtem spotkłes w korytazu, twoja pierwsza oficer

    Zeal
    Participant
    #15163

    - Spocznij - mówię. Rozglądam się chwilę.- Raporty poproszę... Posypały się meldunki:- Uzbrojenie sprawne. Komplet torped na pokładzie.- Sensory sprawne.- Napęd sprawny.- Okręt gotów do lotu.- Bardzo dobrze - uśmiecham się, ciągle nie zajmując fotela dowódcy - Mam pewną propozycję. Mówmy sobie po imieniu - zupełnie,jakbyśmy spotkali się na korytarzu Akademii. Co wy na to?Oficerowie patrzą po sobie,a potem po kolei kiwają głowami na "tak".- W porządku. Kanał wywoławczy do Bazy.- Otwarty - raportuje oficer ochrony.- USS Renegade do Bazy. Melduję gotowość do wyjścia z doku.

    Coen
    Participant
    #15164

    - Renegate, macie zezwolenie na start, pomyślnych wiatrów.

    W momencie kiedy wyłaczył sie obraz wrota stacji zaczeły sie rozsuwac

    Zeal
    Participant
    #15165

    - Przyjąłem. Renegade out. - potwierdzam odbiór komunikatu. Czekam, aż wrota wystarczająco się rozsuną, po czym zwracam się do kobiety siedzącej na miejscu pilota:- Lorna - wyprowadź nas stąd.- Robi się.Zaczepy magnetyczne uwalniają okręt i fregata zaczyna powoli wysuwać się z doku. Obserwuję poczynania pilota, ale się nie wtrącam. Ostatecznie to ona jest za sterami okrętu, a poza tym żeby w coś trzasnąć przy wychodzeniu z doku - no cóż, do tego trzeba mieć chyba talent z gatunku nieprzeciętnych. Odczekuję aż Renegade wyjdzie całkowicie w przestrzeń, po czym polecam:- Utrzymuj kurs. Odsuń nas na wymaganą do wejścia w warp odległość.Podchodzę do oficera ochrony.- Skąd się tu wziąłeś? - pytam cicho - Ostatnie wieści, jakie o tobie miałem mówiły, że jesteś w kompanii G, gdzieś koło Strefy Neutralnej.- Byłem - uśmiecha się w odpowiedzi Alex - Ale personel latający został tak przetrzebiony, że spora część z nas przejęła funkcje oficerów na okrętach.- No cóż. Przynajmniej wiem, że uzbrojeniem zajmuje się ktoś naprawdę kompetentny - klepię znajomego po ramieniu.- Jesteśmy w żądanej odległości od bazy - przerywa pilot.- W porządku. Kurs na New Angeles. Warp 5.- Kurs wyznaczony i wprowadzony.- Start.Fregata znika w białym rozbłysku światła.- Jak zapewne słyszeliście, jedynym chyba zadaniem tego lotu jest danie nam okazji do zgrania się jako załogi i do bliższego zapoznania się z okrętem. Krótko mówiąc - czekają nas trzy dni spokojnego lotu. Teraz już na pewno wiecie tyle, co i ja. Shincar - mostek jest twój - zwracam się do pół-Volkanki, błogosławiąc swoją przezorność i nienajgorszą pamięć. Przynajmniej po jednokrotnym przejrzeniu danych personalnych udało mi się zapamiętać imiona wszystkich oficerów. Czekam, aż kiwnie głową na znak potwierdzenia, po czym kieruję się w stronę, gdzie spodziewam się zastać kajutę kapitana. Jeśli jest tak, jak na Odyssey, to wejście powinno być zaraz obok turbowindy. Mam zamiar dokładnie przejrzeć dane oficerów a także dane Renegade'a. Kto wie, czy w czasie wojny z Dominium okręt nie został poddany jakimś modyfikacjom. Z zewnątrz nic na to nie wskazuje, ale wolę mieć pewność.

    Coen
    Participant
    #15167

    Lot upływa spokojnie a okret sprawuje sie nalezycie, mimo ze nei został poddany zadnym modyfikacja. Właśnie zmiana alfa obieła służbe kiedy nagle łacznosc osbiera wezwanie poocy od USS Prometheus, informuja ze zostali uwiezienie w studni grawitacyjnej czarnej dzióry. Silniki walcza jak mogą aby nie wpadli do środka i nie zostali rozerwani, ale długo nie wytrzymają

    Zeal
    Participant
    #15169

    Siedzę w fotelu i lekko przysypiam. Monotonne popiskiwanie czujników zawsze tak na mnie działa... W pewnej chwili ton popiskiwania zmienia się.- Kal, odbieram wezwanie pomocy z USS Prometheus - w głosie Alexa nie było śladu zdenerwowania. Jeszcze - Wpadli w studnię grawitacyjną.- Jego kapitan przecenił widocznie moc silników - mruczę ponuro - Jakie okręty są w pobliżu?

    Coen
    Participant
    #15170

    Jesteście najbliżej. Bliżej jest tylko SS New Berlin, klasy oberth, a trzecim okretem jest USS Galaxy, ale dotrze tam godzine po was

    Zeal
    Participant
    #15171

    - USS New Berlin, klasa Oberth i USS Galaxy - może tam być godzinę po naszym przylocie - Alex szybko wywiązuje się z zadania.- I tyle ze spokojnego lotu - prycha Shincar, zachowując się dość emocjonalnie. Zupełnie, jak nie pół-Volkanka...- Mam to uznać za oficjalną sugestię, pierwsza? - żartuję sobie, po czym poważnieję.- Lorna! Kurs zbieżny na Prometheusa. Jeśli nic nie zrobimy, czarna dziura zrobi im separację sekcji...Nieodwracalną. Kanał wywoławczy do USS New Berlin!- Otwarty." Dowódca USS Renegade do New Berlina. Idziemy na pomoc USS Prometheus. Proszę o asystę. Se'Datha out."- A oni po co? - dziwi się Shincar.- Mogą się przydać... Kurs wprowadzony?- Tak jest!- Żółty alarm! Maksimum warp. Start!Niewielki okręt przyspiesza gwałtownie, obierając kurs ku wzywającej pomocy jednostce.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 560 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram